شماره تماس : 02128426511

آیا از راه حل مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) استفاده می کنید؟ در مورد راه حل اتوماسیون بازاریابی برای تولید و پرورش سرنخ شما چطور؟ آیا روش موثری برای ارائه پشتیبانی مشتری به مشتریان خود دارید؟ آیا این تصور را دارید که پیاده سازی CRM یک چالش بزرگ است؟

اگر از انواع این راه حل ها استفاده می کنید، آیا از جابجایی بین سیستم های مختلف برای دسترسی به داده های مشتری و مشتریان بالقوه خسته شده اید؟ آیا کارایی خود را از طریق ناهماهنگی داده ها در پلتفرم های مختلف خود از دست می دهید؟ آیا از دیدن کار تیم های خود در سیلوها، با مجموعه داده های مختلف و جدا ناامید شده اید؟ آیا این مشکل است که یک تیم به تعاملات همکارانش در تیم های دیگر با مشتریان شما نگاه نمی کند؟

اگر چنین است، ما راه حلی برای شما داریم: Agile CRM، CRM همه در یک که یکپارچه می شود راه حل فروش، بازاریابی و خدمات مشتری برای کسب و کارهای در حال رشد. در زیر، به این می پردازیم که پیاده سازی Agile CRM شامل چه چیزی است، و چگونه شما را برای موفقیت آماده می کند.

شروع با اجرای Agile CRM

How we get you started-01

مدیر موفقیت مشتری اختصاصی

شما تصمیم گرفته‌اید که از سیستم‌های مختلف و از هم گسیخته دور شوید و به یک پلتفرم واحد بروید که همه این کارها را انجام می‌دهد. عالی! اولین قدم ما این است که با یک مدیر موفقیت مشتری اختصاصی (CSM) ارتباط برقرار کنیم و به شما ارائه دهیم. CSM در کل فرآیند نصب و اجرای CRM همراه شما خواهد بود. آنها از همان ابتدا تنها نقطه تماس شما خواهند بود.

آغاز فرآیند

CSM شما برای درک نیازهای خاص شما به طور طولانی با شما صحبت خواهد کرد. سپس، تجربه آموزشی رایگان و داخلی خود را برای مطابقت با مورد خاص خود برنامه ریزی کنید. این برای اطمینان از موفقیت شما در استفاده از Agile CRM است. پس از تماس اولیه با آنها، آنها مجموعه ای از منابع را برای شما ارسال می کنند – مانند ویدیوهای معرفی و راهنمای کاربر تا شروع به یادگیری برخی از ویژگی های اصلی راه حلی کنند که برای شما مفیدتر است. این به شما کمک می کند تا برخی تنظیمات و پیکربندی های اولیه را در Agile CRM تنظیم کنید.

Agile CRM’s introduction videos

                                        ویدیوهای معرفی Agile CRM

 وبینارهای آموزشی

دومین جلسه شما با مدیر موفقیت مشتری شامل یک وبینار آموزشی آنلاین و زنده است. در طول وبینار، آنها شما را با نحوه استفاده از این ویژگی های اصلی آشنا می کنند: فعال سازی فروش، اتوماسیون بازاریابی و خدمات مشتری. آنها به هر سؤالی که دارید پاسخ می‌دهند تا اطمینان حاصل کنند که درک جامعی از مطالب تحت پوشش به دست آورده‌اید.

این با یک سری وبینارهای آموزشی اضافی دنبال می‌شود که در هر یک از آن بخش‌های ویژگی اصلی عمیق‌تر می‌شود. فرآیندهای پیشرفته تری را یاد خواهید گرفت، مانند نحوه استفاده از سازنده صفحه فرود، نمایش های مخاطب 360 درجه خود، از ایمیل مارکتینگ، به طور موثر deals و غیره. CSM شما به‌طور خاص این جلسات را تنظیم می‌کند تا بر اساس موارد استفاده خاص شما، ویژگی‌هایی را که بیشترین استفاده را خواهید داشت به شما آموزش دهد.

در حال انتقال داده های شما

برای استفاده از Agile CRM، به داده‌های مشتری و مشتریان احتمالی نیاز دارید که احتمالاً قبلاً در جایی ذخیره کرده‌اید. اگر این اولین راه حل CRM شما است، احتمالاً از صفحات گسترده استفاده می کنید. می‌توانید به راحتی داده‌های صفحه‌گسترده را به Agile CRM وارد کنید. CSM شما در این راه به شما کمک خواهد کرد.

آیا داده‌های شما در برنامه SaaS دیگری وجود دارد؟ اگر چنین است، وارد کردن آن داده‌ها بسیار ساده و سریع است. با چند کلیک، می‌توانید برنامه‌ای را که داده‌هایتان در آن زندگی می‌کنند انتخاب کنید و داده‌هایتان را با Agile CRM همگام‌سازی کنید. همگام سازی فقط چند دقیقه طول می کشد. پس از انجام این کار، داده‌های شما در دسترس خواهند بود، بنابراین می‌توانید ابتدا وارد عمل شوید و از Agile CRM استفاده کنید.

CRM Implementation: Migrating data from other apps into Agile CRM

                    انتقال داده‌ها از سایر برنامه‌ها به Agile CRM

اعلام حضور پس از ورود

Post-onboarding check-ins-01

اعلام حضور اولیه پس از ورود

ما می‌خواهیم مطمئن شویم که وقتی داده‌های خود را در اختیار دارید، به طور مؤثر از Agile CRM استفاده می‌کنید. به همین دلیل است که مدیر موفقیت مشتری چند هفته پس از آخرین وبینار آموزشی  با شما تماس می گیرد تا بررسی کند و ببیند اوضاع چگونه است. رفتن YCSM ما به اندازه‌ای که لازم است برای پاسخ دادن به سؤالات شما در مورد سیستم یا هر ویژگی خاصی وقت اختصاص می‌دهد.

در این مدت

ما فقط با شما تماس نمی‌گیریم، به سؤالات شما پاسخ می‌دهیم و آن را رها نمی‌کنیم. CSM اختصاصی شما زمان قابل توجهی را صرف تحقیق در مورد استفاده شما از سیستم و تجزیه و تحلیل هر گونه پشتیبانی مشتری خواهد کرد. شما ارسال می کنید این برای اطمینان از اینکه آنها پیشرفت شما را به طور کامل درک می کنند و می توانند هر مشکلی را که پیش می آید شناسایی کرده و به طور فعال به حل آن کمک کنند. هدف این است که مدیر موفقیت مشتری شما با درک جامع از اهداف نیازهای شما و استفاده از سیستم، نیازهای شما را در داخل و خارج بداند.

ادامه اعلام حضورهای دوره ای

ما شما را در حین اجرای CRM معطل نمی‌کنیم، مطمئناً. ما به طور دوره ای برای سه ماه اول اشتراک با شما تماس خواهیم گرفت. هر بار، ما به هر سؤال جدیدی که پیش می‌آید پاسخ می‌دهیم و همچنان به شما چیزهای جدیدی را که می‌خواهید یاد بگیرید، آموزش می‌دهیم. این به ما امکان می دهد تا بر دانش موجود خود در مورد نحوه استفاده شما از سیستم بسازیم. به عنوان مثال، CSM شما ممکن است متوجه شود که به یک ویژگی نیاز دارید که در حال حاضر از آن استفاده نمی کنید. اگر چنین است، او به طور فعال یک آموزش ویدیویی در مورد نحوه استفاده از آن ویژگی برای شما ارسال می کند. به طور خلاصه، ما در طول کل فرآیند از شما حمایت می کنیم.

CSM شما همیشه در دسترس است

بعد از سه ماه اول، باید کاملاً مجهز باشید تا از Agile CRM و همه اجزای آن استفاده کامل کنید. اگر زمانی با مشکلی مواجه شدید، تیم پشتیبانی مشتری ما همیشه با در دسترس بودن 24 ساعته برای شما آماده است. با این حال، اگر چیزی وجود دارد، راحت‌تر با مدیر موفقیت مشتری خود صحبت کنید. آنها همیشه در دسترس شما خواهند بود و مشتاق کمک خواهند بود. در اصل، آنها مدافع شما در Agile CRM هستند و می توانید هر زمان که بخواهید به آنها مراجعه کنید.

فقط حرف ما را قبول نکنید

ما می‌توانیم تمام روز به شما بگوییم که تیم موفقیت مشتری ما چقدر در نصب و آموزش شما موثر است تا اطمینان حاصل شود. اجرای CRM شما به آرامی پیش می رود و در استفاده کامل از Agile CRM موفق هستید. با این حال، شنیدن آن از مشتریان ما مطمئناً تأثیرگذارتر و واقعی تر خواهد بود. در اینجا چیزی است که یکی از مشتریان راضی ما باید بگوید:

«اشلی [یکی از CSMهای اختصاصی ما] به من کمک کرد تا یاد بگیرم چگونه از Agile CRM بهره بیشتری ببرم. او می‌توانست مهم‌ترین چیزهایی را که می‌خواستم از جلسه یاد بگیرم را به من نشان دهد، و بسیار محتاط بود تا ببیند آیا من واقعاً دستورالعمل‌ها را در طول مسیر درک می‌کنم. گاهی اوقات مردم به دلیل محدودیت زمانی، چیزها را به گلوی شما می اندازند، و من از اینکه او وقت خود را صرف کرد تا مطمئن شود من حداکثر ارزش را دریافت می کنم، قدردانی می کنم. تو فوق العاده ای اشلی!»

–   Brent Acajabon
    Fieldpiece Instruments, Inc.

نتیجه نهایی

مهمترین چیز برای ما این است که شما بتوانید با استفاده از Agile CRM به موفقیت برسید. نه تنها این که بتوانید از سیستم به درستی استفاده کنید، بلکه با استفاده از سیستم، می‌توانید نتایج کسب‌وکار بهبود یافته و تأثیر مثبتی بر سود خود را مشاهده کنید. راه حل ما فقط به اندازه نتایجی است که با استفاده از آن به دست می آورید، و ما آن را بسیار جدی می گیریم. با توجه به Strikedeck، 48 درصد از مصرف کنندگان می گویند که بحرانی ترین زمان برای به دست آوردن وفاداری خود، زمانی است که اولین خرید خود را انجام می دهند. ما این را درک می کنیم و برای اطمینان از رضایت شما از روز اول تلاش بیشتری می کنیم.

ما شما را فقط به عنوان یک مشتری نمی‌خواهیم. ما می خواهیم یک مشارکت سودمند دوجانبه تشکیل دهیم که هر دوی ما را به روش های دیدنی ارتقا دهد. به همین دلیل است که ما از همان ابتدا بر برداشتن تمام گام‌های صحیح تأکید می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که در طول اجرای Agile CRM، تمام آموزش‌ها و پشتیبانی لازم برای تبدیل شدن به یک ستاره چابک CRM را دریافت می‌کنید. اگر شما خوشحال نیستید، ما

ارتباط با ما

Getting in touch with us-01

آیا می خواهید زمانی را برنامه ریزی کنید تا با تیم CSM ما در مورد فرآیند نصب و اجرای CRM صحبت کنید؟ می توانید این کار را با کلیک کردن روی تقویم تیم CSM انجام دهید. پیوند و انتخاب زمان مناسب برای شما.

اگر سؤالی دارید یا علاقه مند به انتقال به Agile CRM هستید، با ما در sales تماس بگیرید @agilecrm.com یا با هر یک از شماره‌های زیر با ما تماس بگیرید:

ایالات متحده: 0729-980-800-1+

بریتانیا: 00729 14428 +44

AUS: +61 285990729

IN: 00259 99850 +91

ما مشتاقانه منتظر هستیم تا تجربه ای در سطح جهانی را که شایسته آن هستید از یک ارائه دهنده CRM به شما ارائه دهیم!

تعداد بازید : 26

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1