شماره تماس : 02128426511

پترسفیلد، همپشایر
۷ نوامبر ۲۰۱۷

سیستم‌های واقعا ساده ویژگی‌های استاندارد موجود در برنامه‌های قیمت CRM خود را افزایش می‌دهد

فروشنده پیشرو CRM، Really Simple Systems تغییرات قابل توجهی در ویژگی‌های موجود در برنامه های قیمت CRM، با هدف حمایت بیشتر از کسب و کارهای کوچک و استارت آپ های جدید.

New Features Press Release

از نوامبر 2017، به مشتریانی که در طرح شروع شرکت مشترک می شوند، دو برابر تعداد سوابق شرکت در CRM اعطا می شود و حداکثر محدودیت برای کاربران سیستم حذف شده است. مشتریانی که از لایه بعدی، یعنی طرح حرفه ای استفاده می کنند، اکنون به طور استاندارد به ویژگی سطوح مجوز کاربر دسترسی دارند و امنیت CRM آنها را افزایش می دهد.

مدیر بازاریابی Really Simple Systems، هلن آرمور، توضیح داد: «برای کمک به مشتری کسب‌وکار کوچک خود، تعداد سوابق شرکت موجود در طرح راه‌اندازی CRM خود را از 500 به 1000 افزایش داده‌ایم. این بدان معناست که مشتریان می توانند قبل از اینکه نیاز به ارتقاء داشته باشند، مدت بیشتری به این طرح ادامه دهند.»

شرکت انتظار دارد این تغییر در زمانی که کنترل هزینه های کسب و کار آنها مهم است، پس انداز قابل توجهی برای استارت آپ ها ایجاد کند.

در همان زمان، حداکثر محدودیت برای تعداد کاربران در همان طرح برداشته خواهد شد. Armor ادامه می دهد: “ما محدودیت 10 کاربر در طرح Starter را حذف کرده ایم تا مشتریان اکنون بتوانند به تعداد کاربرانی که دوست دارند مشترک شوند. این امر CRM ما را برای کسب و کارهای کوچک که ممکن است تعداد کمی مشتری داشته باشند اما تیم فروش نسبتاً بزرگی داشته باشند، جذاب می کند.”

در ردیف قیمت بالاتر، طرح حرفه ای، Really Simple Systems نیاز به افزایش امنیت کاربر را تشخیص داده و ویژگی سطوح مجوز کاربر خود را به عنوان استاندارد گنجانده است. سطوح مجوز کاربر به مدیران اجازه می‌دهد سطح دسترسی کارکنان به داده‌های CRM خود را کنترل کنند و به «خواندن»، «نوشتن» یا «بدون دسترسی» اجازه دهند.

تعداد بازید : 25

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1