شماره تماس : 02128426511

برنامه‌ریزی قرارهای آنلاین تقریباً همان چیزی است که به نظر می‌رسد. این راهی است که مشتریان و مشتریان بالقوه می توانند قرار ملاقات ها یا جلساتی را با شما به صورت آنلاین برنامه ریزی کنند. این از طریق استفاده از یک برنامه زمانبندی وب مبتنی بر ابر، که فرآیند را خودکار می کند، اتفاق می افتد.

استفاده از برنامه‌های زمان‌بندی وب آنلاین در حال افزایش محبوبیت است. و افزایش محبوبیت هیچ نشانه ای از کاهش سرعت را نشان نمی دهد. در سال 2017، اندازه بازار جهانی نرم افزار برنامه ریزی قرار ملاقات آنلاین 160 میلیون دلار بود و انتظار می رود به 480 میلیون دلار تا پایان سال 2025.

در زیر نکات و بهترین روش‌ها را در مورد استفاده از زمان‌بندی وب Agile CRM برای خودکارسازی جلسات کاری و صرفه‌جویی در زمان برای تمرکز بر کارهای با ارزش ارائه می‌کنیم.

تنظیم زمانبندی وب خود

اولین کاری که باید برای استفاده از زمان‌بندی قرار آنلاین انجام دهید این است که زمان‌بندی وب خود را در CRM چابک در اینجا مراحل لازم برای انجام این کار آمده است:

 1. یک حساب کاربری با Agile CRM باز کنید. می‌توانید با یک حساب رایگان شروع کنید—سطوح قیمت‌گذاری ما را بررسی کنید.
 2. به داشبورد Agile CRM خود بروید و در بخش فروش روی “تقویم آنلاین” کلیک کنید.

Setting up your web scheduler

 1. این پیوند منحصربه‌فرد به تقویم آنلاین شما را نشان می‌دهد.

This will show you the unique link to your online calendar.

 1. گزینه های مورد نظر خود را با کلیک بر روی برگه های مختلف انتخاب کنید. می‌توانید بازه‌های زمانی را که می‌خواهید نمایش دهید را در دسترس انتخاب کنید، انواع جلسه را تعریف کنید، و موارد دیگر.
 2. سپس، پیوند تقویم خود را برای هر کسی که می‌خواهد با شما برنامه‌ریزی کند، ارسال کنید. همچنین می‌توانید آن را در امضای ایمیل، نمایه شبکه‌های اجتماعی خود و غیره قرار دهید تا همه بتوانند به راحتی آن را پیدا کنند.
 3. مشتریان و مشتریان بازه زمانی مورد نظر خود را انتخاب می‌کنند و در زمان مناسب رزرو می‌کنند.
 4. سپس جلسه به طور خودکار در تقویم Agile CRM شما ظاهر می شود.
 5. می‌توانید یک گردش کاری راه‌اندازی کنید که وقتی فردی جلسه جدیدی را رزرو می‌کند، هشداری برای شما ارسال می‌کند.
 6. همچنین می‌توانید یک ایمیل تأیید خودکار برای شخصی که با استفاده از زمان‌بندی وب شما رزرو کرده است ارسال کنید.
 7. در نهایت، می‌توانید یادآورهای خودکار را برای خود تنظیم کنید، بنابراین جلسه را از دست ندهید، و همچنین یک ایمیل یادآوری خودکار برای شخصی که با شما رزرو کرده است، به طوری که او شرکت را فراموش نکند.

3 نکته برای ساده کردن فرآیند برنامه زمانبندی وب

tips for streamlining your web scheduler app process

اکنون که نحوه تنظیم تقویم زمان‌بندی وب شما را پوشش داده‌ایم، نکات و بهترین روش‌ها را برای به حداکثر رساندن مزایای استفاده از آن بررسی می‌کنیم.

همیشه یک بافر زمانی داشته باشید

نمی‌توانید تمام روز جلسات پشت سر هم داشته باشید. فقط امکان پذیر نیست برای جمع‌بندی یادداشت‌های جلسه قبلی و آماده شدن برای جلسه بعدی، در بین جلسات به مدتی زمان نیاز دارید.

هنگام انتخاب زمان‌های زمانی که در دسترس هستید، مطمئن شوید که کل تقویم را کاملاً باز نگذارید. شاید هر ساعت 15 دقیقه یا هر یک ساعت و نیم 30 دقیقه را مسدود کنید.

این به شما کمک می‌کند برای قرار ملاقات‌هایتان آماده‌تر باشید، که منجر به نتایج بهتر جلسه و در نهایت رشد درآمد و افزایش رضایت مشتری می‌شود.

اجرای جلسات با طول های مختلف و به دلایل مختلف

شما به دلایل مختلف جلساتی خواهید داشت. می‌توانید تعیین کنید که بازه‌های زمانی باز در تقویم آنلاین شما چقدر است و برچسبی اضافه کنید که مشخص می‌کند هدف آن بازه زمانی خاص چیست. است.

اگر در حال فروش هستید، می‌توانید فرصت‌های زمانی 30 دقیقه‌ای را برای مشتریانی که می‌خواهند در مورد پیشنهاد شما بحث کنند، ارائه دهید. یا، ممکن است فرصت‌های زمانی ۱۵ دقیقه‌ای را برای اعلام حضور مشتری ارائه دهید.

شما تعیین می‌کنید که این اسلات‌ها برای چه چیزی هستند و چقدر طول می‌کشند. این باعث می‌شود کسی نتواند یک ساعت با شما رزرو کند و فقط 15 دقیقه از وقت شما را می‌گیرد.

همچنین وقتی هدف جلسه را با یک برچسب مشخص می‌کنید، کنترل بیشتری بر زمان خود به شما می‌دهد. علاوه بر این، دادن انتخاب‌های مشخص به مشتریان و مشتریان بالقوه به این روش، فرآیند را برای آن‌ها آسان‌تر می‌کند، زیرا می‌توانند به سرعت تشخیص دهند که به کدام نوع جلسه نیاز دارند و بر اساس آن رزرو کنند.

فراموش نکنید که زمان را برای خود مسدود کنید

هر هفته یک روز کامل به خود اختصاص دهید تا به مدیریت نقش خود اختصاص دهید. در این مدت، هرگز در جلسات شرکت نمی‌کنید – «وقت شماست».

یا، می توانید تصمیم بگیرید که از ساعت 10:00 تا 11:00 صبح هر روز برای جلسات در دسترس نباشید. شغل شما فراتر از شرکت در جلسات است، و مهم است که زمان اختصاصی برای تمرکز بر کارهای دیگر داشته باشید.

اگر روی پروژه‌ای کار می‌کنید اما برای شرکت در جلسه باید هر نیم ساعت یکبار توقف کنید، رشته فکر خود را از دست می‌دهید و در کارهای دیگر کارآمدتر می‌شوید.

به این ترتیب از خود مراقبت کنید، و می‌توانید بهتر به مشتریان خود خدمت کنید. همچنین اگر بتوانید زمان اختصاصی بنشینید و کارهای معلق را انجام دهید، حضور مؤثرتری در محل کار خواهید داشت. و برنامه زمانبندی وب آنلاین شما می تواند به شما در انجام این کار کمک کند.

برای کسانی که با شما رزرو می‌کنند تأییدیه‌های خودکار ارسال کنید

همیشه باید یک گردش کار در Agile CRM راه‌اندازی کنید تا ایمیل‌های تأیید خودکار برای افرادی که جلسات را از طریق زمان‌بندی وب آنلاین شما رزرو می‌کنند ارسال کنید.

در اینجا فهرستی از مواردی است که ایمیل‌های تأیید شما می‌توانند شامل شوند:

 • نوع جلسه
 • روز هفته و تاریخ
 • زمان (از جمله منطقه زمانی، که باید به طور خودکار توسط راه حل شما انجام شود)
 • مدت جلسه درخواستی
 • یک فایل تقویم تا درخواست کننده بتواند آن را در تقویم خود ذخیره کند
 • یک دستور کار استاندارد در صورت وجود
 • پیوندی برای لغو جلسه در صورت لزوم
 • یادداشت هایی که درخواست کننده برای مرجع خود وارد کرده است
 • یادداشت شخصی که از آنها تشکر می‌کند و به آنها می‌گوید مشتاق دیدار هستید

3 مزیت عمده استفاده از برنامه زمانبندی وب آنلاین

در بالا به برخی از مزایای استفاده از زمانبندی وب آنلاین اشاره کردیم. اما در اینجا ما بیشتر به برخی از مزایای اصلی مربوطه می پردازیم.

سطوح بالاتر رضایت مشتری

بیشتر کسب و کارهای جدید در سال اول شکست می خورند زیرا نمی توانند مشتریان راضی نگه دارند.

یک برنامه زمانبندی وب آنلاین به حل این مشکل کمک می کند. مشتریان از احساس کنترل در روابط خود با شما لذت می برند. پس از همه، در ذهن آنها، شما برای آنها کار می کنید.

به مشتریان این امکان را بدهید که به صورت آنلاین به تقویم شما دسترسی داشته باشند و جلسات را در صورت تمایل رزرو کنند. انجام این کار این پیام را می‌فرستد که شما برای وقت آن‌ها ارزش قائل هستید و می‌خواهید آن‌ها توانایی رزرو قرار ملاقات را در زمان نیاز داشته باشند، نه زمانی که برای شما راحت است. این کار را انجام دهید و رضایت مشتری افزایش می یابد.

افزایش بهره وری و کارایی

برنامه‌ریزی قرار ملاقات سنتی اغلب شامل تبادل ایمیل‌های به ظاهر بی‌پایان و پشت سر هم می‌شود تا زمانی را پیدا کنید که متناسب با برنامه همه افراد باشد.

یک برنامه زمانبندی وب این مانع را برطرف می کند. مشتری یا مشتری بالقوه می تواند ببیند چه زمانی در دسترس هستید و چه زمانی نیستید. سپس برای رزرو آن زمان کلیک می‌کنند، و تمام: جلسه برنامه‌ریزی شده است!

تصور کنید وقتی همه چیز به این صورت خودکار است، با این همه زمان اضافی چه کاری می توانید انجام دهید. آن را صرف توسعه استراتژی خود کنید یا زمان بیشتری را برای تقویت روابط با مشتری و مشتریان احتمالی و بستن معاملات بیشتر اختصاص دهید.

ماندن در صدر روندهای نوظهور

همانطور که در بالا ذکر شد، بازار زمان‌بندی قرار آنلاین به رشد خود ادامه خواهد داد. برنامه‌های زمان‌بندی وب را بیشتر و بیشتر خواهید دید. استفاده از این فناوری در حال حاضر تضمین می کند که شما از منحنی جلوتر هستید و تا حد امکان رقابتی در حال حرکت به جلو هستید.

به‌علاوه، هزاره‌ها ترجیح می‌دهند کارهای آنلاین انجام دهند، زیرا در عصر دیجیتال بزرگ شده‌اند. آنها به سرعت به بزرگترین جمعیت مصرف کننده تبدیل می شوند.

حرکت به زمان‌بندی آنلاین تضمین می‌کند که شما برای این اتفاق آماده هستید و می‌توانید نوع مناسبی از تجربه مشتری را برای هزاره‌ها فراهم کنید.

نتیجه گیری

زمان‌بندی قرارهای آنلاین در حال افزایش است. اکنون زمان آن است که سوار شوید، اگر قبلاً نبوده اید.

فرآیند ساده، مقرون به صرفه است و مزایای زیادی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند کسب و کار خود را توسعه دهید و درآمد را افزایش دهید.

با بهترین شیوه‌هایی که در بالا مورد بحث قرار گرفت، و درک بهتری از نحوه کارکرد آن، اکنون باید کاملاً آماده باشید تا ROI را در برنامه زمان‌بندی وب آنلاین خود به حداکثر برسانید.

تعداد بازید : 25

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1