شماره تماس : 02128426511

گارتنر تحقیقات اخیر خود را به اشتراک گذاشت در بازار CRM که نشان می دهد نرم افزار CRM در سال 2015 بالغ بر 26.3 میلیارد دلار بوده است و پیش بینی می شود تا پایان سال 2017 به 36 میلیارد دلار افزایش یابد.

این تحلیل بازار نشان می‌دهد که صنعت CRM با چه سرعتی در حال رشد است، و تاکید می‌کند که نیاز به اتوماسیون تضمین می‌کند که این اعداد همچنان در حال رشد هستند. نکته امروزی این نیست که چرا صنعت در حال رشد است، بلکه این است که چگونه کسب و کارها می توانند به طور کامل از آنچه سیستم CRM آنها ارائه می دهد استفاده کنند.

رشد خود ما به‌عنوان یک شرکت نشان می‌دهد که چگونه کسب‌وکارهای دیگر می‌توانند سیستم‌های CRM خود را بهتر استفاده کنند.

CRM چابک با توسعه اولیه در دفتر ما در هند شروع به کار کرد. ما از طریق دورهای بزرگ سرمایه گذاری خطرپذیر سرمایه گذاری نشدیم – در عوض، ما راه اندازی شدیم و سود اولیه محصول خود را دوباره در شرکت سرمایه گذاری کردیم. علیرغم این شروع کم، تنها در سه سال از مرز 3 میلیون دلار عبور کردیم. ما با سرعتی سریع به رشد خود ادامه می دهیم.

از آغاز ساده‌ای که در هند داشتیم، در سطح جهانی رشد کرده و گسترش یافته‌ایم. از بیش از 9000 مشتری ما، چه سازمانی و چه SMB، 60 درصد شرکت های آمریکایی و 40 درصد از سایر نقاط جهان، از اروپا تا آسیا هستند. ما نه تنها به کسب و کارها در سراسر جهان خدمات می دهیم، بلکه اکنون در فیلیپین، سانفرانسیسکو و دالاس نیز فعالیت داریم.

کسب و کار ما به سرعت رشد کرده و همچنان در حال گسترش است زیرا ما نه تنها به کسب و کارها کمک می کنیم بازاریابی، فروش و خدمات مشتری با CRM ابری خود، ما خودمان نیز از آن برای اتوماسیون تهاجمی استفاده می کنیم. این به ما کمک می کند تا کارهای زیادی را با اندک انجام دهیم و منابع انسانی خود را در جایی متمرکز کنیم که لمس انسان مفیدتر است. ما اغلب محصول خود را بهبود می‌دهیم، افراد واقعی در طرف دیگر تماس‌های پشتیبانی خود داریم، و هر یک از کارمندان ما نمونه‌ای از بهره‌وری هستند.

اتوماسیون به ما کمک می‌کند تا سرنخ‌های خود را بهتر مدیریت کنیم، کمپین‌های پرورشی ایجاد و ارسال کنیم، سرنخ‌های تماس و ایمیل، مدیریت صورت‌حساب‌ها، ارائه پشتیبانی به مشتریان و بهبود تجربه مشتری‌مان.

اتوماسیون بیش از بهبود هر حوزه معینی از کسب‌وکارمان، با اتصال آنها در جریان‌های کاری مشترک، هم افزایی را بین بخش‌های مختلف ما به ارمغان می‌آورد. همچنین با پشتیبانی از چرخش سریعتر ارتباطات و اطمینان از اینکه هیچ چیز بین شکاف ها نمی لغزد، به ما در بهبود ارتباطات بین بخش ها و بین کارکنان و مشتریانمان کمک می کند. ما با ثبت تعامل وب آنها در سایت خود، الگوهای خرید مشتریان بالقوه خود را بهتر درک می کنیم و از طریق این بینش، خدمات بهتری به مشتریان ارائه می دهیم.

رشد سریع ما ممکن بود زیرا آنچه را که می‌توانستیم خودکار کنیم، خودکار کردیم. هر کسب‌وکاری می‌تواند همین کار را انجام دهد، و کمک به کسب‌وکارها برای خودکارسازی در واقع همان چیزی است که شرکت ما درباره آن است. ما یک شرکت CRM هستیم، اما واقعاً همه ما به دنبال کمک به کسب و کارها هستیم که به راحتی و با هزینه مقرون به صرفه خودکار شوند.

این تمرکز به این دلیل است که ما به عنوان یک شرکت تقویت شده به سرعت به مرز 3 میلیون دلار رسیده ایم. ما از اتوماسیون هوشمندانه استفاده می کنیم و به کسب و کار شما کمک می کنیم تا همین کار را انجام دهد. همانطور که به صورت روزانه نشان می‌دهیم، کارآیی و محصول متقاعدکننده، ترکیبی قدرتمند است.

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1