شماره تماس : 02128426511

ورود به سال گاو نر

سال نو مبارک!新年快乐!

سال نوی چینی یکی از قدیمی‌ترین جشن‌های جهان است، اما تعداد کمی از مردم افسانه‌های این تعطیلات را می‌شناسند. سال گذشته مقاله ای در مورد افسانه هیولا نیان به اشتراک گذاشتیم و برای سال 2021 ما من می‌خواهیم منشا یکی از سنت‌های سال نو چینی را کشف کنیم: خوشنویسی ثروت.

در آمادگی برای سال نوی چینی 2021، که به طور رسمی از جمعه آغاز می شود 12 فوریه، معمولاً در خانه خود را با کلمه fú (福) تزئین می کنند که به معنای خوشبختی یا ثروت است. با این حال، در چین معمولاً این کاراکتر را وارونه خواهید دید. اما این سنت پر سر و صدا از کجا سرچشمه می گیرد؟

گفته می‌شود که در زمان سلسله مینگ، امپراتور به همه خانواده‌ها دستور داد که با چسباندن فو به درهای خود تزئین کنند. در روز سال نو، او سربازانی را فرستاد تا بررسی کنند که آیا به دستورات او عمل می کنیم یا خیر. متأسفانه، آنها متوجه شدند که یک خانواده بی سواد کلمه را وارونه چسبانده است.

امپراطور به دلیل گستاخی آنها دستور داد خانواده را به اعدام مجازات کنند. اما خوشبختانه، امپراطور برای خانواده ترحم کرد و توضیحی ارائه کرد: «وارونه» (倒 / dào) هم‌آوای «اینجا» است (到 / dào). وقتی وارونه است، به این معنی است که فو اینجاست.

ورود به سال گاو نر

این توضیح برای امپراتور منطقی بود و او خانواده را آزاد کرد. از آن زمان به بعد، مردم این کلمه را وارونه آویزان کردند، هم برای ثروت و هم به یاد ملکه مهربان.

سال گاو

در فرهنگ چینی، گاو حیوانی ارزشمند است. نه تنها به دلیل نقش آن در کشاورزی، بلکه به دلیل ویژگی های مثبتی مانند سخت کوش، صادق و قابل اعتماد بودن که به آن نسبت داده می شود. گفته می شود افرادی که در سال گاو متولد شده اند، احساس مسئولیت قوی دارند و موقعیت های استرس زا را به خوبی مدیریت می کنند.

2021 ممکن است سالی باشد که گاوها تمام این مسئولیت را احساس کنند و باید از همه منابع خود برای حفظ آرامش استفاده کنند.

با توجه به آنچه گفته شد، جای تعجب نیست که گاو به اسطوره زودیاک چینی راه پیدا کرد.

طبق افسانه ها، امپراطور جید گفت که ترتیب حیوانات در زودیاک توسط یک نژاد تعیین می شود! در طی آن گاو به نظر اولین کسی بود که وارد شد، اما پس از بازرسی بیشتر، موش گاو را فریب داد تا او را از رودخانه عبور دهد. درست زمانی که آنها می رسیدند، موش به پایین پرید و جلوتر از Ox فرود آمد. بنابراین، گاو دومین حیوان در زودیاک شد.

ورود به سال گاو نر

ثروت کسب و کار شما

با یک سال پرنوسان موش صحرایی پشت سرمان، سال 2021 با رویارویی با موانع در مراحل اولیه آغاز می شود. سال پرتلاطمی خواهد بود و کسب و کار شما ممکن است با چالش های غیرمنتظره ای روبرو شود. اگرچه ممکن است برایتان چالش برانگیز باشد که به نتایجی که انتظار دارید امسال دست یابید، می‌توانید از این زمان برای تقویت روابط با مشتری و دستیابی به موفقیت استفاده کنید.

با این حال، گاو یک اثر آرام بخش دارد که با سال گذشته مقابله می کند و به برقراری تعادل قابل کنترل تر کمک می کند.

سالهای اخیر گاو نر عبارتند از: 1961، 1973، 1985، 1997، 2009 و 2021.

CRM در سال 2021

2021 زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در یک سیستم CRM است، بنابراین می توانید مطمئن شوید که تیم شما به خوبی مجهز و سازماندهی شده است تا بتواند سال پیش رو را پیش رو داشته باشد. قبل از معرفی نرم افزار مدیریت مشتری، برنامه ریزی و ارزیابی دقیق نیازهای CRM ضروری است. این به اطمینان از موفقیت آمیز بودن پیاده سازی کمک می کند.

برای کمک به شما در این راه، یک راهنمای خریداران CRM نوشته‌ایم که به شما در انتخاب کمک می‌کند. راه حل مناسب برای شما.

راهنمای خریداران CRM
تعداد بازید : 23

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1