شماره تماس : 02128426511
Enquiries by Account Type
Multi-line Char

مدیر بازاریابی، هلن آرمور، گزارش می‌دهد: «این توسعه به عنوان پاسخی مستقیم به بازخورد مشتری و نشان‌دهنده یک همکاری واقعی با کاربران نرم‌افزار ما است. آن‌ها به ما گفتند که ابزار نمودارهای سفارشی را دوست دارند، اما می‌خواهند مجموعه‌های داده را به روشی مشابه با هم مقایسه کنند.

او افزود: «در زمانی که داده‌ها نقش مهمی در تصمیم‌گیری کسب‌وکار دارند، ما از دیدن تأثیر ابزار ساده‌ای مانند نمودارهای سفارشی خرسندیم. ما امیدواریم که این توسعه جدید به همان اندازه مورد استقبال قرار گیرد.

درباره نمودارهای سفارشی

اگر قبلاً از نمودارهای سفارشی استفاده نمی‌کنید، این چیزی است که از دست داده‌اید!

نمودارهای سفارشی به شما امکان می‌دهند ویجت‌های داشبورد خود را ایجاد کنید. ، ایجاد یک عکس فوری از عملکرد کسب و کار خود در یک نمودار یا نمودار ساده. می‌توانید از نمودارهای سفارشی برای نظارت بر طیف گسترده‌ای از داده‌های CRM، مانند سرنخ‌های جدید، اهداف فروش، عملکرد تیم، کمپین‌های بازاریابی، موارد پشتیبانی به‌علاوه هر داده‌ای که در زمینه‌های سفارشی خود دارید، استفاده کنید.

آنها در قالبی مشابه با گزارش‌های فهرست‌بندی کار می‌کنند و به شما امکان می‌دهند معیارهای نمودار خود را تعریف کنید و یک ویجت تولید کنید. را به داشبورد خود اضافه کنید. شما می توانید نمودار دایره ای، نمودار میله ای افقی و عمودی، نمودار خطی، اعداد کل و سنج ایجاد کنید. اینها مقادیر بی‌درنگ فعالیت CRM شما را نمایش می‌دهند تا همیشه به‌روز باشند.

برای اطلاعات بیشتر، به مرکز پشتیبانی مشتری ما نگاهی بیندازید. در اینجا منابع کاملی را برای کمک به تنظیم و ایجاد نمودارهای سفارشی پیدا خواهید کرد.

مستندات نمودارهای سفارشی

تعداد بازید : 20

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1