شماره تماس : 02128426511

Zoho CRM یکی از ابزارهای متعدد در مجموعه نرم افزار Zoho است. محصولات آن شامل نرم افزارهای بازاریابی، مدیریت پروژه، منابع انسانی، امور مالی و پشتیبانی مشتری می باشد. همه با CRM ادغام می شوند، اما هیچ کدام را نمی توان به عنوان بهترین نوع توصیف کرد. CRM صیقلی ترین برنامه در بین برنامه های Zoho است و یکی از برندهای پیشرو و شناخته شده CRM است.

Zoho CRM دارای ویژگی‌های زیادی است که به این معنی است که راه‌اندازی و سفارشی‌سازی می‌تواند زمان‌بر باشد، اما کاربران گزارش می‌دهند که پس از راه‌اندازی، استفاده از آن آسان است. دارای برخی ویژگی‌های بسیار منظم مانند دستیار هوش مصنوعی، Zia، و ابزار جدید Canvas است. Canvas به شما امکان می دهد دسکتاپ خود را به طور گسترده سفارشی کنید، فونت ها، رنگ ها، نمادها و غیره را ویرایش کنید. Zoho علاوه بر محصولات خود، ادغام های بومی را با همه نام های نرم افزار پیشرو در بازار ارائه می دهد.

علاوه بر طرح‌های قیمت استاندارد Zoho، یک CRM رایگان و یک CRM پایه اختصاصی برای مشاغل کوچک به نام Bigin توسط Zoho ارائه می‌کند. این فقط از 5 پوند برای هر کاربر در ماه در دسترس است. طرح‌های قیمت استاندارد از ۱۲ پوند برای هر کاربر در ماه تا ۴۲ پوند برای هر کاربر در ماه، با هزینه‌های اضافی برای محصولات افزودنی متغیر است.

اتوماسیون گردش کار در طرح حرفه‌ای در دسترس است و به بعد، مانند سایر ویژگی‌های پیشرفته CRM، در همه موارد به جز گران‌ترین طرح، تعداد محدودی دارد.

جایی که Zoho بیشتر مورد انتقاد قرار می گیرد، پشتیبانی مشتری آن است. کاربران گزارش می دهند که زمان پاسخ آهسته است و راه حل ارائه شده ناقص هستند دفتر شرکت Zoho در هند مستقر است، اما این شرکت اکنون در 11 کشور مختلف دفاتر دارد، اما نه در بریتانیا، اگرچه یک شماره تلفن بریتانیا ارائه شده است.

تعداد بازید : 15

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1