شماره تماس : 02128426511

ما به‌تازگی نسخه جدیدی از ویجت‌های CRM خود را منتشر کرده‌ایم که به شما امکان می‌دهد آن‌ها را به‌صورت دلخواه ویرایش، تغییر اندازه، تغییر مکان و حذف کنید.

با ابزارک های سفارشی جدید می توانید مقادیر و دوره های گزارش را متناسب با شرکت خود تنظیم کنید. همچنین می‌توانید آن‌ها را بکشید و رها کنید تا داشبورد خود را دوباره مرتب کنید، اندازه ویجت را تغییر دهید یا حذف کنید.

در داشبورد خود، با کلیک بر روی دکمه «افزودن ابزارک‌ها»، ویجت‌های جدید اکنون در دسترس را خواهید دید. روی نماد کلیک کنید تا ویجت مورد نظرتان باز شود و از لیست های کشویی برای انتخاب داده هایی که می خواهید نمایش داده شوند استفاده کنید. به عنوان مثال، در ویجت «فروش» می‌توانید فروش خود را در بازه‌های سال، ربع و ماه نمایش دهید. سپس می‌توانید دوره‌ای را که می‌خواهید گزارش دهید، از یک سال یا بیشتر انتخاب کنید.

دوره ها بر اساس ماه پایان سال مالی تنظیم می شوند که سرپرست سیستم شما در تنظیمات شرکت.

تغییر اندازه، کشیدن و رها کردن

برای اینکه بتوانید به راحتی داشبورد خود را مرتب کنید، اکنون می توانید هر ویجت را به جایی که می خواهید بکشید و رها کنید و اندازه آنها را متناسب با آن تغییر دهید. برای تغییر اندازه کافی است روی نماد فلش ها کلیک کنید و برای کشیدن و رها کردن، راست کلیک کنید و با ماوس خود نگه دارید سپس ویجت را به یک موقعیت جدید بکشید.

ویرایش و حذف

برای ویرایش ویجت، روی نماد cog کلیک کنید و فیلدها را با استفاده از لیست های کشویی ویرایش کنید. برای حذف یک ویجت، فقط روی نماد سطل زباله کلیک کنید و تمام شد!

گزارش ابزارک ها به زودی!

نسخه بعدی، که در دسترس مشتریان شرکتی است، به شما امکان می‌دهد ویجت‌های سفارشی خود را به همان شیوه ایجاد کنید شما یک گزارش ایجاد می کنید می‌توانید نمودارهای دایره‌ای، نمودارهای خطی، نمودارهای میله‌ای و گیج‌ها را طراحی کنید و فیلدهای معیار خود را از داده‌های CRM تنظیم کنید.

اگر می‌خواهید درگیر شوید و به آزمایش بتا کمک کنید، ابزارک‌های گزارش جدید با آدرس ask@reallysimplesystems.com تماس بگیرید.

تعداد بازید : 14

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1