شماره تماس : 02128426511

فروش مستقیم اغلب شامل نمایندگان فروش می‌شود که ساعت‌ها پیش‌نویس یک پیش‌نویس فروش را صرف می‌کنند و آن را به سمت مشتریان بالقوه خود سوق می‌دهند، اما در پایان با رد شدن مواجه می‌شوند. تماس هایی که نتایج کمی دارند هم زمان بر و هم دلسرد کننده هستند. به‌عنوان نماینده فروش، می‌توانید فرآیند خود را ساده کنید و زمانی که از جستجوی فروش استفاده می‌کنید، ارزشی را به خریداران خود ارائه دهید – تماس مناسب با فرد مناسب. این به شما امکان می‌دهد تا در تعامل با سرنخ‌های آماده فروش، معاملات بیشتری ببندید.

از آنجایی که جستجو پر از اعتراض، رد و ناآگاهی است، انجام آن به صورت دستی به ساعات کاری بیشتر و کارکنان بیشتری نیاز دارد. احتمالاً نمایندگان این فرآیند را خسته کننده می دانند. بنابراین بهترین راه برای به کارگیری جستجوی فروش، اتخاذ پلتفرمی است که بر سرنخ های با کیفیت و خط لوله جدید در بالای قیف تمرکز دارد.

در مجموعه بزرگی از سرنخ‌ها، نمایندگان فروش باید این اختیار را داشته باشند که افراد مناسبی را که می‌توانند به مشتریان پولی تبدیل شوند، هدف قرار دهند. به نوبه خود، آنها می توانند روابطی را مهار کنند که ممکن است برای آنها معرفی گرمی برای افراد بالقوه ایجاد کند. جستجوگر باید از همه کانال‌ها مانند ایمیل، تلفن، شبکه اجتماعی و غیره پشتیبانی کند و به شما در ایجاد و اختصاص فهرست‌ها کمک کند.

اتوماسیون همچنین باید شما را وادار به ایجاد گردش کار با اولویت بندی وظایف کند. باید نتایج را اندازه گیری کند تا نمایندگان فروش بدانند چگونه مشتریان بالقوه را درگیر کنند و ارزش را در مکالمات خود افزایش دهند.

مزایای استفاده از فناوری جستجوی فروش

الزامات خاصی برای نمایندگان فروش از ابزارهای جستجوگر وجود دارد. در حال حاضر، آنها ممکن است آنها را به صورت دستی یا با نرم افزارهای دیگر مدیریت کنند، اما یک فناوری جستجوی اختصاصی می تواند به کار آنها ارزش افزوده و در زمان زیادی صرفه جویی کند. مهاجرت به یک پلت فرم یکپارچه که فروش، بازاریابی و اتوماسیون خدمات را ادغام می کند، می تواند شما را در موقعیت بهتری برای هدف گذاری و فرود قرار دهد. خریداران احتمالی.

در اینجا چند مزیت استفاده از یک پلت فرم جستجوی یکپارچه وجود دارد.

سرعت و کارایی

جستجوی فروش خارجی مستلزم ایجاد فهرست‌های هدفمند از مخاطبین و شرکت‌ها، حفظ تعداد معینی از تعاملات خروجی، و افزایش تعداد جلسات و قرار ملاقات‌های برنامه‌ریزی‌شده در یک ماه است. برای دستیابی به همه این موارد و رسیدن به اهداف خود در عین به حداقل رساندن هزینه ها و نیروی انسانی، به یک نرم افزار جستجوگر فروش یکپارچه نیاز دارید.

یک ابزار به جای بسیاری از راه حل های تکه تکه شده

روش متداول سرنخ‌یابی نمایندگان فروش، ردیابی پروفایل‌های اجتماعی خریدار است. در این مورد، باید در لینکدین، فیسبوک، توییتر، سیستم‌های ردیابی ایمیل و بسیاری موارد دیگر حرکت کنید. این باعث چرخه فروش طولانی می شود زیرا نمایندگان زمان بیشتری را در این کانال ها می گذرانند. استفاده از یک ابزار یکپارچه که همه این پلتفرم‌ها را به سرعت و کارآمد ترکیب می‌کند، زمان ارزشمندی را برای نمایندگان فروش آزاد می‌کند.

در اینجا چند مزیت استفاده از یک پلت فرم جستجوی یکپارچه وجود دارد. C /a>

موقعیت منحصر به فرد نیاز به ردیابی هدف خاصی دارد

بیشتر CRMها برای هدف کلی مدیریت تماس و ردیابی پیشرفت خط لوله ساخته شده اند. آنها یک رویکرد جزئی برای ملاقات‌های بالقوه، عکس‌برداری و رزرو ارائه نمی‌دهند. یک راه حل خاص نقش می تواند تمام جنبه های ردیابی هدف را مدیریت کند.

جریان کاری برنامه ریزی شده و خودکار

تیم فروش خود را به چند گروه تقسیم کنید و گردش کار متفاوتی را به آنها اختصاص دهید. به عنوان مثال، گروه اول فقط ایمیل ارسال می کند و گروه دوم پیام های صوتی را ارسال می کند. اگر نتیجه نشان داد که استفاده از تمام اقدامات خروجی می تواند نتایج بهتری به دست آورد، پس به آن گردش کار خاص بمانید. می‌توانید با مدیر بنشینید تا یک گردش کار موفق را تنظیم کنید و آن را در ابزار به‌طور خودکار انجام دهید تا کار آسان‌تر شود.

داشبورد و تجزیه و تحلیلی که معیارها را به شما می دهد

نقش تجزیه و تحلیل کلیدی در جستجوی فروش است. ادغام بیشتر فناوری می تواند روند را با گذشت هر روز بهتر کند. با ظهور ابزارهای اتوماسیون در کاوش، می توانید یک گردش کاری ایجاد کنید که برای کسب و کار شما کارآمد باشد. اگر الگوهای ایمیل برای شما بهترین کار را دارد، آن را دنبال کنید. یا می توانید به تماس ها یا پیام های صوتی تکیه کنید. داده‌ها می‌توانند به شما بگویند که چه چیزی برای فروش شما کارآمد است و به شما کمک می‌کند تا بر اساس آن اقدام کنید.

جلسات واجد شرایط بیشتر

هر تلاش برون‌گرا در جلسات هدفمندی که فروش بیشتری به دست می‌آورند به اوج خود می‌رسد. با استفاده از نرم افزارهای جستجوگر فروش می توانید به آن دست پیدا کنید. قرار ملاقات های واجد شرایط بیشتر به معنای سرنخ های آماده فروش بیشتر و در نهایت بسته شدن بیشتر است.

تعداد بازید : 16

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1