شماره تماس : 02128426511

ویژگی های مفید CRM

ویژگی های استاندارد CRM

ویژگی‌ها برای همه! اگر کسب و کار خود را با طرح رایگان ما توسعه می دهید یا صدها حساب را در شرکت ما مدیریت می کنید، این ویژگی ها می توانند برای تجربه روزانه شما مفید باشند.

من را در سیستم نگه دارید

آیا تا به حال زمان جلسه CRM خود را تمام کرده اید؟ یا اینکه خروج خودکار از یک برنامه را خسته‌کننده می‌دانید؟ یک تغییر ساده تنظیمات می تواند این مشکل را حل کند!

به عنوان یک ویژگی امنیتی استاندارد، CRM شما را پس از 2 ساعت بدون فعالیت از سیستم خارج می کند. بنابراین کارکنان غیرمجاز نمی توانند به داده های شما دسترسی داشته باشند. با این حال، این می تواند آزار دهنده باشد.

برای خاموش کردن این تنظیم تنها کاری که باید انجام دهید این است که مدیر CRM آن را کنار بگذارد. این را می توان در پایین صفحه تنظیمات شرکت یافت. یک کادر انتخاب با عنوان «اجازه استفاده از ویژگی «من را در سیستم وارد نگه دارید» پیدا می‌کنید.

شخصی سازی

وقتی به داشبورد CRM خود نگاه می‌کنید، می‌توانید از چندین سفارشی‌سازی و گزینه های شخصی سازی برای بهبود تجربه روزانه شما.

نمایش صفحه

بسیاری از بخش‌های CRM به شما این امکان را می‌دهند که داده‌هایی را که می‌توانید مشاهده کنید، به سادگی با کلیک کردن روی یک چرخ دنده و تغییر دادن گزینه‌ها، ویرایش کنید. این بدان معناست که می‌توانید داده‌هایی را که به شما مرتبط نیستند پنهان کنید و روی آنچه واقعاً مهم است تمرکز کنید.

Personalisation CRM feature

ستون های متحرک

هنگامی که در حال مشاهده هر جدول داده ای هستید، آیا می دانستید که می توانید ستون ها را به هر کجا که دوست دارید منتقل کنید؟ کافی است روی ستونی که می‌خواهید جابه‌جا شود کلیک چپ نگه دارید و سپس آن را به هر جایی که در جدول می‌خواهید بکشید.

ابزارک های CRM

همانطور که می دانید، می توانید داشبورد CRM خود را با انواع ویجت های مفید پر کنید. ما همیشه ویجت‌های جدیدی را به لیست اضافه می‌کنیم، و شما با کلیک کردن روی «افزودن ابزارک‌ها» در سمت راست بالای صفحه داشبورد، این ویجت‌های جدید را پیدا می‌کنید.

ویژگی های CRM بازاریابی

با استفاده از ابزار بازاریابی ما، نه تنها می‌توانید کمپین‌های ایمیل ایجاد و مدیریت کنید، بلکه یاد بگیرید که چگونه حساب ها به نامه های شما پاسخ دادند. با این حال، ممکن است برخی از این ویژگی های مفید را از دست داده باشید.

لیست‌های پستی و رضایتی

فهرست‌های پست و رضایت به شما امکان می‌دهند رضایت شرکت در مخاطبین خود را جمع‌آوری و ضبط کنید. این یک ویژگی مفید CRM است که انطباق با قوانین حفاظت از داده ها، از جمله GDPR را امکان پذیر می کند. این به نفع بازاریابی شما است زیرا به مخاطبینی که از دریافت ارتباطات شما خوشحال هستند ایمیل می‌فرستید، در حالی که مشترکینی را که رضایت خود را ارائه نکرده‌اند مزاحم می‌گذارید.

اگر می‌خواهید از پایگاه داده تماس موجود خود رضایت کسب کنید، می‌توانید این کار را با استفاده از پیوند ایمیل انجام دهید، یا می‌توانید از طریق وب‌سایت خود با استفاده از یک فرم وب، سرنخ‌های جدید جمع‌آوری کنید (به زیر مراجعه کنید).

برای ایجاد و/یا مشاهده فهرست‌های پستی و رضایت، کافیست به تنظیمات و سپس تنظیمات سیستم در CRM بروید.

بخش بندی لیست های پستی شما

همچنین می‌توانید از این ویژگی برای نگهداری چندین فهرست پستی و مخاطبین خود استفاده کنید. حوزه های مختلف مورد علاقه برای مثال، می‌توانید فهرست‌های پستی ایجاد کنید که کشورهای مختلفی را که در آنها فعالیت می‌کنید هدف قرار می‌دهند یا پایگاه تماس خود را بر اساس جنسیت تقسیم می‌کنند.

ویژگی فرم‌های وب CRM ما برای هر کمپین بازاریابی که داده‌های باکیفیت می‌خواهد ضروری است. و بازخورد کاربران با استفاده از قالب ساده کشیدن و رها کردن می توانید به راحتی فرم ایجاد کنید. فیلدهای داده انتخابی شما به سیستم CRM نگاشت می شوند تا بتوانید داده ها را از وب سایت خود بگیرید، سوابق مشتری ایجاد یا به روز کنید.

چه در حال سازماندهی یک رویداد تجاری، انجام تحقیقات بازار، یا صرفاً درخواست بازخورد در مورد شرکت خود باشید، همه تعاملات می توانند از طریق یک فرم وب و داده های جمع آوری شده به CRM منتقل شوند.

CRM web form feature

بازاریابی قطره ای

ویژگی بازاریابی قطره ای یک ابزار مفید برای خودکارسازی یک سری ایمیل در یک کمپین بازاریابی، که در ارتباط با فرم‌های وب استفاده می‌شود.

این به ویژه برای درخواست های جدید یا مشتریانی که فرآیند ورود را از طریق فرمی در وب سایت شما آغاز کرده اند مفید است. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که یک سری از ایمیل ها را برنامه ریزی کنید تا به صورت خودکار در یک دوره زمانی برای گیرندگان مورد نظر در حین اضافه شدن به کمپین ارسال شوند. سپس می توانید با بررسی ساده کمپین یا سابقه فعالیت آنها، تعامل و تعامل آنها با این ایمیل ها را مشاهده کنید.

ادغام ها

با استفاده از ادغام‌های CRM، می‌توانید برنامه‌های تجاری خود را متحد و خودکار کنید تا بتوانید بهره‌وری را افزایش دهید. ما ادغام های حسابداری زیادی داریم، اما آیا برخی از آخرین پیشرفت های یکپارچه سازی ما را امتحان کرده اید؟

Zapier

ادغام Zapier ما به شما کمک می‌کند تا با ایجاد یک پلتفرم متمرکز با داده‌های مشتری بهبودیافته، فعالیت‌های داخلی خود را بهینه کنید. به احتمال زیاد، برنامه های مورد علاقه شما با Zapier کار می کنند و می توانند با Really Simple Systems CRM متصل شوند.

به فهرست Zapier نگاهی بیندازید!

ادغام‌های Single Sign On

به خاطر سپردن همه گذرواژه‌هایی که برای برنامه‌های تجاری خود استفاده می‌کنید، همیشه دردسرساز است. به همین دلیل است که ما با One Login و Microsoft Azure ادغام شده ایم. آنها نه تنها یک مرکز برنامه ایجاد می‌کنند که تمام برنامه‌های مورد علاقه شما را متمرکز می‌کند، بلکه به شما امکان می‌دهد با یک علامت واحد به آنها دسترسی داشته باشید.

CRM integrations feature

ویژگی های حرفه ای و سازمانی

برای کسانی که برای هر موقعیتی به ابزار نیاز دارند، ما طرح‌های حرفه‌ای و سازمانی خود را ارائه می‌کنیم. اگر شما یکی از این مشاغل هستید، آیا از این ویژگی های پیشرفته اطلاعی داشتید؟

نقل قول

در طرح‌های سازمانی و حرفه‌ای، نقل‌قول‌ها قرار دارد. این شامل یک خط لوله فروش همه‌جانبه و راه‌حل قیمت‌ها می‌شود. ویژگی Quotations به شما امکان می‌دهد مستقیماً از فرصت فروش یک نقل قول ایجاد کنید، آن را روی صفحه نمایش خود مشاهده کنید، آن را دانلود کنید و برای مشتری یا مشتری احتمالی خود ارسال کنید.

گزارش‌دهی پیشرفته

با استفاده از Really Simple Systems CRM، می‌توانید در مورد بازگشت سرمایه بازاریابی، سرنخ‌های فروش و موارد دیگر گزارش دهید. اما آیا می‌دانستید ویژگی‌های Advanced Reporting در طرح Enterprise وجود دارد؟ گزارش‌نویس فهرست‌نویس و گزارش‌نویس پیش‌بینی فروش دارای ویژگی‌های اضافی هستند که فقط با طرح Enterprise در دسترس هستند.

گزارش‌های فهرست پیشرفته نماهای دیگری مانند آخرین فعالیت و تماس اصلی، خلاصه‌سازی و جمع‌بندی فرعی را در اختیار شما قرار می‌دهند، و گزارش‌نویس پیش‌بینی می‌تواند فروش را بر اساس فیلدهای تاریخ غیر از تاریخ بسته و از مقادیری غیر از ارزش فرصت استفاده کند.

ویژگی گزارش‌های پیشرفته همچنین می‌تواند گزارش‌های خودکار را برنامه‌ریزی کند که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می‌شوند!

مقادیر زمان اجرا

وقتی گزارش جدیدی ایجاد می‌کنید و معیارهای گزارش خود را انتخاب می‌کنید، یکی دیگر از ویژگی‌های مفید گزینه «زمان اجرا» است.

گزینه «زمان اجرا» به شما امکان می‌دهد هر بار که گزارش را اجرا می‌کنید، فیلتر معیارها را در گزارش ذخیره‌شده ویرایش کنید، به شما این امکان را می‌دهد تا به سرعت مقادیر را بدون نیاز به باز کردن و ویرایش گزارش تغییر دهید و در وقت و تلاش شما صرفه‌جویی کنید.

امیدواریم چیز جدیدی در مورد سیستم‌های واقعا ساده یاد گرفته باشید یا از بررسی ویژگی‌های استفاده نشده قبلی الهام گرفته باشید. به یاد داشته باشید که مرکز پشتیبانی ما می‌تواند شما را در راه‌اندازی و استفاده از هر یک از این ویژگی‌ها راهنمایی کند. !

تعداد بازید : 30

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1