شماره تماس : 02128426511

واقعیت کسب و کار امروز این است: تعامل با مشتری بسیار مهم است. مشتریان کاملاً تعامل با 23 درصد حق بیمه بیش از میانگین شما ارزش گذاری می شوند. مشتری به دلیل اینکه چقدر می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد. تعامل یکی از دلایل زیادی برای انتخاب CRM است، اما برای اینکه آن را برای شما کارساز کند، مشکل وجود دارد.

داشتن یک استراتژی تعامل موثر با مشتری بستگی به ارتباط با مشتری و دریافت دید 360 درجه از رفتار آنها دارد. برای این کار، به یک CRM نیاز دارید که فرآیندهای بازاریابی، فروش و خدمات شما را به طور یکپارچه متحد کند تا حداکثر داده‌های مشتری را در اختیار شما قرار دهد.

در اینجا نحوه اطمینان از اینکه CRM برای شما کار می کند آمده است.

تحرک کاری

با توجه به اینکه تیم بازاریابی و نمایندگان فروش شما به صورت شبانه روزی کار می کنند – گاهی اوقات حتی زمانی که در حال حرکت هستند – ضروری است که CRM شما تحرک کاری را فراهم کند. این بدان معنا نیست که کل CRM باید در تلفن شما قابل دسترسی باشد، اما فرآیندها و وظایف مهم برای تجارت شما هستند. این باید به نمایندگان فروش در این زمینه اجازه دسترسی به ایمیل‌های تماس و شماره‌ها، صورت‌حساب‌ها، هشدارهای وظایف/رویدادها و غیره را بدهد. اگر برنامه تلفن همراه شما پذیرش بر اساس موارد استفاده تجاری نیست، پس ممکن است به نتیجه نرسد پذیرش پایدار کاربر و ROI قطعی.

داده‌های تماس سازمان‌یافته

همانطور که تجارت شما رشد می کند، پایگاه داده مشتریان شما نیز رشد می کند. اولویت اصلی CRM شما باید سازماندهی و فیلتر نگه داشتن داده ها باشد. تیم های بازاریابی، فروش و خدمات خود را تحت فشار قرار ندهید. ناحیه مدیریت تماس در CRM شما باید به گونه ای نگهداری شود که برگه ها را برای موارد مختلف یا اقدامات مختلف دسته بندی کرده باشید. گردش کار همچنین باید به شما امکان دهد داده ها را بر اساس برچسب ها (از پیش تعریف شده یا سفارشی) فیلتر کنید و همچنین تشخیص تکرار داده ها را ارائه دهد.

سابقه ارتباطات = تماس‌های فروش بهتر

تیم فروش شما باید مشتری را در داخل و خارج درک کند. شما باید تاریخچه ارتباط کامل یک مخاطب را در CRM ذخیره کنید. فرض کنید کمپین‌هایی را برای مشتری بالقوه‌ای راه‌اندازی کرده‌اید که در آن پرورش داده شده است، اما در طول چرخه خرید قیف فروش، او حضوری ندارد. برای اینکه بفهمید چه مشکلی رخ داده است یا آخرین ارتباط چه زمانی انجام شده است، سابقه موجود در صفحه مخاطب را بررسی کنید.

این همچنین زمانی مفید است که می‌خواهید به مشتریان فعلی خود فروش متقابل یا افزایش فروش داشته باشید. با یک سابقه تماس کامل، می‌توانید الگوی خرید آن‌ها را تجزیه و تحلیل کنید و تعیین کنید که آیا ارتقا/ویژگی برای مشتری مفید است یا خیر، سپس بر اساس آن ارائه دهید.

گوش دادن به مشتریان

اگر CRM شما به شما در ارزیابی نیازهای مشتری و دیدگاه آنها نسبت به محصولتان کمک نمی کند، چگونه ارتباط استثنایی با مشتری ارائه شود؟ CRM شما باید ابزارهایی را ارائه دهد که به شما کمک کند صدای مشتری را بشنوید. برای اینکه بتوانید دید 360 درجه از ارتباطات مشتری داشته باشید، به دید 360 درجه به فعالیت های مشتری نیز نیاز دارید.

CRM شما باید به شما امکان نظارت بر فعالیت‌های اجتماعی و وب مشتری و همچنین ارائه ویژگی بازخورد مشتری را بدهد. ابزارهایی مانند این به شما کمک می کند تا مشتری خود را بهتر تجزیه و تحلیل و درک کنید، که به شما امکان می دهد استراتژی ها را توسعه دهید. Agile CRM یکی از این مجموعه‌های نرم‌افزاری است که صدای مشتری را با ویژگی UserVoice خود ارائه می‌کند.

ایمیل‌ها و پیگیری‌ها را خودکار کنید

ارسال ایمیل و پیگیری با مشتریان محور هر فرآیند فروش و خدمات است و خودکارسازی و سفارشی کردن ایمیل‌ها برای هر CRM ضروری است. نرم‌افزار شما همچنین باید بسته به کمپین ایمیل به شما هشدار دهد که چه زمانی ایمیل‌های بعدی ارسال کنید، یا بسته به این موارد، پیگیری‌ها را خودکار کند. معیارهای کمپین.

هشدارهای کارهای منظم

هنگامی که یک CRM توانمند دارید، نیازی به ایجاد فهرستی از کارهایی که باید به صورت دستی انجام دهید، نیست، برنامه‌ای که هر زمان که کار یا رویدادی توسط شما یا اعضای تیمتان برنامه‌ریزی شده باشد، هشدارهای خودکار را برای شما ارسال می‌کند. آیا نیاز به تماس پیگیری با سرنخ دارید؟ یک یادداشت در صفحه تماس اضافه کنید. جلسه ای با یک نماینده خدمات برای بحث در مورد یک موضوع دارید؟ از آنها بخواهید زمانی را در تقویم شما مسدود کنند و پنج دقیقه قبل از جلسه یک هشدار دریافت کنند.

موفقیت در تعامل با مشتری شما به انجام وظایف و به موقع بودن ارتباطات شما با آن مشتریان بستگی دارد. وقتی CRM برای شما کار می کند، می توانید به این هدف برسید.

تعداد بازید : 23

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1