شماره تماس : 02128426511

ویژگی‌های طرح CRM شما را تغییر می‌دهد

در RSS، ما همیشه به دنبال این هستیم که مطمئن شویم بهترین ابزارهای CRM را برای مشاغل کوچک ارائه می‌کنیم و به طور منظم ویژگی‌ها و برنامه‌های قیمتی خود را بررسی می‌کنیم. .

از نوامبر 2017، ما چند تغییر در ویژگی‌های طرح CRM خود ایجاد کرده‌ایم تا پیشنهاد خود را به شما بهبود دهیم.

تعداد سوابق مشتری مجاز در طرح آغازین را افزایش دادیم و محدودیت تعداد کاربران را حذف کردیم. با طرح حرفه‌ای خود، یک ویژگی امنیتی مفید اضافه کرده‌ایم که قبلاً فقط در طرح Enterprise موجود بود.

طرح شروع

طرح Starter برای راه اندازی کسب و کارهای جدید با تعداد کمی مشتری هدف گذاری شده است. می‌توانید با CRM با قیمتی مقرون‌به‌صرفه پیش بروید و سپس با رشد کسب‌وکارتان، آن را افزایش دهید.

برای گسترش دامنه طرح، محدودیت تعداد سوابق شرکت (حساب‌ها) را از 500 به 1000 افزایش داده‌ایم. این بدان معناست که می‌توانید قبل از اینکه نیاز به ارتقا داشته باشید، مدت بیشتری به برنامه Starter ادامه دهید.

و برای کمک به کسب‌وکارهایی که تعداد کمی مشتری دارند اما به کاربران بیشتری نیاز دارند، محدودیت ۱۰ کاربر را حذف کرده‌ایم تا اکنون بتوانید هر تعداد کاربر که دوست دارید داشته باشید.

Happy Business using new Really Simple Systems CRM features

%0A

%0A

%0A

%0A

طرح حرفه ای

طرح حرفه‌ای مرحله بعدی از Starter است که به سوابق مشتری بیشتر، ذخیره اسناد بیشتر و اکنون امنیت بیشتر می‌دهد. قبلاً فقط در طرح Enterprise ما در دسترس بود، اکنون ویژگی سطوح مجوز کاربر را به طرح حرفه‌ای اضافه کرده‌ایم.

سطوح مجوز کاربر به شما امکان می‌دهد کنترل کنید چه کسی به داده‌های CRM شما دسترسی دارد و چه کسی می‌تواند سوابق خود را ویرایش کنید می‌توانید از آن برای ایجاد گروه‌های کاربری استفاده کنید و تعیین کنید که کدام یک از تیم شما به خواندن، نوشتن یا کسانی که به داده‌های خاصی دسترسی ندارند، دسترسی دارند.

درباره سطوح مجوز کاربر

CRM شما سطوح مجوز کاربر با تنظیم کنترل می‌شود بالا گروه های کاربری و پروفایل های کاربر. با تخصیص هر کاربر CRM به یک گروه کاربر و تخصیص یک نمایه، می توانید تعیین کنید که هر کدام از آنها چه سطحی از دسترسی به داده های شما دارند. به‌عنوان مثال، می‌توانید امنیت را طوری تنظیم کنید که کاربران در همان گروه کاربر، به عنوان مثال فروش بریتانیا، بتوانند به حساب‌های یکدیگر دسترسی داشته باشند و آن‌ها را ویرایش کنند، اما نه حساب‌های متعلق به کاربران گروه دیگر.

فعال کردن ویژگی های طرح CRM جدید

ما این تغییرات را فعال کرده‌ایم تا بتوانید فوراً از مزایای آن استفاده کنید. با طرح Starter می توانید به اضافه کردن سوابق مشتری تا سقف 1000 حساب جدید ادامه دهید و کاربران جدید را با نرخ معمول ماهانه خود اضافه کنید.

برای شروع با سطوح مجوز کاربر شما باید گروه‌ها و نمایه‌های کاربری خود را تنظیم کنید و تصمیم بگیرید که چه کسی به چه داده‌هایی دسترسی دارد. لطفاً برای اطلاعات دقیق به مرکز پشتیبانی مشتری ما مراجعه کنید.

امیدواریم این تغییرات برای شما مفید باشد.

تعداد بازید : 13

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1