شماره تماس : 02128426511

Cloud Data Security

به عنوان یک شرکت CRM مبتنی بر ابر، یکی از رایج ترین سوالاتی که از مشتریان احتمالی می شنویم این است. واقعا ابر چقدر امن است؟ این یک سوال معقول است و بسیاری از صاحبان مشاغل به طور قابل درک در مورد ذخیره داده های خصوصی و حساس با یک شرکت خارجی محتاط هستند. داده های شرکت شما یکی از با ارزش ترین دارایی های شماست. از دست دادن اطلاعات شرکت می تواند عواقب شدیدی برای کسب و کار شما داشته باشد. اما من استدلال می‌کنم که این یک دلیل بزرگ‌تر برای اطمینان از ذخیره اطلاعات شما در فضای ابری است. در رایانه شما، داده ها می توانند در برابر ویروس ها، هک و سرقت آسیب پذیر باشند.

برای بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک که نمی توانند هزینه های یک تیم فناوری اطلاعات را برای ایمن نگه داشتن آنها از حملات هک و باج افزار بپردازند، یک سیستم مبتنی بر ابر می تواند امن ترین راه برای ذخیره داده های آنها باشد. اکثر شرکت‌های ابری تیم پشتیبانی و توسعه‌دهندگان خود را دارند و مطمئن می‌شوند که از داده‌های شما ایمن نگه داشته می‌شوند و در فواصل زمانی منظم از آنها نسخه پشتیبان تهیه می‌شود. ناگفته نماند که در بیشتر موارد استفاده از یک سیستم مبتنی بر ابر می تواند در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه شما شود. آنها تمام پشتیبان‌گیری‌ها و به‌روزرسانی‌های امنیتی داده‌های شما را بدون نگرانی در مورد آن انجام می‌دهند.

در دهه گذشته، انفجاری از محصولات نرم افزاری مبتنی بر ابر در بازار وجود داشته است. در حال حاضر طیف گسترده ای از سیستم های CRM، سیستم های نرم افزار حسابداری و محصولاتی مانند Dropbox وجود دارد که به طور انحصاری داده های شما را در فضای ابری ذخیره می کنند. Cloud یا Cloud computing به سادگی به معنای محاسبات مبتنی بر اینترنت است. این بدان معنی است که سیستمی که استفاده می کنید از طریق اینترنت قابل دسترسی است و هیچ چیزی به صورت محلی در رایانه شخصی شما ذخیره نمی شود. این بدان معناست که در صورت خراب شدن یا دزدیده شدن رایانه، خطر از دست دادن اطلاعات خود را ندارید.

درباره چه چیزی فکر کنیم

با این حال، این بدان معنا نیست که همه روش‌های ذخیره داده در فضای ابری امن‌تر هستند. از آنجایی که همه سیستم های ابری برای اطمینان از ایمن نگه داشتن داده های مشتریان خود، سطح امنیتی یکسانی را حفظ نمی کنند. به همین دلیل، مهم است که قبل از ثبت نام در یک شرکت ابری جدید و شروع وارد کردن داده‌های خود، خط‌مشی امنیت داده‌های شرکت را مطالعه کنید (خط‌مشی ما را پیدا کنید اینجا) و مطمئن شوید که به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • آیا داده ها رمزگذاری شده اند؟
  • آیا شرکت صاحب سرورهای خود است یا سرورها را به شخص ثالثی برون سپاری می کند؟
  • داده ها در کجا ذخیره می شوند؟ کشورهای مختلف خط‌مشی‌های حفاظت از داده‌های متفاوتی خواهند داشت، به‌ویژه برای شرکت‌های مستقر در اروپا، زیرا ممکن است شرکت‌های ابری متعلق به ایالات متحده سیاست‌های حفاظت از داده بسیار متفاوتی داشته باشند.
  • آیا در صورت از کار افتادن سرور، سیستم پشتیبان یا failover وجود دارد؟
  • شرکت چه سیاستی در مورد اشتراک گذاری داده دارد؟
  • آیا در صورت خروج از سیستم، می‌توانید داده‌های خود را از سیستم خارج کنید و در چه قالب‌هایی موجود است؟

به نظر می‌رسد یک تصور غلط رایج وجود دارد که یک کسب‌وکار پس از قرار گرفتن در فضای ابری، مالکیت داده‌ها را از دست می‌دهد. هر شرکت CRM معتبر تضمین می‌کند که شما همیشه مالک قانونی داده‌های خود باقی می‌مانید.

امیدواریم تا کنون از برخی از مزایایی که یک سیستم مبتنی بر ابر می‌تواند به شما و کسب‌وکارتان ارائه دهد، آگاهی بیشتری داشته باشید. اگر می‌خواهید شروع به کار با یک سیستم CRM ابری را بررسی کنید، می‌توانید برای یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه CRM ما در اینجا ثبت‌نام کنید:

https://www.reallysimplesystems.com/crm- ثبت نام/

تعداد بازید : 19

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1