شماره تماس : 02128426511

در پست قبلی ما، “نحوه مدیریت CRM خود در حین قفل کردن: بخش 1، ما روش‌هایی را بررسی کردیم که می‌توانید در طول یک قرنطینه همه‌گیر از زمان توقف استفاده کنید تا داده‌های نرم‌افزار CRM خود را بهبود ببخشید و برای روابط بهتر با مشتریان خود آماده شوید. در این زمان، ما در عصری زندگی می‌کنیم که حضور آنلاین ما را می‌طلبد و بیشتر از همیشه مؤثر باشیم، زیرا مردم به خانه‌های خود بازنشسته می‌شوند و با کاوش در جهان عمدتاً از طریق ابزارهای دیجیتال به دنبال امنیت هستند.

می خواهیم آخرین پست خود را کمی جلوتر ببریم. در حالی که ما در نظر گرفتیم که چگونه می توانید داده های خود را بهبود ببخشید و افزونگی را حذف کنید، این فرصت وجود دارد که داده های به روز شده را در برنامه های بازاریابی محتوا اعمال کنید. دارایی‌های محتوا مانند بازاریابی ایمیلی، قالب‌های ایمیل، وبلاگ‌ها، اینفوگرافیک‌ها، کاغذهای سفید و کتاب‌های الکترونیکی همگی نیاز به توجه دارند. اکنون، زمان مناسبی برای ایجاد فضا برای بهبود دارایی‌های محتوای خود و آماده‌سازی آن‌ها برای دنیای پس از COVID-19 است.

در موارد زیر، AgileCRM مشکلات خاصی را در نظر می گیرد که مدیران محصول و بازاریابان هنگام بررسی محتوای خود از نظر افزونگی و نیاز به به روز رسانی، متوجه می شوند. ما همچنین نکات عملی را برای حل مشکلاتی که در بررسی محتوا پیدا می‌کنید، ارائه می‌کنیم. با داغ شدن اینترنت و رقابت شرکت‌ها عمدتاً برای ترافیک آنلاین، هرگز برای بازاریابان و مدیران سخت نبوده است که مشتریان جدیدی به دست آورند.

نحوه ایجاد دارایی های محتوا از داده های CRM

داده‌های CRM که پس از اولین پست در این مجموعه کشف، به‌روزرسانی و تکمیل کردید، می‌توانند بلافاصله در یک بررسی بازاریابی محتوا مورد استفاده قرار گیرند. محتویات ایمیل‌ها، تصاویر، ویدئوها و موارد دیگر را می‌توان با توجه به داده‌های جمعیت‌شناختی، موقعیت مکانی و ترجیحات مشتریان ارزیابی و بهبود بخشید. از این داده ها در حین بررسی دارایی های محتوا برای ایجاد بهبودهای قابل اندازه گیری و معنادار در استراتژی بازاریابی محتوای خود استفاده کنید.

steps to create content assets
نحوه ایجاد محتوای ایمیل

همانطور که ایمیل‌های خود را بخش‌بندی و شخصی‌سازی می‌کنید، بخش‌ها و سفارشی‌سازی‌های شما باید با داده‌هایی که در مورد مشتریان خود دارید مطابقت داشته باشد. آخرین چیزی که باید نگران آن باشید امکان ارائه محتوای نامربوط به مصرف کننده است. در واقع، بیش از نیمی از پاسخ دهندگان می گویند که این منجر به ناامیدی از محتوا می شود. با این وجود، وقتی محتوا مفید و مسئولیت‌پذیر است، مشتریان همچنان می‌پذیرند و با اشتراک‌گذاری اطلاعات تماس موافقت می‌کنند.

همانطور که در این زمان نامطمئن و گیج کننده در خانه وقت می گذارید، می توانید با

کمی نظم به هرج و مرج محتوا بدهید.

 • مرحله ۱: بررسی شخصی‌سازی ایمیل‌های خود با توجه به بخش‌بندی و سفارشی‌سازی‌های خود.
 • مرحله ۲: بپرسید که آیا این زمینه خاص یا سفارشی‌سازی با هویت مشتری شما مطابقت دارد یا خیر.
 • مرحله 3: درک کنید که این کاربرانی که تقسیم‌بندی کرده‌اید چگونه انتظار دارند محتوای ایمیل شما ظاهر و صدا داشته باشد و رویکرد خود را بر اساس این موارد تغییر دهید.

steps to write emails
نحوه نوشتن پست های وبلاگ

هر نویسنده محتوای وبلاگ به شما می گوید که کلید محتوای ارزشمند شناخت مخاطبان، شناسایی آنها به طور خاص و ایجاد محتوایی است که نیازها، خواسته ها و علایق آنها را برآورده کند. این به این دلیل است که ایجاد یک وبلاگ بدون دانستن اینکه چه کسی آن را خواهد خواند، تلاش و زمان تلف شده است. ترفند این است که شما به راحتی می توانید با داده هایی که از قبل در CRM خود دارید، مخاطبان ایده آل خود را شناسایی کنید:

 • مرحله ۱: مخاطبان خود را با جزئیات حرفه‌ای، محل قرارگیری قیف و ویژگی‌های جمعیت شناختی شناسایی کنید که می‌تواند به شما در مهندسی معکوس شخصیتی کمک کند که به‌دقت بهترین مشتریان شما را به تصویر بکشد. ممکن است 2 تا 5 شخصیت از داده‌هایی که دارید داشته باشید، و این تا زمانی که به حوزه‌های مورد علاقه خاص آن‌ها متوسل شوید، قابل قبول است.
 • مرحله ۲: کلمات کلیدی دم بلند را تجزیه و تحلیل کنید تا بفهمید این مخاطبان بر اساس نحوه صحبت و پرسیدن سؤالاتشان در مورد محصول شما، کجا آنلاین جمع‌آوری می‌کنند. محتوا را بر اساس این تحلیل برنامه ریزی کنید.
 • مرحله 3: با کمک یک نویسنده اختصاصی که می‌تواند از ثبات و صحت اطمینان حاصل کند و محتوای شما را در کانال‌های اجتماعی تبلیغ کند، محتوا را برای شخصیت‌ها و کلمات کلیدی که شناسایی کرده‌اید توسعه دهید.

steps to write blogs
نحوه انتشار کتابهای الکترونیکی و بروشور

راه‌های مختلفی برای جذاب‌تر کردن کتاب‌های الکترونیکی، بروشورها و محتوای طولانی برای مصرف‌کننده‌تان وجود دارد. یکی از آنها این است که محتوا را خواناتر و خواناتر کنید تا با طرز فکر و صحبت مشتری شما مطابقت داشته باشد. این همچنین تضمین می کند که پیام شما به راحتی قابل درک و تبلیغ است.

هنگامی که کتاب الکترونیکی و محتوای طولانی خود را مرور می‌کنید، روشی را در نظر بگیرید که از طریق انتخاب‌های طراحی و ارتباط خاص به موضوع خود وضوح می‌بخشید. برای مثال، ممکن است:

 • مرحله 1: وضوح طراحی بصری و تایپوگرافی خود را در مقایسه با داده های حرفه ای خود در مورد مشتریان بررسی کنید. آنها به مصرف چه نوع اسنادی عادت دارند و چگونه می توانید این آشنایی را تامین کنید؟
 • مرحله ۲: محتوا را پیش‌نویس کنید و مطمئن شوید که همه حقایق و ارقام به‌روز هستند. اطمینان حاصل کنید که عبارات شما با به حداقل رساندن پیچیدگی و ساده کردن ساختار خود، تجربه خواندن را آسان می کند.
 • مرحله 3: با درخواست از کاربران برای ثبت نام برای دسترسی به کتاب الکترونیکی، محتوای خود را به بیرون هدایت کنید و مطمئن شوید که داده‌های بخش‌بندی این کاربران را جمع‌آوری می‌کنید تا بتوانید از اطلاعات برای ایجاد بهتر استفاده کنید. محتوا.

steps to create ebooksچگونه تصاویر و ویدئوهای تبلیغاتی بسازیم

مانند سایر اشکال بازاریابی و تولید محتوا، مردم می‌دانند که محتوا زمانی مؤثرتر است که هویت مشتری را دقیقاً منعکس کند. خوشبختانه، CRM شما یک مخزن و نماینده آن مشتری با تمام پیچیدگی و شباهت آنهاست. شما می توانید:

 • مرحله ۱: محتوای خود را به دسته‌هایی که به راحتی قابل هضم هستند تقسیم کنید تا بتوانید نگرش درست را در مشتریان خود پرورش دهید.
 • مرحله 2: تحقیق دقیق کلمه کلیدی را در نظر بگیرید زیرا درک نحوه صحبت مشتری و جستجوی محصول شما ضروری است.
 • مرحله 3: از CRM خود برای تقسیم بندی مشتریان خود بر اساس جایی که در قیف ظاهر می شوند، استفاده کنید، و به طور مشابه، می توانید محتوای ویدیویی و تصاویر خود را بر اساس جایی که مشتری مصرف کننده آن در آن ظاهر می شود تقسیم کنید. قیف فروش.

شما حتی می‌توانید این را گسترش دهید و در نظر بگیرید که چگونه ابرداده‌ها و توضیحات شما با این عبارات و جستارهای جستجوی واقعی مقایسه می‌شوند تا بتوانید بیشترین ترافیک و وزوز را در تصاویر و ویدیوهای خود به دست آورید.

steps to create media content
نتیجه گیری

با CRM، می‌توانید به روش‌هایی که توسط داده‌ها کنترل می‌شوند و نیازهای مشتریان شما را پیش‌بینی می‌کنند، با مشتریان احتمالی درگیر شوید و با آنها ارتباط برقرار کنید.

به‌طور مشابه، محتوای شما بسط داده‌های شما درباره نحوه شخصی‌سازی محتوایتان، نحوه صحبت و جستجوی محصول شما و نحوه ارتباط آنها با محصول شما از منظر جمعیت شناختی و حرفه‌ای است. در مجموع، محتوای شما باید به طور منظم با به روزترین اطلاعاتی که در مورد مشتری و جایگاه آنها در چرخه فروش دارید، بررسی شود.

هنگامی که برای بهبود اقتصادی و اجتماعی مخاطبان خود آماده می‌شوید، همه‌گیری کنونی فرصت کوتاهی برای تکمیل و شخصی‌سازی دارایی‌های محتوای خود فراهم می‌کند:

 • از این لحظه برای بهبود استراتژی بازاریابی محتوای خود استفاده کنید.
 • به مشتریان خود آنچه را که از حضور آنلاین شما می خواهند ارائه دهید.
 • به آنها آموزش دهید، آنها را سرگرم کنید، آنها را خوشحال کنید.

برای شروع به کار با یک CRM رایگان که می تواند رابطه شما با مشتری و استراتژی شما برای دستیابی به آنها را بهبود بخشد، All-in-One CRM چابک را امتحان کنید. به صورت رایگان در یک دوره آزمایشی 30 روزه.

تعداد بازید : 18

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1