شماره تماس : 02128426511

18 مارس 2022 نیک لئونگ

خوشحالیم که اعلام کنیم Really Simple Systems CRM در دو دسته نرم‌افزار به‌عنوان نرم‌افزار SoftwareAdvice Frontrunner انتخاب شده است:

SoftwareAdvice یک شرکتی که خدمات مشاوره رایگان نرم افزاری را با انجام تحقیقات و بررسی کاربران بر روی برنامه های کاربردی نرم افزاری که به طور خاص برای مشاغل در صدها بازار مختلف طراحی شده اند، ارائه می دهد.

مشاوران آن‌ها به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا نیازهای خاص خود را شناسایی کنند تا بتوانند آنها را به سمت گزینه‌های نرم‌افزاری که راه‌حل عالی هستند، راهنمایی کنند.

Software Advice FrontRunners Badge

انتخاب پیشتازان

SoftwareAdvice با تجزیه و تحلیل افراد امیدوار در هر دسته بر اساس مجموعه ای جامع از معیارها، پیشتازان بالقوه را واجد شرایط می کند. این معیارها عمدتاً بر رضایت مشتری و قابلیت استفاده محصول، اما علاوه بر این، نرم افزار باید ثابت کند که به خریداران نرم افزار در سراسر صنایع یا بخش ها مرتبط است – به جای اینکه یک راه حل “خاطره ای” را نشان دهد.

تبدیل شدن به یک نرم افزار Advice Frontrunner

ما خوشحالیم که در این دسته بندی های مختلف در لیست قرار می گیریم و به دنبال ادامه حرکت هستیم و امیدواریم در بسیاری موارد دیگر جوایز کسب کنیم!

بنیانگذار و مدیر عامل Really Simple Systems، جان پترسون، اظهار داشت: «فلسفه ما همیشه بر پایه استفاده از برنامه های کاربردی نرم افزاری پیچیده و سهولت استفاده از آنها بوده است. بنابراین، زمانی که این اخلاق را در نرم‌افزار CRM خود اعمال می‌کردیم، مطمئن شدیم که سیستمی ایجاد کرده‌ایم که کاربران بتوانند به راحتی آن را اتخاذ کنند و از استفاده از آن لذت ببرند.”

Software Advice Real Estate CRM

تعریف اتوماسیون نیروی فروش

اتوماسیون نیروی فروش (SFA) زمانی است که بخش‌هایی از فرآیند فروش توسط ابزارهای نرم‌افزاری خودکار می‌شوند. . اتوماسیون معمولاً روی کارهای تکراری و اداری متمرکز است که اگرچه مهم هستند، اما انجام آنها برای تیم های فروش زمان بر است. گزارش‌ها نشان می‌دهند که به‌طور متوسط، دو سوم از زمان نماینده فروش صرف غیر از وظایف تولید درآمد.

با اجازه دادن به ابزارهای اتوماسیون نیروی فروش مانند Really Simple System’s CRM این وظایف را انجام دهند، نمایندگان فروش می توانند وقت خود را صرف بخش های پربارتر کار خود کنند، یعنی فروش.

مدیریت سرنخ ها با CRM

نرم افزار مدیریت سرنخ پیش بینی، جمع آوری و ردیابی سرنخ های فروش را امکان پذیر می کند. از طریق استفاده از راه‌حل‌های مدیریت سرنخ، سازمان‌ها می‌توانند پایگاه داده بالقوه خود را خودکار و مدیریت کنند و همچنین سرنخ‌ها را در سراسر سازمان به اشتراک بگذارند و توزیع کنند.

سازمان‌ها همچنین می‌توانند از ابزارهای مدیریت سرنخ مانند راه‌حل‌های ارائه شده توسط Really Simple Systems برای پیگیری پیشرفت سرنخ‌ها، تجزیه و تحلیل عملکرد کارکنان فروش و کمپین های بازاریابی و ایجاد سرنخ های جدید از پایگاه مشتریان فعلی آنها.

تعداد بازید : 20

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1