شماره تماس : 02128426511
بازاریابی ایمیل6 اکتبر 2017هلن آرمور

چگونه یکپارچه سازی ایمیل CRM برای تجارت امروز ضروری است

اکثر مردم امروزه در تصور کردن دنیایی بدون ایمیل تلاش می‌کنند، اما خیلی وقت پیش نبود که کسب‌وکارها فقط با یک تلفن و ارسال نامه‌های پستی رونق می‌گرفتند. یک مشکل اخیر در CRM ما ادغام ایمیل من را متوجه کرد که چقدر پیشرفت کرده‌ایم و آن ایمیل به تنهایی دیگر کافی نیست.

اینکه بتوانم به حساب یک مشتری نگاه کنم و ارتباط ایمیل آنها را با همکارانم در سرتاسر جهان در زمان واقعی ببینم، برای کسب و کار ما ذاتی شده است. بدون آن فقط برای چند ساعت، من به طور جدی دست و پا می زدم!

استفاده از یکپارچه سازی ایمیل CRM

ویژگی یکپارچه‌سازی ایمیل ما برای تیم‌های فروش و پشتیبانی مشتری، MailSync™ ، اکنون یک ابزار ضروری است. اگرچه در مکان‌های مختلف قرار داریم، اما می‌توانیم پیام‌های یکدیگر را در کنار پیام‌های مشتری که تصویری کامل از ارتباط ارائه می‌دهندببینیم. این بدان معنی است که ما دقیقاً می دانیم که چگونه به درخواست مشتری پاسخ دهیم. MailSync™ به طور خودکار ایمیل‌ها را به و از مخاطبین ما می‌گیرد و سابقه فعالیت‌ها را در حساب CRM آنها ایجاد می‌کند.

Before Mailsync, organisation was a nightmare%0A%0A

%0A

%0A

آیا ما واقعاً این کار را کردیم؟

فقط بدون این ابزار برای مدت کوتاهی، من را متحیر کرد که چگونه سایر مشاغل باید بدون این کار کنار بیایند. برای بیش از یک عضو تیم غیرممکن است که بدون ایجاد سردرگمی با یک مشتری تعامل مثبت داشته باشند.

این من را به زمانی برگرداند که یادداشت‌های دست‌نویس طولانی به فایل مشتری اضافه شده بود، پست‌ها در همه جا گیر کرده بودند و گفتگوهای بی‌پایانی در حال بحث و مناظره در مورد اینکه چه کسی گفته بود چی، کی و چرا وقتی مشتری با فرصت فروش جدید تماس می گرفت، اغلب به آنها می گفت که مدیر حسابشان چند روز دیگر با شما تماس خواهد گرفت زیرا هیچ کس دیگری این حساب را نمی دانست.

ایجاد کارایی

با نگاهی به گذشته، چگونه کسی می‌توانست تصور کند که این روش کار مؤثری است؟ فناوری CRM نحوه کار ما را تغییر داده است و دیگر هیچ بهانه ای برای شیوه های کاری ناکارآمد وجود ندارد.

با این حال می دانم که بسیاری از مشتریان خود ما هنوز از یکپارچه سازی ایمیل استفاده نمی کنند. در Really Simple Systems آنقدر متقاعد شده‌ایم که این یک ابزار ضروری است که آن را به‌عنوان استاندارد در همه طرح‌های قیمتی خود گنجانده‌ایم. . و استفاده از رایانش ابری آخرین حفره در ارتباطات دیجیتال را می‌بندد، حتی اگر به CRM روی تلفنتان وقتی خارج از دفتر هستید.

ما دائماً بازخورد مشتریان ما با بیان اینکه پشتیبانی ما بهترین چیزی است که آنها تا به حال تجربه کرده اند. بدون برداشتن چیزی از تلاش های تیم، بسیاری از این اعتبار را می توان به CRM ما و MailSync™ نسبت داد. ما البته طرفدار CRM هستیم اما در دنیای پرسرعت و متصل امروزی واقعاً جایی برای ناکارآمدی یا از دست دادن فروش وجود ندارد.

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1