شماره تماس : 02128426511

راه اندازی فروش سنتی می تواند قدیمی یا قدیمی به نظر برسد. روند، کاراکترها و شیوه عمل یکسان به نظر می رسند. گاهی اوقات، نوآوری هایی به محیط اضافه می شود، اما اغلب، وسایل و نشانگرهای مورد استفاده در این تلاش ممکن است پیش پا افتاده به نظر برسند.

اگر کارکرد فروش یک شرکت کوچک را به صورت موازی ترسیم کنید، آنها همیشه آرزو دارند مانند شرکت های بزرگتر بفروشند و وارد فضای یک شرکت Fortune 500 شوند. با این حال، آنها اغلب نمی توانند هزینه ها را به دلیل کمبود بودجه اصلی توجیه کنند.

مهم نیست که چقدر سعی می کنید مدل فروش یک شرکت بزرگ را تکرار کنید، این کار به تلاش و حمایت گسترده کارکنان نیاز دارد زیرا آنها با تعداد زیاد و دستگاه های قوی که داده ها را مدیریت می کنند سروکار دارند. نیاز مبرم به انجام هر کاری برای افزایش فروش ایجاد می شود، اما با بودجه کم. برای افزایش کارایی کسب و کار خود به یک ابزار اتوماسیون نیاز دارید. زمانی که در حال مدیریت حجم عظیمی از داده ها هستید و تجزیه و تحلیل و تفکیک آنها برایتان مشکل است، چیزی بیشتر از مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) به کمک شما نمی آید. ابزار.

چگونه مانند Fortune 500 بفروشیم

وقتی به مفید بودن استفاده از ابزار اتوماسیون پی بردید، سوال بعدی این است که چه نوع CRM به شیوه ای بهتر برای کسب و کار شما مناسب است و بهره وری را به سطح بالاتری می برد. ممکن است نیازی به پیاده‌سازی یک نسخه پرهزینه نباشد، بلکه با ارزیابی مناسب نرم‌افزار، آنچه را که با نیازهای شما مطابقت دارد، کشف کنید.

در ابتدا، تمام عملکردهای فروش را که می خواهید با اتوماسیون انجام دهید و اینکه چگونه نرم افزار CRM می تواند به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند، فهرست کنید. با بودجه های موجود، نرم افزار CRM را که بیشتر کار را برای شما انجام می دهد، به صفر برسانید. به عنوان یک کسب و کار کوچک، هدف شما این است که فعالیت های فروش و بازاریابی خود را به هم گره بزنید. بنابراین شما به ابزاری نیاز دارید که تعاملات با مشتریان فعلی و بالقوه را افزایش دهد، و ابزاری که وظایف و گردش کار بازاریابی شما را ساده و اندازه‌گیری کند.

اکنون که اهداف خود را روشن کرده اید، زمان آن رسیده است که یک CRM همه کاره را اتخاذ کنید که نیازهای فروش و بازاریابی شما را برآورده می کند و یک CRM یکپارچه و سکوی اتوماسیون بازاریابی. مزایای داشتن یک رویکرد یکپارچه برای فروش و بازاریابی این است که پیام‌های منسجم وجود خواهد داشت و می‌توانید از تمام نشت داده‌ها اجتناب کنید که وقتی هر دو عملکرد از یکدیگر بیگانه هستند اجتناب‌ناپذیر است. این امر همچنین فروش و بازاریابی را شفاف تر می کند زیرا یکی از فعالیت های دیگری آگاه است. هر دو نماینده می توانند تعاملات با مشتریان احتمالی را برای برنامه ریزی و استراتژی فعالیت های آنها ردیابی و نظارت کنند.

یکی دیگر از کارکردهای مهم هر کسب و کاری که نمی تواند آن را از بین ببرد خدمات است. پس از خرید هر مشتری انتظار خدمات عالی از کسب و کار شما دارد. می‌توانید نمایندگانی را استخدام کنید که بتوانند تماس‌ها را مدیریت کنند و در صورت لزوم پشتیبانی ارائه دهند. با این حال، این فرآیند می تواند دست و پا گیر باشد و در برخی مواقع، برای حل پرس و جوها نهنگ زمان می برد. به‌عنوان یک SMB، می‌توانید فرآیند را با یک Helpdesk خودکار کنید. هر بلیطی که وارد سیستم می شود در کمترین زمان ثبت و حل می شود. راه حل هوشمند فروش بلیت شما به این صورت است.

Agile CRM اولین ابزار خودکار در نوع خود با CRM، اتوماسیون بازاریابی و میز پشتیبانی است که در یک پلت فرم یکپارچه شده است. کسب و کارها نیازی به صرف زمان برای درک نرم افزار پیچیده ای ندارند که به کمی کدنویسی و یک تیم بزرگ برای مدیریت نیاز دارد. آنها نیازی به استقرار سه ابزار نرم افزاری مختلف برای خودکارسازی فروش، بازاریابی و خدمات خود ندارند. بهترین گزینه برای آنها این است که از CRM همه کاره Agile CRM استفاده کنند که افق آنها را پیش می برد و به آنها کمک می کند مانند Fortune 500 با کسری از هزینه بفروشند و بازاریابی کنند.

تعداد بازید : 22

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1