شماره تماس : 02128426511

نظرسنجی اخیر انجام شده توسط سیستم های واقعا ساده، یک یکی از بزرگترین فروشندگان Cloud CRM در جهان، فاش کرده است که پذیرش سیستم های CRM ابری در طول سال گذشته افزایش یافته است، به طوری که راه حل های CRM ابری در حال حاضر بیشتر از راه حل های سنتی داخلی استفاده می شود. با افزایش چشمگیر اعتماد به راه‌حل‌های ابری، از بین افرادی که مورد بررسی قرار گرفتند، 56 درصد از سیستم CRM ابری استفاده می‌کنند، در مقایسه با 45 درصد در سال گذشته. علاوه بر این، تنها 15 درصد از پاسخ دهندگان اعتراف کردند که هنوز در مورد پذیرش سیستم های ابری محفوظ هستند. بهبود قابل توجهی نسبت به 23 درصد در نظرسنجی سال گذشته.

از یک نمونه 685 نفری، که اکثریت آنها از سازمان‌های کوچک و متوسط ​​با کمتر از 50 کارمند بودند، بیش از نیمی از آنها نشان دادند که معتقدند راه‌حل‌های ابری ارزش بهتری نسبت به معادل‌های داخلی ارائه می‌دهند (در مقایسه با سال گذشته 44 درصد به 50.1 افزایش یافته است. ٪. علاوه بر این، به طور کلی اعتماد به راه حل های ابری به طور قابل توجهی افزایش یافته است، به طوری که 72٪ از پاسخ دهندگان ادعا می کنند که به طور کلی نسبت به یک سال قبل اعتماد بیشتری دارند و 80٪ گفته اند که فکر می کنند راه حل های ابری به پشتیبانی کمتری از فناوری اطلاعات نیاز دارند.

جان پترسون، مدیر عامل Really Simple Systems، اظهار داشت: “بسیار دلگرم کننده است که این ارقام نظرسنجی منعکس کننده افزایش اعتماد به سیستم های ابری هستند.” او ادامه می‌دهد: «با مزایای بسیاری در کاهش هزینه‌های سربار فناوری اطلاعات، حذف هرگونه بار تعمیر و نگهداری سیستم، سرمایه کم و این واقعیت که سیستم‌های ابری اطلاعات حیاتی تجاری را به راحتی در دسترس هستند، از هر رایانه‌ای با اتصال به اینترنت برای ارائه بیشتر کار منعطف در سراسر کسب و کار، راه حل های ابری همچنان به رشد محبوبیت خود ادامه می دهند، زیرا نیازمندی ها و نگرش های تجاری همچنان در حال تکامل هستند.”

از نظر بازاریابی اجتماعی، 67 درصد از افراد مورد بررسی از بازاریابی اجتماعی استفاده می‌کنند که لینکدین محبوب‌ترین ابزار (81 درصد) است و 34 درصد معتقدند که بازگشت سرمایه مثبتی را از استفاده از بازاریابی اجتماعی مشاهده کرده‌اند. با این حال، نگران کننده است که 59٪ از کسب و کارها ادعا می کنند که قادر به اندازه گیری ROI از تلاش های بازاریابی اجتماعی خود نیستند.

پاترسون می‌گوید: «علی‌رغم هیاهویی که بازاریابی اجتماعی همچنان دریافت می‌کند، شگفت‌انگیز بود که شاهد افزایش چشمگیرتری در استفاده در طول سال گذشته نبودیم، تنها 5 درصد نسبت به سال 2011.

این نظرسنجی همچنین تأیید کرد که 61٪ از کسب و کارها از راه حل های ERP/حسابداری داخلی استفاده می کنند (از 69٪ در سال 2011 کاهش یافته است) و 53٪ از افراد مورد سؤال گفته اند که در زمان فرا رسیدن زمان به راه حل های ابری روی می آورند. – رقمی 5 درصد نسبت به سال گذشته 48 درصد افزایش یافته است. پترسون نتیجه گیری می کند: “برای اولین بار، اکثر مشاغل مورد بررسی در مورد راه حل های ERP ابری مطمئن هستند. پیامد این تغییر برای کل بخش ابر مثبت است، زیرا کسب‌وکارهای بیشتری آماده می‌شوند تا نرم‌افزار داخلی سنتی حیاتی خود را تغییر دهند تا از مزایای راه‌حل‌های ابری بهره ببرند.”

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1