شماره تماس : 02128426511

Zapier چیست؟

Zapier یک ابزار آنلاین است که به طور خودکار پردازش داده ها را در دو یا چند برنامه ابری یکپارچه می کند. Zapier به شما امکان می‌دهد “Zaps” – کارهای تکراری که در آن یک رویداد در یک برنامه به طور خودکار اقدامی را که در برنامه دیگری انجام شده است، آغاز می‌کند.

تبدیل دستی داده ها بین برنامه ها زمان بر است و به راحتی می تواند منجر به خطاها و حذفیات شود. با این حال، وقتی این جریان‌های داده را خودکار می‌کنید، در زمان صرفه‌جویی می‌کنید و اشتباهات را کاهش می‌دهید و در عین حال یکپارچگی داده‌ها را بالا نگه می‌دارید.

Zapier دارای کتابخانه وسیعی از برنامه‌ها است. – بیش از 2000 – همه با مجموعه‌ای از «محرک‌ها» و «اقدامات» عملی. این نرم‌افزار تحت یک طرح محدود و رایگان یا تعداد انگشت شماری از گزینه‌های پولی موجود است که Zaps بیشتر، زمان‌های به‌روزرسانی سریع‌تر و ادغام برنامه‌های ممتاز را ارائه می‌دهد.

نمونه‌ها

به عنوان مثال، فرض کنید از یک برنامه دفترچه آدرس استفاده می کنید، اما همچنین باید آن مخاطبین را در CRM خود ثبت کنید. بدون Zapier، شما باید همه چیز را به صورت دستی کپی کنید که وقت گیر و در معرض خطا است. اما با Zapier، می‌توانید Zap را راه‌اندازی کنید که هر زمان که مخاطب جدیدی در برنامه تماس ایجاد می‌شود، فعال می‌شود و همه آن داده‌ها را به یک ورودی جدید CRM منتقل می‌کند.

یا فرض کنید می‌خواستید فهرستی به‌روز از اشتراک‌های ایمیل خود را در Google Sheet نگه دارید. رونویسی آن به صورت دستی می‌تواند منجر به اشتباهات و ورودی‌ها شود. یا می‌توانید Zap را راه‌اندازی کنید که با هر اشتراک جدید فعال می‌شود و هر آدرس ایمیل را به یک خط جدید در برگه اضافه می‌کند.

CRM سیستم های واقعاً ساده + Zapier… این یک تطابق است!

ما Zapier را اینجا در Really Simple Systems دوست داریم. آنقدر که ما شریک رسمی Zapier هستیم! این بدان معنی است که شما به راحتی می توانید CRM سیستم های واقعا ساده خود را با ابزارهای ابری متعدد دیگر ادغام کنید.

بنابراین سیستم‌های واقعا ساده چه عوامل و اقداماتی را ارائه می‌دهند؟

می‌توانید محرک‌های واقعاً ساده سیستم‌های CRM زیر را برای تحریک Zap تنظیم کنید:

 • مخاطب جدید
 • حساب جدید/به روز شده
 • فعالیت جدید
 • کار جدید
 • فرصت جدید/به روز شده
Zapier CRM Integrations

و می‌توانید Zaps را ایجاد کنید که منجر به اقدامات زیر در Really Simple Systems CRM می‌شود (به دنبال راه‌اندازی Zap در جاهای دیگر):

 • ایجاد حساب
 • ایجاد مخاطب
 • ایجاد وظیفه
 • ایجاد فعالیت
 • ایجاد فرصت
 • به‌روزرسانی فهرست کشویی
 • یافتن حساب
 • مخاطب را بیابید
 • ایجاد حساب (اگر وجود نداشته باشد)
 • ایجاد مخاطب (اگر وجود ندارد)
Create efficiency in the workplace

چگونه حساب سیستم واقعا ساده خود را به Zapier پیوند دهید

وقتی یک Zapier راه اندازی کردید حساب و وارد سیستم شده اید، پیوند دادن حساب Really Simple Systems فوق العاده آسان است.

در Zapier، به سادگی به داشبورد خود بروید و روی «برنامه‌های من» در منوی سمت چپ و سپس «افزودن اتصال» کلیک کنید. سپس، سیستم‌های واقعا ساده را جستجو کرده و روی آن کلیک کنید. . یک پنجره جدید با صفحه ورود به سیستم Really Simple باز می شود – اعتبار ورود خود را وارد کنید و برای ادامه کلیک کنید. ممکن است یک صفحه بینابینی دیگر ظاهر شود و از شما بخواهد تأیید خود را برای پیوند دادن این دو حساب تأیید کنید – اگر راضی هستید، روی «تأیید» کلیک کنید و آماده رفتن هستید!

اگر می‌خواهید ابزارهای مختلفی را در حساب Zapier خود ادغام کنید، فرآیند تقریباً یکسان است – کافی است ابزاری را که می‌خواهید پیوند دهید جستجو کنید، وارد شوید و تأیید کنید که از اشتراک‌گذاری دسترسی با Zapier خوشحال هستید. .

سیستم‌های واقعاً ساده Zap-spiration!

در اینجا چند نمونه از Zaps وجود دارد که می‌توانید از امروز برای صرفه‌جویی در زمان و ساده‌سازی عملیات ابری خود، استفاده از آن‌ها را شروع کنید.

تماس با مدیریت

Zapier با تعدادی از ابزارهای مفید مدیریت تماس ادغام می‌شود، بنابراین می‌توانید CRM خود را با داده‌های تماس جدید وارد شده در جاهای دیگر کاملاً به‌روز نگه دارید. ادغام Zapier برای افرادی مانند Google Contacts وجود دارد. ، Contacts+ و تماس دائم که همگی می توانند به روش های مختلفی با سیستم های واقعا ساده مرتبط شوند.

در اینجا چند مثال مفید وجود دارد:

وارد کردن مخاطبین جدید+ ورودی‌ها به عنوان حساب های جدید در سیستم واقعا سادهs – برنامه های تماس متعددی وجود دارد که می توانید با استفاده از Zapier به CRM خود متصل شوید. اما اگر کاربر Payed Contacts+، می‌توانید کارت‌های ویزیت را اسکن کرده و آن‌ها را در حساب Contacts+ خود رونویسی کنید – و با کمک Zapier، آنها به‌طور خودکار در CRM شما نیز فیلتر می‌شوند!

یک حساب/تماس جدید برای CRM خود از Typeform یا Survey Monkey – هنگامی که یک فرم جدید حاوی اطلاعات تماس دریافت می کنید، این Zap به طور خودکار تغذیه می شود آن اطلاعات را برای پیگیری به CRM خود ارسال کنید.

وارد کردن قرارها و مخاطبین جدید Calendly وارد CRM خود شوید – اگر از انجام بازی های پینگ پنگ ایمیلی هر زمان که می خواهید با کسی قرار ملاقات بگذارید، خسته شده اید، Calendly نجات دهنده است. اما اگر Calendly با سایر ابزارهای زمان‌بندی شما صحبت نمی‌کند، به راحتی می‌توانید قرار ملاقات‌ها را از دست بدهید. این Zap به طور خودکار Really Simple Systems CRM شما را در جریان نگه می دارد – دعوت کنندگان Calendly را به عنوان مخاطبین/حساب های جدید اضافه می کند و/یا قرار ملاقات را به لیست وظایف CRM خود اضافه می کند. (به هر حال، Zap دیگری وجود دارد که می‌تواند از یک رویداد Calendly لغو شده نیز یک کار ایجاد کند، بنابراین می‌توانید از کنسل‌ها مطلع شوید و جلوی لغزش‌های احتمالی را بگیرید!)

سرنخ جدید چت وب در Intercom یک حساب CRM جدید ایجاد می کند – این Zap باعث می شود اینترکام چت وب به سرعت انجام می شود. وقتی سرنخ جدیدی به سراغ شما می‌آید، به‌طور خودکار وارد CRM شما می‌شود تا بتوانید مکالمه را آفلاین ادامه دهید.

Benefits of CRM

بازاریابی و تحقیقات

Zapier همچنین به شما کمک می‌کند تا فراتر از مدیریت تماس پیش بروید – با ادغام‌های Zapier برای Mailchimp، AWeber، GoToWebinar، می‌تواند به شما در مدیریت عملکردهای بازاریابی نیز کمک کند. فرم‌های BigMarker و LinkedIn Lead Gen.

در اینجا چند مثال برای شروع شما آورده شده است:

افزودن جدید Mailchimp، AWeber، تماس دائم، یا نمایشگر کمپین مخاطبین CRM شما – اگر از یک CRM جداگانه و ابزار ارسال انبوه استفاده می کنید، همگام نگه داشتن فهرست مشترکین و CRM می تواند بسیار مفید باشد. نه تنها از نظر ثبت سوابق، بلکه تیم فروش شما نیز می تواند به صورت جداگانه از مشترکین جدید استقبال کند! Zaps مانند این CRM شما را به روز نگه می دارد. اگر می‌توانید به زاپ‌های چند قسمتی دسترسی داشته باشید، می‌توانید یک Zap ایجاد کنید که هم جزئیات آن‌ها را اضافه می‌کند و هم یک کار CRM به عنوان یادآوری برای بررسی با آنها ایجاد می‌کند.

(Sidenote: Really Simple Systems یک ابزار پستی انبوه یکپارچه در افزونه بازاریابی – #justsayin.)

افزودن جدید GoToWebinar یا BigMarker ثبت‌کنندگان وبینار به‌عنوان مخاطبین جدید CRM – وبینارها راهی عالی برای تعامل با مخاطبان و جمع‌آوری تازه علاقه به برند شما ما باید بدانیم – ما به طور منظم وبینارهای آموزنده را خودمان برگزار می کنیم! ادغام‌های پلتفرم وبینار Zapier می‌توانند جزئیات ثبت‌کننده و شرکت‌کنندگان جدید را برای پیگیری‌های مؤثر به CRM شما ارائه دهند.

افزودن جدیدآگهی های فیس بوک پیشتاز است یا LinkedIn Lead Gen Form ورودی ها به عنوان مخاطبین CRM جدید – تبلیغات پولی در رسانه های اجتماعی می تواند راهی عالی برای افزایش علاقه به برند شما باشد – اما با سرنخ هایی که در آنجا جمع آوری می کنید چه می کنید؟ این Zaps به‌طور خودکار اطلاعات خود را به سیستم‌های Really Simple وارد می‌کنند تا تیم فروش شما بتواند در حالی که اتو داغ است ضربه بزند!

حساب‌ها و سرپرست

اتوماسیون یک امتیاز واقعی در مکان هایی است که یکپارچگی داده ها همه چیز است. Zapier علاوه بر ارائه ادغام معنی‌دار با تعدادی از بسته‌های حسابداری رایج، به‌طور یکپارچه با برنامه‌های ضروری ارتباطات، زمان‌بندی و مدیریت اسناد ادغام می‌شود.

Zapier Integrations with CRM

در اینجا چند نمونه برجسته وجود دارد:

افزودن جدید QuickBooks، Wave، FreshBooks، یا QuickFile مشتریان به سیستم های واقعا ساده و بالعکس – اگرچه عملکرد Zapier از ابزاری به ابزار دیگر بسیار متفاوت است، اکثر ابزارهای حسابداری به شما امکان می دهند داده های مشتری را با ابزارهای دیگر به اشتراک بگذارید. به طور خودکار فاکتورها یا برآوردها را ایجاد کنید. یا هنگامی که یک فاکتور تهیه، ارسال یا پرداخت می شود، فعالیتی را در CRM خود ثبت کنید. Zapier همچنین از Sage، Xero و Kashflow، اما Really Simple Systems CRM دارای یکپارچه سازی بومی برای این ابزارها است، بنابراین می توانید مستقیماً ادغام کنید.. /p>

ارسال به‌روزرسانی‌های CRM Opportunity به Slack Channel – بخش‌های فروش زمانی بهترین عملکرد را دارند که به عنوان یک تیم با هم کار می‌کنند. هنگامی که وضعیت “فرصت” در Really Simple Systems تغییر می کند (در حالی که مشتریان بالقوه در خط لوله فروش حرکت می کنند)، این Zap به طور خودکار آن اخبار را به کانال Slack انتخابی شما منتقل می کند و کل تیم شما را در جریان قرار می دهد. این کمک می‌کند تا پیشرفت‌های خط لوله مانند یک تلاش تیمی به نظر برسد – و وقتی تیم‌های فروش بتوانند از یکدیگر حمایت کنند و در یک کار به خوبی انجام شده باشند، عالی است! همچنین یک Zap برای تبدیل وظایف سیستمی واقعا ساده به Slack “/reminders” وجود دارد.

تکثیر خودکار جدید Google Calendar رویدادها یا Asana وظایف به‌عنوان وظایف CRM یا برعکس – اگر مرتباً مجبور به انجام کارهای مختلف هستید تقویم های آنلاین، این احتمال وجود دارد که بیش از چند بار دو بار رزرو شده باشید! Zaps مانند این به شما کمک می کند تا تمام مدیریت کارهای روزانه خود را در یک مکان نگه دارید.

فرصت CRM جدید/به‌روزرسانی شده افزایش می‌یابد یک درخواست امضا در DocuSign – می خواهید مطمئن شوید که مشتریان جدید اسناد شرایط شما را به سرعت دریافت می کنند؟ هنگامی که وضعیت فرصت در CRM ما به “Won” تغییر می کند، این Zap کوچک و مفید به طور خودکار یک درخواست امضای جدید DocuSign ایجاد می کند.

چه Zaps ایجاد خواهید کرد؟

با بیش از 350 برنامه مختلف که در حال حاضر می توانید با Really Simple Systems CRM پیوند دهید، فقط تخیل خود را محدود کرده اید! بنابراین به صفحه ما بروید در Zapier و شروع به آزمایش کنید!

اوه، و اگر مشکل دارید، می‌توانید به صفحه پشتیبانی یکپارچه سازی CRM Zapier.

زاپینگ مبارک!

تعداد بازید : 28

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1