شماره تماس : 02128426511
vc_column-inner”>

پترسفیلد، همپشایر
25 مه 2021

Really Simple Systems هلن آرمور را به سمت جدید مدیر کل منصوب کرد

فروشنده پیشرو CRM ابری، Really Simple Systems، امروز انتصاب را اعلام کرد. هلن آرمور به سمت مدیر کل جدید ایجاد شده، مسئول مدیریت روزانه عملیات تجاری شرکت در سراسر جهان.

هلن در ژانویه 2015 به Really Simple Systems ملحق شد، از زمانی که ریاست بخش بازاریابی را بر عهده داشت و در عین حال سهم عمده ای در این شرکت داشت. توسعه و رشد کسب و کار. این موقعیت جدید در پاسخ به یک دوره رشد قابل توجه برای Really Simple Systems ایجاد شده است و برنامه های بلندپروازانه شرکت برای رشد را فراهم می کند.

هلن تجربه مدیریت کسب‌وکار گسترده‌ای را همراه با هوش تجاری قوی و سابقه افزایش کارایی و سودآوری کسب‌وکار به این نقش اضافه می‌کند. هلن در نقش جدید خود سرپرستی بخش‌های فروش، بازاریابی و پشتیبانی و همچنین مدیریت سازمان‌های همکار Really Simple Systems را بر عهده خواهد داشت.

هلن در مورد انتصاب جدید خود گفت: “من هیجان زده و مفتخرم که به عنوان مدیر کل در Really Simple Systems منصوب شدم، به خصوص در چنین زمان هیجان انگیزی برای شرکت. ما یک محصول فوق‌العاده CRM داریم و تیم اینجا به طرز باورنکردنی سخت کار می‌کند، بنابراین من مشتاقانه منتظر ساختن استراتژی‌هایی هستم که از موفقیت مستمر ما حمایت می‌کنند.»

بنیانگذار و مدیرعامل Really Simple Systems، John Paterson، اضافه کرد: «Really Simple Systems علیرغم محیط چالش برانگیز در 12 ماه گذشته عملکرد خوبی داشته است، و ما اکنون خود را در موقعیتی قوی برای استفاده از بازار رو به رشد می بینیم. انتصاب هلن به عنوان مدیر کل دوره جدیدی را برای شرکت نشان می‌دهد که احساس می‌کنم انرژی جدیدی را به تجارت تزریق می‌کند و اخلاق مشتری مداری قوی ما را تقویت می‌کند.»

تعداد بازید : 18

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1