شماره تماس : 02128426511

هر کسب و کار در حال رشد در یک وضعیت دائمی در حال تکامل است. همانطور که رشد می کنید، به طور مداوم با نیازهای جدیدی مواجه می شوید که برای ادامه آن رشد ضروری هستند. یک راه ایده آل برای ملاقات با آنها، نگاه به روندهای نوظهور و نوآوری در حوزه SaaS است. با اتکای فزاینده به فناوری برای مدیریت کسب و کار خود، احتمالاً شاهد افزایش وابستگی به برنامه‌های SaaS برای رفع این نیازها و ساده‌سازی جریان‌های کاری خواهید بود. هنگامی که این برنامه ها در محل قرار می گیرند، به طور ایده آل کارایی تیم شما را افزایش می دهند. این امر به ویژه زمانی که از ادغام Agile CRM – Zapier استفاده می کنید صادق است.

متأسفانه، بسیاری از کسب‌وکارها  50 برنامه کاربردی متفاوت را برای رفع 50 نیاز مختلف، بدون ادغام آنها، پیاده‌سازی می‌کنند. این به سرعت تبدیل به یک مشکل می شود، زیرا مدیریت داده های شما به طور جداگانه در همه آن برنامه ها راه را برای مشکلات یکپارچگی داده ها باز می کند. ناگفته نماند که مدیریت برنامه های بسیار زیاد در سیلوها، برای بهبود کارایی، در واقع می تواند آن را کاهش دهد. ساعت های انسانی مورد نیاز برای هماهنگی این برنامه ها شروع به ایجاد می کند. این می تواند بیش از آنکه سودی برای کسب و کار شما داشته باشد، سردرگمی ایجاد کند. Agile CRM در حال حاضر با بیش از 50 برنامه شخص ثالث یکپارچه سازی می کند. و با استفاده از ادغام‌های Zapier، می‌توانید صدها برنامه دیگر را با سیستم اصلی Agile CRM خود همگام‌سازی کنید.

ادغام های Zapier چیست و چه کاری انجام می دهند؟

Zapier را به عنوان یک مترجم چند زبانه در نظر بگیرید که می تواند به دو نفر که به زبان های مختلف صحبت می کنند کمک کند تا به راحتی با هم ارتباط برقرار کنند. به طور خاص تر، این یک مترجم API های وب است که به برنامه های مختلف SaaS اجازه می دهد بدون موانع زبانی تعامل داشته باشند. به طور خلاصه، ادغام‌های Zapier به شما این امکان را می‌دهند که جریان‌های کاری را در یک برنامه در حالی که در برنامه دیگری کار می‌کنید فعال کنید.

اینتوانایی شما را برای کار پویا با برنامه‌های مختلف و در عین حال تمرکز بر اهداف کلیدی کسب‌وکار را بهبود می‌بخشد. Zapier در حال حاضر در حال ساخت یک اکوسیستم اصلی با بیش از هزار برنامه کاربردی برای ادغام با آن است. با استفاده از این ادغام ها، می توانید کارهای اداری و وقت گیر را به حداقل برسانید و بر روی وظایف با ارزش بالاتر تمرکز کنید.

اگر دو برنامه وجود دارد که در حال حاضر از آنها استفاده می کنید، احتمال اینکه بتوانید یک “Zap” برای همگام سازی آنها ایجاد کنید. این به شما امکان می دهد به راحتی دو برنامه را به هم متصل کنید و اقدامات و مراحل گردش کار را بین این دو همگام کنید. این کار در غیر این صورت نیاز به برنامه نویسی و کدنویسی دارد… و هزینه بسیار بیشتری دارد.

از آنجایی که Agile CRM دارای یک API باز است، می‌توانید از ادغام‌های Zapier برای اتصال انواع برنامه‌ها به گردش کار روزانه خود استفاده کنید. در واقع، Zapier ارزش Agile CRM را در زرادخانه اتصالات برنامه خود تشخیص می‌دهد. سال گذشته، Zapier Agile CRM را به‌عنوان یکی از 10 برنامه سریع‌الرشد معرفی کرد. که با آن ارتباط برقرار می کند.

Zapier certainly makes us a lot happier

Agile CRM باز API

Agile CRM به گونه ای ساخته شده است که جامع و همچنین قابل دسترسی و متصل باشد. این راه حل تقریباً هر اقدام تجاری را که باید انجام دهید، از طریق یک پلت فرم واحد تسهیل می کند. با API باز خود، کاربران Agile CRM این گزینه را دارند که برنامه های شخص ثالث را برای برآورده کردن تقریباً هر نیازی که دارند – یعنی. هر نیازی که قبلاً توسط Agile CRM حل نشده است.

Agile CRM در نوع خود یک ابزار یکپارچه سازی عالی است. این یکپارچه با ایمیل، شبکه های اجتماعی، صورتحساب و برنامه های کاربردی پشتیبانی برای افزایش بهره وری کاربر نهایی ادغام می شود. افزونه‌های اجتماعی Agile CRM برای توییتر، فیس‌بوک، گوگل پلاس، و لینکدین ویژگی‌های گوش دادن اجتماعی را ارائه می‌کنند و به کسب‌وکارها اجازه می‌دهند تا با مشتریان خود به روش‌های مختلف و بدون ترک CRM ارتباط برقرار کنند.

به طور مشابه، Agile CRM امکان ادغام با Google Apps، Microsoft Exchange، و هر ارائه دهنده IMAP را برای افزایش کارایی ایمیل فراهم می کند. برای نیازهای تلفنی با برنامه هایی مانند Twilio، VoIP، RingCentral و CounterPath ادغام می شود. برای اهداف صورت‌حساب، می‌توانید با برنامه‌هایی مانند Stripe، FreshBooks، Xero و  QuickBooks ادغام کنید. کسانی که در تجارت الکترونیک حضور دارند می توانند از ادغام با Shopify، WooCommerce، Magento و غیره استفاده کنند.

در حال حاضر کارهای زیادی وجود دارد که می توانید با ادغام های خارج از جعبه Agile CRM انجام دهید. اما، ادغام Zapier همگام سازی چند برنامه را به سطح بعدی می برد.

چه کاری می توانید با Agile CRM – Zapier ادغام انجام دهید؟

Agile CRM – یکپارچه سازی Zapier به کاربران اجازه می دهد تا Agile CRM را با بیش از 1000 برنامه SaaS اضافی که در حال حاضر برای ادغام مستقیم با Agile CRM در دسترس نیستند، ادغام کنند. این یکپارچه‌سازی‌ها به شما امکان می‌دهند تا هنگام کار در برنامه‌ای دیگر، به‌طور خودکار اقدامی را در یک برنامه فعال کنید.

برای مثال، فرض کنید یک مخاطب یا مشترک جدید در InstantCustomer شما ایجاد شده است، برنامه‌ای که ارتباط با سرنخ‌ها و مشتریان شما را تسهیل می‌کند. می‌توانید از Zapier برای پیکربندی یک مرحله گردش کار استفاده کنید که به‌طور خودکار آن مخاطب را با Agile CRM همگام‌سازی می‌کند و یک رکورد تماس جدید نیز در آنجا ایجاد می‌کند.

این فرآیند همچنین برعکس عمل می‌کند و به شما امکان می‌دهد از برنامه‌های شخص ثالث برای راه‌اندازی اقدامات گردش کار خودکار در Agile CRM استفاده کنید. به عنوان مثال، هنگامی که یک سند جدید در WebMerge به روز می شود، می توانید به طور خودکار نقاط عطف معامله جدیدی را در Agile CRM ایجاد کنید. زمانی که رویداد جدیدی در Eventbrite ایجاد می شود، می توانید یک کمپین تبلیغاتی را در Agile CRM راه اندازی کنید. و لیست ادامه دارد.

خط پایین

اگر هنوز ادغام Agile CRM – Zapier را بررسی نکرده اید، احتمالات زیادی برای بررسی وجود دارد. قابلیت‌های یکپارچه Agile CRM به شما این امکان را می‌دهد که کل سفر مشتری را مدیریت کنید، از یافتن سرنخ‌های جدید گرفته تا پشتیبانی از آنها در هنگام تبدیل شدن به مشتری. با ادغام Zapier، می‌توانید Agile CRM را به فروشگاه یک‌جای خود برای مدیریت کسب‌وکار جامع و سرتاسر، شخصی‌سازی شده برای برآورده کردن نیازهای خاص شما – صرف نظر از اینکه چقدر مبهم هستند – تبدیل کنید.

اگر به CRM چابک – ادغام Zapier علاقه دارید، برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید. این یکپارچه سازی مستلزم داشتن یک CRM چابک و حساب Zapier است. اگر هنوز یک حساب کاربری Agile CRM ندارید، چرا امروز آن را باز نکنید؟ این برای حداکثر 10 کاربر رایگان است، بنابراین برای حساب رایگان خود ثبت نام کنید و شروع کنید به آنچه می توانید با این ترکیب قدرتمند به دست آورید.

تعداد بازید : 13

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1