شماره تماس : 02128426511

LinkedIn Lead Generation برای SMB ها

ماهیت منحصر به فرد، رابطه و مبتنی بر اعتماد لینکدین، زمینه بازی را بین SMB ها و شرکت های بزرگی که تمایل به تسلط بر سایر پلتفرم ها دارند، افزایش می دهد. بهترین راه‌ها را برای استفاده از این پتانسیل و شروع رقابت پیدا کنید.

در حالی که ممکن است رقابت با برندهای خانگی و بودجه های چند میلیونی بازاریابی غیرممکن به نظر برسد، اما یک کاری وجود دارد که شرکت های بزرگ نمی توانند انجام دهند علیرغم تمام مزایای آنها نسبت به مشاغل کوچک یا متوسط.

آنها نمی توانند با مشتریان رابطه برقرار کنند.

اما آگاهی از این مزیت یک چیز است و سرمایه گذاری بر روی آن از طریق کمپین های بازاریابی واقعی چیز دیگری است. در این مقاله، ما قصد داریم یک رویکرد عملی برای ایجاد یک جایگاه بازاریابی برای کسب و کار شما از طریق تلاش‌های بازاریابی LinkedIn بیان کنیم.

چگونه کمپین های لینکدین کار می کنند

در سطح پایه، کمپین های لینکدین بسیار شبیه به سایر پلتفرم ها عمل می کنند. مناقصه تصمیم می گیرد که کدام تبلیغات به کدام کاربر ارائه شود. می توانید به بینش های مخاطب دسترسی داشته باشید و هدف گذاری را مشخص کنید. همچنین مجموعه‌ای از انواع و قالب‌های تبلیغات آشنا وجود دارد، و می‌توانید بودجه تعیین کنید و تجزیه و تحلیل را اجرا کنید.

درک پلت فرم

اگر کسب‌وکار کوچک یا متوسطی را اداره می‌کنید، میزان عملکرد کمپین‌های لینکدین شما تا حدی به مخاطبان هدف و محتوایی که قصد تبلیغ آن را دارید بستگی دارد.

کمپین های Lead Gen به یک دلیل ساده موثر هستند – تجربه کاربری خوب. سرنخ های جدید به صورت بومی در لینکدین بدون نیاز به تایپ دستی داده های خود یا هدایت شدن به صفحه فرود خارجی ثبت می شوند.

خرید سرنخ های واجد شرایط بیشتر از سایر پلتفرم ها است، اما ارزش سرمایه گذاری را دارند. این به این دلیل است که اکثر مردم از لینکدین برای سرگرمی استفاده نمی کنند، بلکه برای فرصت های شغلی استفاده می کنند. اگر شخصی در لینکدین باشد، احتمالاً به شبکه سازی، اشتراک دانش و بحث متفکرانه علاقه مند است. این اهداف باید در صفحه شرکت شما، روش ایجاد شبکه و وثیقه بازاریابی شما منعکس شود.

برداشت اول مهم است – صفحه شرکت خود را بهینه کنید

 • لوگو و تصویر جلد خود را تنظیم کنید. حرفه ای باشید، اما از یک تصویر خسته کننده و “خنثی” استفاده نکنید، کاری متفاوت انجام دهید. اگر بتوانید آنها را شگفت زده کنید، صفحه شما را به خاطر خواهند آورد.
 • یک شعار کوتاه و جذاب بنویسید. در بخش About توضیح دهید. روی پیشنهاد ارزش منحصر به فرد خود و تجربه خود تمرکز کنید.
 • برخی از محتوایی را که ایجاد کرده اید به نمایش بگذارید. مقالات، موارد ضبط شده، کتاب‌های الکترونیکی و غیره. به آنچه برای مخاطب هدف شما مفید است فکر کنید.
 • از افرادی که با آنها کار کرده‌اید بخواهید توصیه‌هایی داشته باشند و آنها را در صفحه شرکت خود به نمایش بگذارید.
LinkedIn Lead Gen%0A%0A

%0A%0A

اطلاعات ارزشمند را به اشتراک بگذارید تا خود را به عنوان یک رهبر فکری در صنعت خود قرار دهید.

جسارت الهام بخش اعتماد است – شبکه تماس خود را رشد دهید

 • به افرادی که با آنها کار کرده اید پیام دهید و آنها را به شبکه خود دعوت کنید.
 • به گروه‌های مرتبط بپیوندید و فعال باشید. سوال بپرسید، با محتوای ارسال شده توسط دیگران تعامل داشته باشید، با سایر کاربران فعال ارتباط برقرار کنید.
 • محتوای خود را در انجمن ها و صفحه خود پست کنید. بهتر است چند قطعه با کیفیت بالا بسازید تا نمونه های هفتگی کم تلاش.
LinkedIn Lead Gen

گروه‌های LinkedIn جایی هستند که اعضا به تبادل اخبار، نظرات و دانش می‌پردازند. با تبدیل شدن به یک عضو ارزشمند یک گروه، از این پتانسیل بهره ببرید.

درک مخاطب

یک کمپین تبلیغاتی لینکدین فقط به اندازه هدف گذاری آن خوب است. از تجزیه و تحلیل مخاطبان لینکدین برای تحقیق در مورد مخاطب هدف خود قبل و در طول کمپین استفاده کنید.

چیزهایی که باید در نظر بگیرید

 • از ابزار داخلی گزارش دهی جمعیتی LinkedIn برای تجزیه و تحلیل مخاطبان خود استفاده کنید.
 • افراد در لینکدین اغلب افرادی هستند که تصمیم گیرندگان سطح بالایی هستند – بر اساس LinkedIn به اندازه 4 از 5.
 • بسیاری از اعضا به طور فعال در مورد شرکای بالقوه تحقیق می کنند، محتوا را مطالعه می کنند و شبکه های خود را توسعه می دهند. این یک طرز فکر ایده آل برای تبلیغ است.

گزینه های هدف

هدف‌یابی می‌تواند پیوندی (ترکیب پارامترها بر اساس AND/OR) یا انحصاری (مخاطبان به جز موارد دارای پارامتر x) باشد 

 • موقعیت مکانی – بر اساس مکان نمایه کاربر.
 • عناوین شغلی – ایده خوبی است که انواع مختلف هر عنوان شغلی را مشخص کنید.
 • عملکرد شغلی، ارشدیت – اینها را برای دستیابی به تصمیم گیرندگان ترکیب کنید. ارشدیت شامل همه چیز از مشارکت کننده فردی تا مدیر عامل می شود. انتخاب پست های ارشد بیشتر معمولاً قیمت های پیشنهادی شما را افزایش می دهد.
 • صنعت – اگر محصول یا خدمات شما به کل صنعت یا عمودی مرتبط باشد موثر است.
 • نرخ رشد شرکت – اگر محصول شما به سایر مشاغل کمک می کند تا عملیات خود را افزایش دهند، از این استفاده کنید.
 • اندازه شرکت – اگر محصول شما برای اندازه خاصی از تجارت طراحی شده است، از این به عنوان یک پارامتر استثنا استفاده کنید. نرم افزار حسابداری برای مشاغل کوچک.
 • علاقه‌ها – بر اساس محتوایی که اعضا در لینکدین با آن تعامل دارند. اگر می‌خواهید ویژگی‌هایی را هدف قرار دهید که مستقیماً به کار متصل نیستند، از این استفاده کنید. به عنوان مثال. علاقه به کارگاه های آنلاین.
 • مهارت‌ها – شامل کلمات کلیدی می‌شود که توسط اعضا در بخش مهارت‌هایشان اضافه شده و در نمایه و خلاصه آن‌ها ذکر شده است.
 • Gگروه‌ها  – عملاً مطمئن شوید که کمپین شما فقط به کاربران فعال دسترسی پیدا می‌کند، زیرا اکثر گروه‌ها حول محوری از متخصصان ایجاد می‌شوند. و افرادی که می خواهند یاد بگیرند.
 • هدف‌یابی تماس – که با نام ABM (بازاریابی مبتنی بر حساب) شناخته می‌شود. مخاطبان سفارشی ایجاد شده از یک منبع خارجی مانند یک لیست پستی، یا مخاطبین از CRM شما. از طریق یک فایل csv.
 • وارد شد

 • هدف‌گیری فهرست شرکت – بستن فهرست یک ویژگی منحصربه‌فرد است که به شما امکان می‌دهد شرکت‌های خاصی را هدف قرار دهید. تبلیغات شما برای همه در شرکت‌هایی که انتخاب می‌کنید نمایش داده می‌شود، بنابراین ترکیب این گزینه هدف‌گیری با ارشدیت یا عملکرد شغلی یک راه عالی برای افزایش مقیاس شما در عین رسیدن به مخاطب هدف مورد نظرتان است.
LinkedIn Lead Gen

پارامترهای هدف‌گیری پیوسته و انحصاری را ترکیب کنید تا مطمئن شوید تبلیغات شما به افراد مناسب دسترسی پیدا می‌کند.

نکات و ترفندها

 • برای آپلود آن باید حداقل 300 عضو در لیست مخاطبین خود داشته باشید. LinkedIn حداقل 50k را برای تبلیغات تصویری+متن و 15k را برای تبلیغات پیامی توصیه می‌کند. اگر لیست مخاطبین شما کوچکتر از آن است، می توانید از فهرست شرکت و لایه روی عملکرد شغلی و ارشدیت برای گسترش سریع دسترسی شما.
 • A/B هدف گذاری و خلاقیت خود را آزمایش کنید. مخاطبان هدف خود را به عنوان یک الگو ذخیره کنید، متغیر را تغییر دهید و هر دو کمپین را موازی اجرا کنید.
 • مخاطبانی را که به عنوان الگوها عملکرد خوبی داشتند، ذخیره کنید تا از آنها در کمپین های بازاریابی مجدد استفاده کنید، و/یا مخاطبانی مشابه ایجاد کنید.

روش های عملی برای ایجاد سرنخ در لینکدین

در این بخش، راه‌هایی را برای ایجاد سرنخ با استفاده از ابزار اختصاصی Lead Gen LinkedIn بررسی خواهیم کرد. به دست آوردن سرنخ در لینکدین گران تر است از سایر پلتفرم‌ها، اما طول عمر مورد انتظار آنها بسیار بالاتر است.

فرم‌های ژنرال اصلی – مرور کلی

شما کنترل زیادی روی شکل ظاهری فرم‌های Lead Gen خود دارید. می توانید آنها را به عنوان صفحات فرود که مستقیماً در لینکدین نمایش داده می شوند در نظر بگیرید.

 • از تصاویر و نوشتار برای ارتباط بیشتر در مورد کسب و کار خود استفاده کنید
 • برچسب‌های UTM را برای ایجاد مخاطبین بازاریابی مجدد از افرادی که با فرم‌ها تعامل داشتند، اضافه کنید و عملکرد را پیگیری کنید.
 • فرم خود را با یک دکمه CTA به پایان برسانید، به عنوان مثال، در قیف خود پیشتازها را بیشتر کنید. به وب سایت اصلی شما
LinkedIn Lead Gen>>

نمونه فرم ژن سرب. به روشی که کپی احساس فوریت ایجاد می کند، توجه داشته باشید، در حالی که بر آنچه برای مشتری بالقوه مهم است تمرکز کنید.

چیزهایی که باید در نظر گرفت

 • فرم‌ها از قبل با داده‌های نمایه کاربر پر می‌شوند. این باعث می‌شود که Lead Gen یک تجربه یکپارچه و بدون دردسر برای مخاطبان هدف شما ایجاد کند – بدون تغییر مسیر، یا فرم‌های طولانی که باعث پرش سرنخ‌های جدید می‌شوند. می‌توانید انتخاب کنید که کدام قسمت‌ها در فرم‌های Lead Gen شما گنجانده شود.
 • بهترین کمپین‌ها از رویکرد مکالمه استفاده می‌کنند و ترکیب Lead Gen را با CRM پرورش رهبر، ایجاد حس اعتماد در ما. قبلا بحث کرده ام

نوشتن کپی

یکی از دام‌هایی که افراد اغلب در آن گرفتار می‌شوند، وسواس بیش از حد بر فرم (مانند عبارت و تونالیته) به جای تمرکز بر ارزش است. تبلیغ شما باید چیزی را ارائه دهد – خواه یک پیشنهاد ویژه، یک رایگان یا دانش خودی باشد.

اگر احساس می‌کنید که مانع نویسنده شده‌اید، با تلاش برای فکر کردن مانند یک مشتری، دیدگاه جدیدی به دست آورید. به پلتفرم رسانه اجتماعی انتخابی خود بروید، به تبلیغات نگاه کنید و نظر خود را در مورد هر یک از آنها به صورت شفاهی بیان کنید. چه چیزی را دوست داشتید و چه چیزی شما را ناامید کرد؟ یادداشت بردارید، الهام بگیرید و در برنامه خود اعمال کنید.

LinkedIn Lead Gen

این فرم نسل اصلی برای ایجاد اعتماد به اثبات اجتماعی متکی است که به نرخ تبدیل بالاتر ترجمه می‌شود.

پرورش و مدیریت رهبری

برای نتایج بهینه، سرنخ‌های کسب‌شده در LinkedIn را به CRM خود منتقل کنید. انجام این کار به شما امکان می دهد با استفاده از کمپین های ایمیل، محتوای مفید و هماهنگی با فروش، سرنخ ها را گرم نگه دارید. LinkedIn به شما امکان می دهد با CRM سیستم های واقعا ساده  از طریق یکپارچه سازی خودکار یکپارچه شوید. خدماتی مانند Zapier.

انتخاب CRM مناسب کار آسانی نیست. هیچ “بهترین” راه حلی وجود ندارد که متناسب با نیازها و مقیاس هر کسب و کار باشد، در عوض، هر شرکت باید یک CRM را با توجه به موقعیت خاص خود انتخاب کند.

برای راهنمایی در انتخاب بهترین نرم افزار CRM برای کسب و کار خود
خریداران CRM ما را دانلود کنید .

راهنمای خریداران CRM

کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​هنگام انتخاب CRM خود باید سهولت استفاده و ویژگی‌های کاربردی مدیریت سرنخ را در اولویت قرار دهند. این ترکیب به یک کسب‌وکار اجازه می‌دهد تا به‌سرعت از ورود به سیستم عبور کند و همچنان به اکثر ویژگی‌های مهم دسترسی داشته باشد.

سیستم های واقعا ساده تعادلی بین هر دو کیفیت ارائه می دهد. دارای چندین ویژگی است که معمولاً در CRMهای سطح سازمانی مانند اتوماسیون بازاریابی یافت می شود، اما بدون پیچیدگی بیش از حد رابط کاربری. حتی دارای یک ابزار ضروری است که مبتدیان را از طریق فرآیند گام به گام ایجاد راهنمایی می کند. یک کمپین ایمیلی گردش کار خودکار در اینجا فروش بزرگی دارد، زیرا می‌تواند ساعت‌ها را هر روز صرفه‌جویی کند، صرف نظر از اندازه کسب‌وکار.

علاوه بر این، Really Simple Systems می‌تواند به روش‌های زیر از تلاش‌های تولید سرنخ شما در LinkedIn پشتیبانی کند:

 • مدیریت خط لوله – ردیابی تعاملات و استفاده از این داده ها برای افزایش فروش و پیش بینی فرصت ها.
 • دستیابی به سرنخ و ابزارهای بخش‌بندی، فرم‌های شخصی‌شده و ایمیل ها.
 • ادغام وب سایت – گردش کار برای ایجاد خودکار حساب ها از تبدیل وب سایت و فروش هشدار
 • مدیریت تیم – راه‌هایی برای تنظیم وظایف و اطلاعات را بین اعضای تیم به اشتراک بگذارید.

نمونه های کمپین

مطالعه موردی: تولید پیشرو برای یک ارائه دهنده نرم افزار منابع انسانی جهانی

این شرکت باید استراتژی بازاریابی دیجیتالی خود را با تمرکز بر بدست آوردن مجدداً کار کند. سرنخ های بیشتر و ایجاد آگاهی قوی تر از برند. یک کمپین بازاریابی جدید در LinkedIn، Google، Demandbase و Drift اجرا شد. همه فعالیت ها از طریق یک CRM هماهنگ شدند.

آماده سازی

یک سری ممیزی – تبلیغات گوگل، رقبای SEM و بهینه سازی نرخ تبدیل صفحه فرود.

تحقیق در شبکه های اجتماعی برای ایجاد مخاطب هدف و درک نیازهای آن. مخاطب به این صورت مشخص شد:

 • متخصصین منابع انسانی
 • تصمیم گیرندگان
 • کسب و کارهای کوچک علاقه مند به SaaS

فعالیت ها

این کمپین به این صورت طراحی شده است: 

 • برنامه‌ای – برای ارائه خودکار آگهی‌ها و محتوای شخصی‌شده به مشتریان بالقوه.
 • مبتنی بر حساب – برای ایجاد اعتماد و شناسایی و سرمایه‌گذاری در سرنخ‌ها با شانس بالایی برای تبدیل.

استراتژی محتوای جدید شامل موارد زیر بود:

 • به‌دست آوردن مشتریان بالقوه برای دانلود محتوای طولانی‌مدت مختلف، و سپس پرورش با یک دنباله بازاریابی قطره‌ای ایمیل.
 • وبینارها (هم درخواستی و هم زنده) و پادکست.

آزمایش A/B گسترده برای بهینه‌سازی کمپین در طول زمان.

پیشرفت‌های مختلف در وب‌سایت، از جمله ربات چت پاسخ‌دهنده سؤالات متداول، و ردیابی بهبودیافته برای مشاهده بازدیدها و اقدامات در وب‌سایت

همه فعالیت ها از طریق یک CRM هماهنگ شدند.

فروش می‌دانست چه زمانی باید با چه کسی تماس بگیرد.

 • بازاریابی برای اطلاع از هر مرحله جدید کمپین و بهبود ROI به داده‌های گردآوری شده دسترسی داشت.
 • هم وب‌سایت و هم حساب‌های رسانه اجتماعی برای ارسال مخاطبین و اطلاعات جدید به یک مکان ادغام شدند.
 • گردش‌های کاری خودکار به تیم اجازه می‌داد تا روی کارهای دیگر تمرکز کند، در حالی که CRM بیشتر جنبه‌های سفر هر مشتری را مدیریت می‌کرد.

نتایج

 • 2837 سرنخ و تبدیل در تمام کمپین‌ها، که 189 مورد آن منجر به فروش شد.
 • 730 سرنخ در طول 7 ماه فقط از LinkedIn با هزینه متوسط ​​83 دلار برای هر سرنخ و کاهش در طول زمان
 • نرخ تبدیل تا 25%
 • 274% میانگین بازگشت سرمایه.

چرا کار کرد

یک استراتژی هدف‌یابی صحیح به کمپین اجازه می‌دهد تا دقیقاً به افرادی که نیاز دارد دسترسی پیدا کند، در نتیجه نرخ تبدیل عالی به دست می‌آید و CPL را کاهش می‌دهد. این کمپین به خوبی با نقاط قوت پلتفرم مطابقت دارد، با پیام های شخصی و محتوای تخصصی که برای جلب اعتماد طراحی شده و برند را به عنوان یک رهبر فکری قرار می دهد. استفاده از CRM مدیریت تمام اطلاعات را آسان تر می کند. ردیابی به تبدیل‌ها در همه کانال‌ها واکنش نشان می‌دهد، در حالی که گردش‌های کاری خودکار مختلف، سرنخ‌ها را خوشحال و مطلع نگه می‌دارند.

LinkedIn برای Lead Generation

ما قبلاً در مورد مزایای قیف کردن سرنخ ها از لینکدین به یک CRM بحث کرده ایم. ادغام Really Simple Systems از طریق Zapier با LinkedIn ادغام می شود. در حال حاضر، ادغام از:

پشتیبانی می‌کند

5 محرک

 • حساب جدید/به روز شده
 • مخاطب جدید
 • فرصت جدید/به روز شده
 • فعالیت جدید
 • کار جدید

6 اقدام

 • ایجاد حساب
 • ایجاد مخاطب
 • ایجاد وظیفه
 • ایجاد فعالیت
 • ایجاد فرصت
 • به‌روزرسانی فهرست کشویی

4 جستجو

 • یافتن حساب
 • مخاطب را پیدا کنید
 • اگر وجود ندارد حساب ایجاد کنید
 • اگر وجود ندارد مخاطب ایجاد کنید

برای مثالی عملی از اینکه چگونه می‌توانیم از این ادغام استفاده کنیم، فرض کنید می‌خواهم تیم فروش من در اسرع وقت پس از تبدیل به سرنخ‌ها دسترسی پیدا کند.

برای انجام این کار، می‌توانم ماشه «فرصت جدید/به‌روزرسانی» را با عملکرد «ایجاد وظیفه» و «اگر وجود ندارد حساب ایجاد کنید»

غذا

من مطمئن هستم که شما در حال حاضر چند ایده برای ارتقای استراتژی تولید سرنخ خود دارید. لینکدین یک پلت فرم پیچیده برای کار است، اما ارزش تلاش را دارد. بیایید جمع بندی کنیم.

 • ابتدا، صفحه شرکت خود را با تمرکز بر قابل اعتماد بودن و قابل اعتماد بودن، بهینه کنید.
 • سپس از پتانسیل شبکه موجود شرکا و مشتریان قبلی خود استفاده کنید تا صفحه شرکت خود را با توصیه ها، مطالعات موردی و بررسی پر کنید.
 • پس از انجام این کار، در مورد مخاطب هدف خود تحقیق کنید و یک کمپین تولید سرنخ هدفمند آماده کنید.
 • فرم Lead Gen و مخاطبان A/B تمیز طراحی کنید و کپی کنید. از یک گردش کار خودکار برای دریافت سرنخ ها از لینکدین به سیستم های واقعا ساده استفاده کنید، جایی که می توانید آنها را به فروش تبدیل کنید.
 • بر روی پارامترهای کمپین تکرار کنید. از مخاطبان مشابه و بازاریابی مجدد برای پر نگه داشتن قیف خود استفاده کنید.
Adam Yaeger%0A%0A

%0A

درباره نویسنده

آدام یاگر مدیر عامل و بنیانگذار Llama است. Lead Gen، یک شرکت بازاریابی دیجیتال است که بر تولید سرنخ های با کیفیت بالا از طریق تبلیغات اجتماعی پولی تمرکز دارد. به عنوان یک کارمند سابق لینکدین، آدام و تیمش در همه چیز بازاریابی دیجیتال به خوبی آشنا هستند.

تعداد بازید : 23

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1