شماره تماس : 02128426511

در دنیای بازاریابی محتوا نتایج تضمین شده بسیار کمی وجود دارد.. هر کسی که به شما جور دیگری می گوید سعی می کند چیزی را به شما بفروشد که احتمالاً به آن نیاز ندارید.

هیچ کس نمی تواند با اطمینان کامل بگوید که پست شما در میان سه نتیجه برتر گوگل برای انتخاب خاصی از کلمات کلیدی قرار می گیرد. شما هرگز نمی توانید 100% مطمئن باشید که پست شما در شبکه های اجتماعی وایرال خواهد شد.

حتی غیرممکن است که بگوییم خوانندگان شما مطالب را مفید و جذاب می یابند. یا اینکه آنها کل پست را خواهند خواند. یا اینکه نظر آنها در مورد برند شما پس از خواندن آن به شدت افزایش می یابد.

چیزی که یک بازاریاب محتوامی‌تواند انجام دهد این است که تصمیمات هوشمندانه‌ای بگیرد که احتمال وقوع این اتفاقات شگفت‌انگیز را افزایش دهد. تصمیماتی مانند: استخدام یک نویسنده شایسته با تجربه در زمینه کاری شما، مشارکت یک طراح گرافیک برای ایجاد تصاویر جذاب و آموزنده، و انتخاب موضوعاتی که هم گوگل و هم مخاطبان شما دوست دارند. در واقع، این تصمیم آخر آنقدر مهم است که ما تصمیم گرفتیم یک پست کامل را به آن اختصاص دهیم.

امروز، موضوعات وبلاگ را بررسی خواهیم کرد. ما در مورد مزایای انتخاب عاقلانه آنها بحث خواهیم کرد و عواملی را که باید تصمیمات شما را هدایت کنند، تجزیه و تحلیل خواهیم کرد.

اهمیت انتخاب دقیق موضوعات وبلاگ

بیایید منطقی به این موضوع نگاه کنیم. مهم نیست که پست وبلاگ شما چقدر عالی نوشته شده باشد، مهم نیست که چقدر آمار مفید را نشان می دهد، مهم نیست که چقدر نکات درخشان و کاربردی ارائه می دهد – اگر کسی از وجود آن اطلاعی نداشته باشد، هیچ کس هرگز آن را نخواهد خواند.

یک موضوع خوب انتخاب شده باعث افزایش دید محتوا می شود

یک موضوع وبلاگ که به خوبی انتخاب شده است، فضای زیادی برای کلمات کلیدی ارزشمند و با حجم بالا با کمترین رقابت دارد.

یک موضوع عالی، به ویژه موضوعی که توسط تحقیقات منحصر به فرد و نظرات متخصص پشتیبانی می شود، احتمالاً توسط وبلاگ های دیگر نیز به آن پیوند داده می شود. این باعث ایجاد ترافیک می شود و در عین حال رتبه بندی پست را در موتور جستجو بهبود می بخشد. گوگل دوست دارد این بک لینک ها را ببیند!

Blog Topic Ideas

موضوعات عالی وبلاگ خوانندگان شما را درگیر می کند

با تمام تمرکز بر روی دید و ایجاد ترافیک، به راحتی می توان فراموش کرد که ایجاد سرنخ، پرورش و تبدیل به همان اندازه اهداف بازاریابی محتوا مهم هستند.

خود محتوا نقش مهمی در اینجا بازی می‌کند، اما این موضوعی است که نویسندگان و طراحان را برای ایجاد مطالبی که خوانندگان را عاشق برند شما می‌کند، قرار می‌دهد.

چگونه موضوعات وبلاگ عالی را انتخاب کنیم

اکنون که متقاعد شدید که واقعاً به موضوعاتی که برای ایجاد محتوا انتخاب می‌کنید توجه کنید، بیایید وارد این موضوع شویم.

چه عواملی باید تصمیمات شما را هدایت کند؟ هنگام ایجاد موضوعاتی که در وبلاگ خود پوشش می دهید، چه چیزی را باید در نظر داشته باشید؟

سئو را در نظر داشته باشید

اگر می‌خواهید بیشترین بهره را از هزینه‌های بازاریابی محتوای خود ببرید، بسیار مهم است که اصول اولیه SEO. به خصوص هنگام ایجاد ایده های موضوعی.

توجه اولیه شما کلمات کلیدی است. در ابتدا، شما می خواهید موضوعاتی را مطرح کنید که حاوی کلمات کلیدی با حجم بالا در عناوین آنها باشد. ثانیاً، می‌خواهید موضوعاتی را انتخاب کنید که به طور طبیعی این کلمات کلیدی را در محتوای پست گنجانده باشند.

بیایید نگاهی گذرا به جنبه فنی تحقیق کلیدواژه بیندازیم – خلاصه‌ای سریع از فرآیند. به یاد داشته باشید، کاری که می خواهید انجام دهید این است که عبارات جستجوی مرتبط با نام تجاری خود را پیدا کنید که می توانند به عنوان یک موضوع پست وبلاگ توسعه یابند.

SEO Content

شما می‌خواهید موضوعی را انتخاب کنید که مخاطب هدف شما بخواهد آن را بخواند و Google بخواهد به عنوان نتیجه جستجو ارائه شود.

 1. برای یک ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی مانند ابزارهای ارائه شده توسط Moz، Wordstream، Soovle، یا Ubersuggest.
 2. با استفاده از ابزار، یک عبارت واحد مرتبط با شرکت و استراتژی محتوای آن را ثبت کنید. به عنوان مثال: “محافظت آیفون.”
 3. پیشنهادات را برای یافتن عبارات جستجوی پرحجم مرتبط با کلمه کلیدی که وارد کرده اید، تجزیه و تحلیل کنید. برای مثال بالا، این دو مورد از محبوب ترین عبارت های جستجوی مرتبط بودند:
  • “قاب ضد جان”
  • “پاک کردن قاب گوشی”
 4. از کلمات کلیدی پیشنهادی برای ایجاد موضوعات جذابی که می دانید کاربران در جستجوی آنها هستند استفاده کنید. به عنوان مثال:
  • آیا قاب LifeProof محافظت کافی از آیفون را ارائه می‌کند؟
  • قاب‌های پاک کردن گوشی به اندازه این موارد جایگزین در محافظت از آیفون شما خوب نیستند.

این تا حدودی ساده‌سازی بیش از حد فرآیند است. تعداد زیادی محتوای عالی در مورد نحوه استفاده از تحقیقات کلمات کلیدی در توسعه محتوای وبلاگ با دید بالا.

داستان بگویید

برای مشاهده نتایج واقعی با کمپین های بازاریابی محتوای خود، باید بر روی مخاطبان خود تأثیر بگذارید. باید آنها را با محتوا ارتباط برقرار کنید و باید خاطره انگیز باشید.

هر یک از بازدیدکنندگان وبلاگ شما در موقعیتی نیستند که بتوانید فوراً آنها را به مشتری تبدیل کنید. بیشتر آنها به مرور وب ادامه می دهند یا به زندگی آفلاین خود ادامه می دهند.

بعضی از این افراد بعداً زمانی که تصمیمی می‌گیرند یا سرمایه‌گذاری فزاینده‌ای برای حل مشکل خود می‌کنند و می‌خواهند در مورد اینکه چگونه محصول شما می‌تواند به آنها در انجام این کار کمک کند، بیشتر بدانند، به سایت شما بازخواهند گشت.

در واقع، تحقیقات نشان داده است که بین بازدید 2.3 و 4.1 (در صنایع مختلف) برای تبدیل سرنخ به مشتری.

این آمار نشان می دهد که چقدر حیاتی است افرادی که محتوای شما را می خوانند آنچه را که به آنها گفته اید به خاطر بسپارند. این نشان می‌دهد که چقدر مهم است که پیام شما در ذهن آنها بماند، زیرا احتمال بازگشت آنها برای دومین، سوم یا چهارمین بازدید حیاتی را افزایش می‌دهد.

با توجه به اینکه ثابت شده است که داستان‌ها تا 22 برابر به یاد ماندنی‌تر از واقعیت‌ها، منطقی است که محتوای خود را در یک زمینه روایی قرار دهید./

Content Writer Choosing Blog Topics /div>

با راهنماهای استثنایی «چگونه باید» همیشه سبز شوید

بعضی از موضوعات هیچ وقت خالی نمی شوند. تقریباً هر صنعت یا جایگاهی راهی برای بسته بندی محتوا دارد که آن را برای همیشه مرتبط می کند. یکی از مؤثرترین انواع موضوعات همیشه سبز، راهنمای «چگونه» است.

آنچه راهنمایان استثنایی را از رقبای کمتر مؤثرشان متمایز می‌کند، عمق و کیفیت اطلاعاتی است که ارائه می‌کنند. موضوعات همیشه سبز که ROI عالی ارائه می دهند، موضوعاتی هستند که از جزئیات عقب نشینی نمی کنند. آنها یک موضوع خاص را انتخاب می کنند و هر چیزی را که یک متخصص در مورد آن می داند روی صفحه نمایش می دهند.

مطمئناً، موضوعی به گستردگی راهنمای نهایی مبتدیان برای ایستادن پادل بوردینگ در بودجه محتوایی شما تاثیر خواهد گذاشت. . اما، به استثنای به‌روزرسانی‌های گاه به گاه، آن پست برای مدت بسیار بسیار طولانی به تنهایی منجر به ایجاد ترافیک و پرورش سرنخ‌ها خواهد شد.

اینترنت بزرگترین منبع دانش در دسترس بشریت است. همیشه در دسترس است، بیشتر رایگان است و می توان به بسیاری از محتوای آن اعتماد کرد. از مزایای بازاریابی ناشی از مشارکت واقعی در این منبع غافل نشوید.

نه تنها نتایج قابل اندازه گیری را در معیارهای بازاریابی خود مشاهده خواهید کرد، بلکه برند خود را نیز خریداری خواهید کرد. یک تن از حسن نیت و اعتبار. این دارایی ها کمتر ملموس هستند اما با این وجود ارزشمند هستند.

توسل به نیازهای قدرتمند

موضوعات محتوایی که با نیازهای خوانندگان آن صحبت می‌کنند، فوق‌العاده جذاب هستند.

در سال 1964، آبراهام مازلو تئوری داد که تنها نیازهای مهمتر از ایمنی آنهایی هستند که به معنای واقعی کلمه ما را زنده نگه می دارند. در سال 2011، مطالعه ای توسط دانشگاه دیتون ثابت کرد که این امروز صادق است. مردم به دنبال احساس امنیت هستند.

Maslow's Needs Theory

اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که محصولی را بفروشید که ایمنی را تامین می کند، این نکته را در استراتژی محتوای خود به شدت رعایت کنید. فقط این کار را با سلیقه و بدون یکنواختی در تحویل انجام دهید.

به کارهایی که راهنمای خریداران هشدار پزشکی سایت انجام داده است نگاهی بیندازید در وبلاگ آنها. محصولات ارائه شده در سایت همگی به ایمنی پزشکی مربوط می شوند – نیازی که با افزایش سن افراد اهمیت بیشتری پیدا می کند. این سایت از این دانش به نفع خود استفاده می کند و پست های وبلاگ با کیفیت بالا و آموزنده را منتشر می کند که مسائل مربوط به سلامت و ایمنی را که افراد مسن با آن مواجه هستند پوشش می دهد.

نکات سبک زندگی قابل دسترس و قابل اجرا

افراد می‌خواهند بدانند چگونه می‌توانند بیشترین بهره را از زندگی ببرند. و آنها نمی خواهند یک متن دانشگاهی 16000 کلمه ای را برای به دست آوردن این دانش بخوانند. در بیشتر موارد، فهرستی که به خوبی نوشته شده باشد، انجام می‌شود، مشروط بر اینکه محتوای آن توسط متخصص تأیید شود.

این نوع موضوعات وبلاگ – آنهایی که گزیده هایی از توصیه های سبک زندگی را ارائه می دهند – بسیار محبوب هستند. این تا زمانی است که جذب اطلاعات آسان، معتبر و نه بیش از حد نظری باشد. مردم می خواهند بدانند که در حال حاضر چه کاری می توانند انجام دهند. نه اینکه چگونه می توانند استراتژی پیچیده ای را اجرا کنند که تنها در یک دهه به آنها پاداش داده می شود.

کلید ایجاد محتوای جذاب مانند این، درک جایگاهی است که پوشش می‌دهید و با هر پست فوق‌العاده خاص باشید. این فضایی برای رسیدن به سطح بالا با موضوعات شما نیست. برای یافتن مبهم‌ترین سؤالات، مسائل و نگرانی‌هایی که می‌توانید در آنها به مخاطبان خود کمک کنید، عمیق بگردید.

Sleep Junkie این کار را به زیبایی با وبلاگ آنها. ممکن است از خود بپرسید “چند موضوع را احتمالاً می توانید از یک موضوع استخراج کنید؟” برای پاسخ، به این منبع دانش بسیار در دسترس و مفید نگاه نکنید.

Content blog topics

چند نکته نهایی

بازاریابی محتوا یک روش فوق‌العاده مؤثر برای تولید، پرورش و تبدیل سرنخ است. اما این یک کانال بازاریابی است که گاهی اوقات می تواند پیچیدگی زیادی داشته باشد. تعداد قطعات متحرکی که می‌توان آن‌ها را تحلیل و بهینه کرد ممکن است تقریباً بی‌پایان به نظر برسد.

اجازه ندهید این شما را از اعمال کمی دقت بیشتر در مورد موضوعی به ظاهر بی اهمیت مانند انتخاب موضوع منصرف کند.

وقتی نوبت به بازاریابی دیجیتال می‌رسد، شیطان در جزئیات است. شما نمی خواهید نتایج خود را صرفاً به این دلیل به خطر بیاندازید که برای این مقدار کار اضافی وقت نگذارید.

تعداد بازید : 18

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1