شماره تماس : 02128426511

وارد کردن همه فهرست‌های مخاطبین شما به Agile CRM اکنون آسان‌تر از همیشه است. می‌توانید فایل‌های CSV را در Google Sheets آپلود کنید و فیلدهای داده را از CRM وارد کنید. می توانید چندین شماره تلفن، وب سایت، ایمیل و چندین برچسب را برای یک مخاطب وارد کنید. تمام مخاطبین وارد شده شما به کاربری که لیست ها را وارد می کند اختصاص داده می شود. سپس، می‌توان به صلاحدید شما صاحبان تماس را مجدداً اختصاص داد.

در زیر مراحلی وجود دارد که می‌توانید برای استفاده از این قابلیت در ابزار Agile CRM همراه با عملکرد کاربرگ‌نگار Google دنبال کنید.

مرحله ۱: فایل خود را برای وارد کردن آماده کنید

  1. 1. فایل اکسل خود را در Google Sheets باز کنید، سپس صفحه گسترده خود را در Google Sheet وارد کنید تا برای قالب بندی آماده شوید. برای انجام این کار، روی File & Import در تصویر زیر کلیک کنید.
  1. 2. ستون‌ها (یا فیلدها) با مقادیر جدا شده با کاما (مانند ایمیل، تلفن، آدرس، برچسب‌ها و یادداشت‌ها) را می‌توان به ستون‌های جداگانه وارد کرد. مقادیر کاما باید به ستون های جداگانه تقسیم شوند. برای انجام این کار، روی Data & Split into columns کلیک کنید.

مرحله ۲: مطمئن شوید که صفحه گسترده شما شامل نام و ایمیل به عنوان سرصفحه ستون باشد

نام و ایمیل فیلدهای اجباری هنگام وارد کردن مخاطبین جدید هستند. مطمئن شوید صفحه‌گسترده شما دارای این ستون‌ها باشد، در غیر این صورت، وارد کردن شما ناموفق خواهد بود.

مرحله 3: فیلدهای سفارشی

اگر فیلدهای سفارشی دارید که قبلاً در سیستم Agile CRM شما شناسایی نشده است، باید قبل از وارد کردن %D8%AF%D8%B1%20%D8%A2%D9%86%D8%AC%D8%A7%20%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF%20%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF.%20-software”>اطلاعات تماس. مطمئن شوید که آنها را به درستی نامگذاری کرده و آنها را با نوع داده صحیح اختصاص دهید.

مرحله ۴: ستون برچسب‌ها

برچسب‌های جدا شده با کاما باید در گیومه‌های دوتایی یا تکی (مانند «tag1,tag2» یا «tag1,tag2») قرار گیرند.

مرحله ۵: اضافه کردن یادداشت‌ها

حداکثر ده یادداشت را می توان در طول وارد کردن مخاطب انتخاب و نقشه برداری کرد. یادداشت هایی که حاوی کاما هستند باید جایگزین شوند یا در علامت نقل قول قرار گیرند (مانند “abc,def” یا “abc,def”).

سوالات متداول
Frequently Asked Questions

  • آیا می توانم چندین شماره تلفن را برای یک مخاطب وارد کنم؟

بله، می‌توانید چندین شماره را برای یک مخاطب وارد کنید، به شرطی که هر کدام به فیلد تلفن خود وارد شوند. اینها عبارتند از تلفن پیش فرض، تلفن محل کار، تلفن خانه، تلفن همراه و سایر موارد. توجه: برای انجام این کار باید برای هر فیلد تلفنی که می‌خواهید داده‌ها را وارد کنید، یک ستون جداگانه با سربرگ داشته باشید.

  • آیا می توانم چندین وب سایت و ایمیل را برای یک مخاطب وارد کنم؟

بله. برای انجام این کار، مطمئن شوید که مقادیر جدا شده با کاما با ستون های جداگانه در صفحه گسترده شما نمایش داده می شوند.

  • آیا می توانم چندین برچسب را برای یک مخاطب وارد کنم؟

بله، برچسب ها را می توان به صورت جداگانه در هر سطح مخاطب اضافه کرد. چندین تگ را می توان به عنوان مقادیر جدا شده با کاما اضافه کرد (به عنوان مثال “abc,def”). هیچ محدودیتی برای تعداد برچسب هایی که می توانید وارد کنید وجود ندارد.

  • تخصیص تماس چگونه کار می کند؟

مخاطبین وارد شده به طور خودکار به کاربری که آنها را وارد می کند اختصاص داده می شود.

  • اگر فایل وارداتی من شناسایی نشد، چه کاری باید انجام دهم؟

اگر با این مشکل مواجه شدید، احتمالاً چیزی در صفحه‌گسترده‌تان نادرست قالب‌بندی شده است. برای حل این مشکل، به دنبال الگوی نمونه فایل وارداتی در صفحه واردات بگردید و از آن به عنوان راهنما استفاده کنید.

  • آیا محدودیت اندازه برای فایل های مخاطب وارد شده وجود دارد؟

بله. هر فایلی که وارد می‌کنید نباید بیش از 1 مگابایت باشد.

تعداد بازید : 20

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1