شماره تماس : 02128426511

60 درصد از تعاملات تجاری از طریق تماس تلفنی انجام می‌شود الف>. این شکل نشان می دهد که داشتن یک سیستم تلفن در CRM چقدر حیاتی است. در سال‌های گذشته، ادغام تلفن با سیستم‌های CRM دشوار بود – آنها از نظر برنامه‌ها و همچنین شبکه‌ها کاملاً با یکدیگر متفاوت بودند.

با این حال، ابر اجازه ادغام این دو سیستم را داده است. دستیابی به ادغام تلفن با سیستم ابری مانند RingCentral آسان است. RingCentral، همراه با یک CRM، به کسب و کارها اجازه می دهد بدون اجرای بین دو سیستم، بسازند، دریافت کنند، ضبط کنند و کارهای بیشتری انجام دهند. حتی بهتر از آن، داده‌ها تحت یک پلتفرم ذخیره می‌شوند و دست نخورده باقی می‌مانند.

یک ادغام فوق العاده RingCentral با Agile CRM است. این سیستم تلفن ابری به‌طور یکپارچه با CRM ما یکپارچه می‌شود و امکان نظارت سریع بر تماس، ثبت سوابق و موارد دیگر را فراهم می‌کند.

بیایید در مورد اینکه چگونه یکپارچه‌سازی Agile CRM و RingCentral می‌تواند برای کسب‌وکار شما مفید باشد بحث کنیم.

1. صرفه جویی در زمان با تماس های یک کلیک

تماس با یک کلیک به این معنی است که شماره ورودی برای جستجوی مخاطب ندارید. در عوض، می‌توانید مستقیماً از صفحه مخاطب تماس برقرار کنید. فقط روی نماد تماس RingCentral کلیک کنید و متصل خواهید شد.

دریافت تماس به آسانی برقراری تماس مستقیم روی داشبورد است. در خود داشبورد به شما اطلاع داده خواهد شد. همچنین یک صفحه شماره گیری مجازی ارائه می دهد که به شما امکان می دهد در برنامه های افزودنی دیگر پیمایش کنید.

2. هنگام تماس به اطلاعات تماس دسترسی پیدا کنید

RingCentral به شما امکان دسترسی به تمام اطلاعات مخاطب را در حین تماس می دهد. نمایندگان می توانند جزئیات تماس گیرنده، سابقه تماس گیرنده و اطلاعات موجود در صفحه مخاطب را بررسی کنند. نمایندگان فروش و پشتیبانی هنگام تماس زمانی برای جستجوی یادداشت‌ها ندارند، بنابراین این ادغام دسترسی به داده‌های مربوطه را بدون هیچ مانعی برای آنها آسان می‌کند.

3. نظارت و ضبط تماس ها

نظارت و ضبط تماس می تواند برای اهداف آموزشی و بازخورد مفید باشد. مدیران فروش و پشتیبانی که می‌خواهند به تماس‌های نمایندگان گوش دهند تا مهارت‌های مدیریت مشتری آنها را درک کنند، می‌توانند به راحتی این کار را از CRM انجام دهند.

4. مدیران را به تماس های خود اضافه کنید

نظارت بر تماس RingCentral به مدیران امکان می‌دهد در صورت لزوم تماس‌ها را کنترل کنند و تخصص خود را به نمایندگانی که نیاز دارند ارائه دهند. مدیران می توانند در مواقع اضطراری بدون هیچ گونه قطعی تماس ها را وارد کنند. این تماس آسان به مدیران این امکان را می‌دهد تا با موقعیت‌های دشوار با مشتریان یا سرنخ‌ها کنار بیایند و در صورت لزوم به نمایندگان نظارت کنند یا یادداشت کنند.

5. ایمیل ها را برنامه ریزی کنید و یادداشت بردارید

این ادغام نه تنها به شما امکان برقراری، دریافت، نظارت و ضبط تماس‌ها را می‌دهد، بلکه امکان اضافه کردن یادداشت‌ها و زمان‌بندی ایمیل‌ها را در حین تماس نیز فراهم می‌کند. از آنجایی که نمایندگان وقت برای گرفتن نوت بوک ندارند، استفاده از RingCentral به نمایندگان اجازه می‌دهد مستقیماً یادداشت‌هایی را در صفحه مخاطب اضافه کنند. آنها همچنین می توانند ایمیل های بعدی را برای ارسال به مخاطب در حین تماس برنامه ریزی کنند.

ادغام RingCentral با Agile CRM برای هر تیم فروش یا خدماتی عالی است زیرا تماس و انجام کارهای دیگر را در عین سادگی آسان می کند. در تماس وقت آن رسیده است که نمایندگان به جای دستکاری بین دو سیستم مختلف، از یک CRM یکپارچه استفاده کنند.

تعداد بازید : 43

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1