شماره تماس : 02128426511

ایده های برون سپاری کسب و کارهای کوچک

به طور کلی، شما نباید چیزی را که شامل قابلیت های اصلی شما می شود، برون سپاری کنید.

مارک رسنیک، مشاور کسب‌وکارهای کوچک و مدیر مؤسسه نوآوری فناوری در دانشگاه بین‌المللی فلوریدا، اینگونه بیان می‌کند: 

کسب و کارهای کوچک باید شایستگی ها و قابلیت های اصلی خود را شناسایی کنند و تحقیق و توسعه، مدیریت استعداد و منابع خود را بر بهترین بودن در صنعت خود در این زمینه متمرکز کنند. برون سپاری هر جنبه ای از [این وظایف] یک اشتباه بزرگ خواهد بود، زیرا آنها از ارائه هر چیزی که مشتریان خود نمی توانند در جای دیگری به دست آورند، دست می کشند. بنابراین یک کسب‌وکار کوچک که بر طراحی محصول تمرکز می‌کند، نباید چیزی مرتبط با توسعه استعدادهای طراحی داخلی یا فعالیت‌های طراحی آن‌ها را برون سپاری کند

بهترین وظایف برای برون سپاری مشاغل کوچک شامل مشاغل بسیار تکراری است که فقط وقت شما را تلف می کند یا مشاغل بسیار ماهری که شرکت شما نمی تواند از عهده آنها برآید. در اینجا چند ایده وجود دارد:

بازاریابی: صاحبان مشاغل کوچک باید به خاطر داشته باشند که بازاریابی بسیار فراتر از آپلود اخبار و عکس ها در پروفایل اینستاگرام برند شماست. قرار دادن بازاریابی خود به دست متخصصان می تواند به شما کمک کند که مورد توجه قرار بگیرید و مخاطبان مناسب را هدف قرار دهید.

توسعه دهندگان وب سایتt: کسب و کارهای کوچک جوان گاهی اوقات می توانند به خود اجازه دهند تا یک وب سایت درجه دو داشته باشند تا زمانی که راه اندازی شوند. اما شرکت هایی که قصد رشد دارند نباید از این جنبه از تجارت خود غافل شوند. وب سایت شما مرکز فعالیت های آنلاین شما و اساس هویت دیجیتال شما است، بنابراین احتمالاً باید چند حرفه ای را بیابید تا آن را به درستی انجام دهند و پشتیبانی فنی مداوم ارائه دهند.

حسابداری: کسب‌وکارهای کوچک، مگر اینکه خیلی خوش شانس باشند، پول کافی برای نیاز به یک بخش حسابداری جداگانه به دست نمی‌آورند. یافتن شخصی برای رسیدگی به دستمزدها، مالیات ها، پاداش ها و وام ها راه خوبی است.

حمل و نقل و تدارکات: این امر به ویژه برای کسانی که به دنبال تقویت فروشگاه های آنلاین خود هستند راحت است. به ارائه‌دهنده اجازه دهید حمل و نقل را انجام دهد در حالی که شما مراقب زنجیره تامین، مدیریت فضای ذخیره‌سازی یا توسعه استراتژی بازاریابی خود هستید.

خدمات مشتری: این می تواند برای یک شرکت کوچک بسیار مفید باشد که خدمات مشتری. با این وجود، در اینجا باید مراقب و صبور باشید زیرا نمایندگان خدمات مشتری قبل از اینکه بتوانند کار را به درستی انجام دهند، باید چیزهای زیادی در مورد کسب و کار شما بیاموزند. فقط مطمئن شوید که شرکتی را استخدام می کنید که معتبر باشد و برای شما مناسب باشد.

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1