شماره تماس : 02128426511

وقتی تصمیم می گیرید یک پروژه طراحی مجدد وب سایت را انجام دهید، قبلاً متوجه شده اید که وب سایت فعلی شما آنطور که باید بهینه نمی شود و ترافیک ارگانیک مورد نیاز برای موفقیت بیشتر کسب و کار خود را ایجاد نمی کنید. اما نکته اینجاست، چگونه می‌توانید وب‌سایت خود را دوباره طراحی کنید تا خودتان را برای موفقیت آماده کنید؟

ابتدا، باید با صرف زمان برای کشف اینکه چه چیزی در وب‌سایت فعلی شما کار نمی‌کند و چه چیزی واقعاً برای تجارت شما مفید بوده است، آماده باشید. اگر نمی‌توانید به چیزهای مثبتی فکر کنید که می‌خواهید به سایت جدید خود منتقل کنید، اشکالی ندارد، بسیاری از کسب‌وکارها هنگام طراحی مجدد وب‌سایت خود ظاهر و احساس کاملاً جدیدی پیدا می‌کنند.

در زیر بهترین نکات را برای برنامه ریزی طراحی مجدد وب سایت برای موفقیت و با پیاده سازی به شما ارائه کرده ایم. با این نکات در برنامه خود، به خوبی در راه داشتن بهترین طراحی وب سایت در بازار خود خواهید بود.

1. فهمیدن اینکه چه چیزی باید تغییر کند

این برای بسیاری از شرکت‌ها بسیار مهم است، زیرا آنها می‌خواهند فقط وارد آن شوند و از صفر شروع کنند، که شما می‌توانید انجام دهید – اما آیا واقعاً نیاز دارید که همه چیز را در مورد وب‌سایت فعلی خود تغییر دهید؟ می‌توانید با نگاه کردن به هر جنبه از وب‌سایت فعلی‌تان و تصمیم‌گیری در مورد اینکه کدام بخش‌ها واقعاً همانطور که طراحی شده‌اند، در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنید.

در اینجا مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

 • چگونه طرح کسب و کار شما را منعکس می کند
 • سرعت و ناوبری
 • بر این اساس ترافیک و سرنخ ایجاد می کند
 • برای برند شما معتبر است
 • جریان و سهولت
 • اینترفیس هم برای موبایل و هم برای دسکتاپ مناسب است
 • SEO کارآمد است
 • خدمات یکپارچه مشتری
 • مسلط به تجزیه و تحلیل و بک لینک
وب سایت

اگر متوجه شدید که برخی از این مراحل قبلاً انجام شده‌اند و به خوبی کار می‌کنند، پس طراحی مجدد جزئی یا شاید یک لیفت صورت مدرن‌تر و کاربرپسند را در نظر بگیرید. هنگامی که تصمیم گرفتید چه کاری باید انجام شود با طراحی مجدد وب سایت خود، یک قدم هستید به دستیابی به اهدافتان نزدیک تر است.

همچنین، در نظر بگیرید که چرا فکر می‌کنید وب‌سایت شما نیاز به طراحی مجدد دارد، این می‌تواند به شما بینشی در مورد میزان نیاز به تغییر بدهد. به این فکر کنید که وب سایت فعلی شما چگونه مدل کسب و کار شما را نشان می دهد و آیا با مخاطبان هدف شما مرتبط است یا خیر. گاهی اوقات وب سایت ها نیاز به تغییر کامل و یک طرح تجاری کاملاً جدید دارند و گاهی اوقات قدیمی هستند و نیاز به تغییرات جزئی دارند.

توجه: هر چیزی که ترافیک ارگانیک را به وب‌سایت شما هدایت می‌کند، باید در طراحی جدید شما نگهداری شود و استفاده شود زیرا بر رتبه‌بندی موتور جستجوی شما تأثیر می‌گذارد.

2. ایده بگیرید و سایر وب سایت های موجود در بازار

خود را بررسی کنید

بررسی رقابت شما ضرری ندارد و دیدن آنچه که وب سایت آنها ارائه می دهد. ببینید چه چیزی برای شما برجسته است، چه چیزی را دوست دارید و چه کاری را نمی خواهید در وب سایت خود انجام دهید.

تعجب خواهید کرد که چه تعداد از کسب و کارها واقعاً وب سایت خود را بر اساس برخی از بزرگترین، مارک های موفق الگوبرداری می کنند. > – و تا زمانی که فقط ایده می گیرید و از محتوای کسب و کار دیگر یا پلت فرم دقیق کپی نمی کنید، اشکالی ندارد. اجازه دهید خلاقیت شما را برانگیزد و شروع به یادداشت برداری در مورد آنچه در مورد هر وب سایتی که بازدید کرده اید بیشتر از همه دوست دارید.

در اینجا برخی از موارد کلیدی وجود دارد که باید به دنبال آنها باشید:

 • طراحی و چیدمان – آیا وب سایت آنها به راحتی قابل پیمایش است و مهمتر از آن، آیا برای چشم آسان است؟ هیچ چیز بدتر از یک وب‌سایت نیست که همه آن‌ها با اطلاعات متفاوت جمع‌شده باشند و هرگز نمی‌توانید آنچه را که به دنبالش هستید پیدا کنید.
 • صفحه اصلی و محتوای اضافی – در بازار امروز رقابت شدید است و دادن منابع اضافی به مشتریان شما می تواند تفاوت را ایجاد کند. پیوند مقالات، ایجاد یک وبلاگ، و ارائه پیشنهادات اضافی برای محصولات مشابه در صورت فروخته شدن یا در دسترس نبودن مقاله فعلی را در نظر بگیرید.

این فقط به محصولات محدود نمی شود، هنگام ارائه خدمات می توانید نکات و راهنماهایی در مورد نحوه استفاده از چیزهایی ارائه دهید که زندگی مشتریان خود را ساده تر می کند. حتماً به طراحی و جریان صفحات اصلی آنها نگاه کنید و ببینید چه چیزی توجه شما را جلب کرده است و سپس به روش هایی فکر کنید که می توانید کاری مشابه انجام دهید.

3. شروع طرح شما

اکنون که رقابت را بررسی کردید، احتمالاً چیزهایی در ذهن دارید که واقعاً از آن وب سایت های دیگر بیرون آمده اند. فهرستی از تمام مواردی که می خواهید وب سایت شما در طراحی مجدد گنجانده شود تهیه کنید و قبل از حرکت به جلو، آن را با شریک تجاری یا منبع دیگری بررسی کنید.

دریافت اطلاعات بینش از افرادی که اهداف کسب و کار شما را می شناسند، به شما چشم انداز بیشتری می دهد که آیا در مسیر درستی هستید یا خیر. متخصصانی وجود دارند که در طراحی مجدد وب سایت تخصص دارند و در صورت تمایل ممکن است بخواهید از آنها کمک بگیرید. تا وب سایت خود را تا حد امکان بهینه کنید.

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که صاحبان وب سایت در طراحی مجدد وب سایت مرتکب می شوند، نداشتن تصویر واضحی از ظاهر محصول نهایی است. شما هرگز نباید با این ایده که با جریان حرکت کنید و در طول مسیر تصمیم بگیرید، به طراحی مجدد نزدیک شوید. در اینجا اشتباهاتی رخ می دهد و نکات مهم نادیده گرفته می شوند.

صرف نظر از اینکه این کار را به تنهایی انجام می‌دهید یا با یک طراح وب حرفه‌ای یا آژانس دیجیتالی شریک می‌شوید – قبل از شروع طراحی مجدد، باید دید واضحی از آنچه می‌خواهید وب‌سایتتان شبیه به آن باشد داشته باشید.

وب سایت> >

 

4. اعداد خود را بشناسید

وقتی نوبت به طراحی مجدد یک وب‌سایت می‌رسد، هیچ چیز مهم‌تر از دانستن شماره‌های خود قبل از غواصی نیست. ما فقط در مورد budget، اگرچه این یک بازیگر اصلی است – پس حتماً آن را به عنوان بخشی از برنامه خود داشته باشید. اما اعدادی که در مورد آنها صحبت می کنیم شامل تجزیه و تحلیل فعلی وب سایت شما می شود.

برای طراحی مجدد موفقیت آمیز یک وب سایت جدید، باید بدانید که تمام معیارهای فعلی شما چگونه به نظر می رسند، از جمله:

 • نرخ تبدیل
 • بازدید / کلیک
 • تعداد سرنخ
 • رتبه بندی (SEO)
 • دانلودها / موارد ارسالی
 • زمان صفحه / جلسه
 • نرخ سبد خرید رها شده
 • منبع ترافیک

همراه با آنچه در بالا و بر اساس کسب و کار شما فهرست شده است، ممکن است عناصر ردیابی مهم دیگری در معیارهای خود داشته باشید که باید در نظر گرفته شوند. این داده ها به شما بینش های ارزشمندی می دهد و به تصمیم گیری برای طراحی مجدد شما کمک می کند.

وب سایت

5. سیستم مدیریت محتوا (CMS)

هر وب‌سایتی دارای یک CMS قوی در پشت صحنه است و این برای موفقیت یک وب‌سایت ضروری است. اینجاست که حرفه‌ای‌ها تمام کارهای مربوط به پا را انجام می‌دهند و صفحه شما را کاملاً روشن نگه می‌دارند در حالی که شما به راحتی اتفاقات بعدی را مدیریت می‌کنید. ما نمی‌گوییم که باید از CMS استفاده کنید، اما اکیداً پیشنهاد می‌کنیم که از یکی از آنها استفاده کنید یا یک طراح وب‌سایت حرفه‌ای را استخدام کنید.

شما به راحتی می توانید از سرویسی استفاده کنید که تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام طراحی وب سایت خود را در اختیار شما قرار می دهد. این نه تنها باعث صرفه جویی در پول شما می شود، بلکه از استرس های غیرضروری و ساعات بی شماری که می توانید برای اهداف تجاری خود استفاده کنید نیز صرفه جویی می کند.

در اینجا برخی از مهمترین دلایل استفاده از CMS آورده شده است:

 • سئوی قدرتمند
 • رابط کاربری پیشرفته و رابط ویرایش قوی
 • سفارشی سازی
 • در زمانی که بیشتر به آن نیاز دارید پشتیبانی کنید
 • گزینه‌های بازبینی و کنترل
 • زمان و مقرون به صرفه
 • حدس و گمان را از معادله خارج می کند

6. تصمیم بگیرید که با یک طراح وب سایت حرفه ای یا آژانس دیجیتال

شریک شوید یا خیر

اکنون زمان تصمیم گیری فرا رسیده است که آیا با یک طراح وب سایت حرفه ایشریک شوید > یا آژانس دیجیتال برای طراحی مجدد وب سایت شما. شما گزینه هایی دارید، اما نتیجه می تواند به شدت متفاوت باشد. شما می خواهید با یک پلتفرم کار کنید که در بازاریابی تخصص دارد و تمام نکات و نکات استراتژی های تجاری را می داند.

می‌خواهید مطمئن شوید که همه چیز از بازاریابی آنلاین گرفته تا برندسازی شامل استراتژی، محتوا، تولید سرنخ پوشش داده شده است. ، گزینه های رسانه های اجتماعی و پیام رسانی. هدف اصلی از انجام طراحی مجدد وب سایت جدید، متمایز کردن وب سایت شما و جذب کسب و کار جدید به همراه بهبود سئو برای نتایج بهینه است.

در حال تکمیل

اکنون که همه چیزهایی را که در طراحی مجدد یک وب سایت دخیل است می دانید، باید تصمیم بگیرید که آیا وب سایت شما نیاز به طراحی مجدد کامل دارد یا فقط یک تغییر چهره. در هر صورت، شما تمام اطلاعات مورد نیاز برای حرکت رو به جلو و گرفتن بهترین تصمیم را بر اساس نیازهای تجاری شخصی خود دارید.

به یاد داشته باشید، طراحی مجدد وب سایت یک تصمیم بزرگ تجاری است و باید از تمام جنبه های ذکر شده در بالا به آن نگاه کرد. مطمئناً غیرممکن نیست، شرکت‌ها این کار را به طور منظم انجام می‌دهند – فقط باید مطمئن شوید که برای این کار آماده هستید.

تعداد بازید : 26

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1