شماره تماس : 02128426511

حفظ ارتباطات منسجم چیزی است که یک سیستم CRM به ارائه آن کمک می کند، و داشتن ارتباط مستمر چیزی است که یک سیستم خدمات مشتری (CSS) به شما کمک می کند ارائه دهید. بسیاری از کسب‌وکارها دو سیستم مجزا دارند، اما راه‌حل هوشمندانه‌تر داشتن یک CRM مؤثر با خدمات مشتری قوی است.

SMB ها اغلب خود را درگیر انتخاب یک CRM یا CSS می کنند، حتی اگر به هر دو نیاز داشته باشند. آنها این واقعیت را نادیده می گیرند که داشتن یک سیستم ترکیبی به آنها کمک می کند تا تجربه بهتری را برای مشتریان خود ارائه دهند. با این حال، 51 درصد فقط از CSS استفاده می کنند و 42 درصد از آنها استفاده می کنند. فقط با استفاده از CRM یکپارچه‌سازی، تجربه مشتری قوی‌تر و همچنین ویژگی‌های برتر را امکان‌پذیر می‌کند.

به همین دلیل است که باید CRM و خدمات مشتری را ترکیب کنید:

سفر کامل مشتری در مقابل ارتباط مجرد

با دو سیستم مختلف، شما یک سیستم ارتباطی دارید که تقسیم شده و شکاف هایی در داده های مشتری شما ایجاد می کند. بین آنچه که نمایندگان مشتری می گویند و آنچه مشتری می خواهد، اختلاف ایجاد می کند.

تحقیق نشان می‌دهد که 84 درصد مشتریان وقتی نماینده ناامید می‌شوند اطلاعات درستی در مورد سفر خرید مشتری ندارد. یک سیستم یکپارچه تضمین می کند که ارتباطات منسجم است. این به کاربران سیستم اجازه می دهد تا به تمام اطلاعات مشتری (از زمانی که سرنخ بودند تا زمانی که مشتری شدند و بعد از آن) دسترسی داشته باشند. داشتن طیف کاملی از داده ها به نمایندگان کمک می کند تا تجربه بهتری برای مشتری ارائه دهند.

داشتن یک سیستم CRM یکپارچه با خدمات مشتری به شما امکان می دهد یک سیستم یکپارچه داشته باشید از شکاف در اطلاعات و درک نمایندگان شما جلوگیری می کند. ردیابی و مدیریت اطلاعات مشتری نیز با داشتن یک سیستم یکپارچه آسان تر می شود. داده‌ها قوی‌تر هستند زیرا یک مخاطب داده‌های متنوعی را از تیم‌های مختلف (بازاریابی، فروش و خدمات) دریافت می‌کند تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات تماس کامل ردیابی می‌شود.

هم افزایی بین ارتباطات تیمی در مقابل ارتباط جدا

سیستم های مختلف می توانند مشکلات ارتباطی بین تیم ها ایجاد کنند. تمام هدف ارائه یک تجربه مشتری درگیر، برابری بین فروش، بازاریابی و خدمات است. اگر هیچ هم افزایی بین تیم ها وجود نداشته باشد، آنگاه هدف ارائه خدمات به یک مشتری با هم بی فایده است. داشتن یک سیستم یکپارچه در این شرایط مفید است و همچنین به تیم ها کمک می کند تا با ترکیب اطلاعات، مشتری را بهتر درک کنند.

اتوماسیون کامل در مقابل اتوماسیون بلیط فروشی

با کمک یک سیستم یکپارچه، می توانید اتوماسیون کسب و کار کامل داشته باشید—از کمپین های ایمیل تا مدیریت را به مشتری هدایت کنید. سرویس. داشتن چندین سیستم به این معنی است که شما باید اتوماسیون های مختلفی را در سیستم های مختلف انجام دهید، به ویژه اتوماسیون فروش بلیط.

فروش خودکار بلیط در یک سیستم مستقل منطقی نیست زیرا برای درک تجربه قبلی مشتری هنوز باید به CRM برگردید. یک سیستم یکپارچه به شما امکان می دهد با تبدیل ایمیل های معمولی به بلیط با استفاده از شناسه ایمیل مشترک، خودکارسازی پاسخ های آماده و ذخیره داده های جدید به راحتی، بلیط خود را بهتر انجام دهید.

سرمایه گذاری واحد در مقابل سرمایه گذاری چندگانه

سیستم های متعدد سرمایه گذاری را چند برابر می کنند. یک سیستم یکپارچه یک سرمایه گذاری واحد است. به عنوان یک SMB، این بهترین گزینه است، زیرا هیچ دلیلی برای سرمایه گذاری در چندین سیستم وجود ندارد، زمانی که کار یکسان توسط یک سیستم انجام می شود. بسیاری از سیستم های یکپارچه موجود در بازار در عین ارائه ویژگی های قوی مقرون به صرفه هستند. برای مثال Agile CRM یک CRM همه کاره ارائه می دهد که به اتوماسیون تجاری اجازه می دهد. (بازاریابی، فروش و خدمات).

ارتباطات ثابتی را از CRM خود دریافت کنید، ارتباط مستمری را از CSS خود دریافت کنید و آنها را با هم ترکیب کنید تا ارتباط مستمری را برای مشتریان خود فراهم کنید. یک سیستم CRM یکپارچه با خدمات مشتری به تجربه مشتری شما ارزش می‌افزاید. داشتن خدمات استثنایی مشتری باعث حفظ مشتری می شود و یک سیستم یکپارچه بهترین راه برای مقابله با آن است.

تعداد بازید : 15

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1