شماره تماس : 02128426511

اگر یک سازمان فروش را اداره می‌کنید، احتمالاً به اجرای فناوری برای ساده‌سازی فرآیندها و افزایش بهره‌وری فکر کرده‌اید. یا ممکن است در حال حاضر از نرم افزار اتوماسیون فروش برای افزایش فروش استفاده کنید.

در هر صورت، به حداکثر رساندن استفاده از سیستم‌های اتوماسیون فروش برای دریافت حداکثر بازگشت سرمایه مهم است. انجام این کار می تواند نتایج عالی را برای تیم شما و نتیجه نهایی شما ایجاد کند.

تحقیق نشان می دهد که 55 درصد از شرکت های با بهترین عملکرد از نرم افزار اتوماسیون فروش برای افزایش بهره وری و بستن معاملات بیشتر در کمترین زمان استفاده می کنند. زمان.

شرکت‌های با عملکرد برتر معمولاً مجموعه‌ای از بهترین شیوه‌ها را برای دستیابی به نتایج در سطح جهانی که مرتباً از آن لذت می‌برند، دنبال می‌کنند. پیروی از همین نکات می تواند حضور شما را در فروش به سطوح جدیدی از برتری برساند.

بهترین شیوه‌های زیر را دنبال کنید، معاملات بیشتری بسته می‌شوید، درآمد بیشتری کسب می‌کنید و به رشد سریع‌تر شرکتتان کمک می‌کنید.

فرآیند ورود اطلاعات خود را خودکار کنید

Automate your data entry process

اگر از CRM همه کاره استفاده می کنید، سیستم شما همچنین شامل اتوماسیون بازاریابی، اتوماسیون فروش، و پشتیبانی مشتری ویژگی ها.

با استفاده از اتوماسیون بازاریابی، می‌توانید از ویژگی‌هایی مانند فرم‌های تولید سرنخ استفاده کنید و صفحات فرود برای جمع آوری اطلاعات تماس از سرنخ های جدید. ویژگی‌های چت زنده می‌تواند همین کار را انجام دهد.

این داده‌های تماس به‌طور خودکار به CRM و نرم‌افزار اتوماسیون فروش شما سرازیر می‌شوند، به این معنی که نمایندگان زمان را برای ورود دستی داده‌ها تلف نمی‌کنند. این باعث صرفه جویی در زمان بسیار زیادی برای آنها می شود که در عوض می توان با آنها صحبت کرد و به سمت تبدیل شدن سوق داد.

هرچه نمایندگان زمان شخصی بیشتری را به این نوع مکالمات اختصاص دهند، ارتباط بهتری با سرنخ‌ها ایجاد می‌کنند. این به آن‌ها اجازه می‌دهد اعتماد ایجاد کنند، که وقتی نوبت به بستن یک معامله جدید می‌رسد، بسیار مفید خواهد بود.

با شماره گیری خودکار تماس های بیشتری برقرار کنید

اگر CRM همه کاره شما امکان ادغام با برنامه‌های تلفن را فراهم می‌کند، تیم فروش شما می‌تواند موارد بیشتری را ایجاد کند. در زمان کمتری به سرنخ ها تماس می گیرد.

با استفاده از ویژگی‌هایی مانند شماره‌گیری خودکار، نمایندگان می‌توانند فهرستی از سرنخ‌ها برای تماس ایجاد کنند. سپس سیستم آنها را یک به یک صدا می کند بدون اینکه نماینده مجبور باشد هر کدام را جداگانه شماره گیری کند.

این باعث صرفه جویی در زمان زیادی می شود که تکرارها می توانند در تعامل با سرنخ های بیشتری صرف کنند. همه چیز در مورد استفاده از فناوری مناسب برای ساده‌سازی فرآیندها است، و شماره‌گیری خودکار یکی از ویژگی‌های کلیدی تلفن است که می‌توان از آن استفاده کرد.

ترک پست صوتی

Make more calls with auto dialing

در اینجا یکی دیگر از ویژگی تلفن وجود دارد که اگر سیستم شما همه کاره است، می توانید از آن استفاده کنید. یک CRM پیام‌های صوتی به این شکل عمل می‌کنند:

  1. شما انواعی از پست‌های صوتی را از قبل ضبط می‌کنید که می‌توانید وقتی کسی تماس شما را نمی‌پذیرد، آنها را ترک کنید.
  2. می‌توانید یک پست صوتی برای مشتریان احتمالی، اعلام حضور مشتری و هر چیز دیگری که برای کسب و کار شما منطقی است ضبط کنید.
  3. آنها در CRM اتوماسیون فروش شما ذخیره می شوند.
  4. شما با استفاده از تلفن پیشرفته تماس برقرار می‌کنید، که مستقیماً از CRM خود انجام می‌دهید و تمام مدت روی صفحه می‌مانید.
  5. اگر به پست صوتی ارسال می‌شوید، گزینه‌هایی برای گذاشتن یکی از پیام‌های ضبط شده‌تان را خواهید دید.
  6. برای گذاشتن آن پیام کلیک می‌کنید و ارسال می‌شود.
  7. سپس به عقب برمی‌گردید و تماس بعدی را شروع می‌کنید.

نداشتن پیام‌های جداگانه برای هر تماس نه تنها باعث صرفه‌جویی در وقت شما می‌شود، بلکه تضمین می‌کند که پیام شما دقیقاً همان چیزی را که هر بار می‌خواهید بیان می‌کند.

هنگام تماس یادداشت برداری کنید

call notes

یک CRM یکپارچه با یکپارچه‌سازی تلفن به شما امکان می‌دهد مستقیماً از CRM خود بدون نیاز به جابجایی بین برنامه‌ها یا استفاده از تلفن سنتی تماس برقرار کنید.

یکی از ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای که با این نوع بسته‌ها ارائه می‌شود، قابلیت یادداشت‌برداری در حین تماس است. شما با سرنخ خود تماس می گیرید، و در همان صفحه، می توانید یادداشت برداری کنید.

همه آنها پس از پایان تماس به سابقه تماس مخاطبی که تماس می‌گیرید، متصل می‌شوند. این بخشی از مجموعه‌ای از ویژگی‌های اتوماسیون پس از تماس است که بهره‌وری را افزایش می‌دهد و نمایندگان را قادر می‌سازد تا معاملات بیشتری را در زمان کمتری ببندند. .

روابط بهتری با مشتریان بالقوه ایجاد کنید

وقتی پلتفرم‌های اتوماسیون فروش بخشی از یک CRM گسترده‌تر و همه‌جانبه هستند، نمایندگان فروش می‌توانند به اطلاعات زیادی در مورد هر مخاطب دسترسی داشته باشند. این شامل علاقه‌مندی‌های آنها، علایق محصول، رفتارهای خرید گذشته، و فهرست ادامه دارد.

نمایندگان باید از این بینش برای ایجاد روابط و اعتماد بهتر با مشتریان بالقوه و مشتریانی که هدف فرصت‌های فروش بالا هستند، استفاده کنند. با وجود ابزارهای اتوماسیون فروش مناسب، نمایندگان می‌توانند قبل از برقراری تماس، دقیقاً بدانند مشتری چه کسی است و چه می‌خواهد.

این به آنها کمک می‌کند تا با مشتریان احتمالی ارتباط برقرار کنند، که منجر به بسته شدن معاملات بیشتر می‌شود.

این را در نظر بگیرید: دلیل شماره یک مدیران کسب و کار برای نخریدن یک محصول یا خدمات خاص، عدم اعتماد و احترام به فروشنده ای است که با آن کار می کنند.

فروشندگان باید مشتری بالقوه هدف را در داخل و خارج بدانند و نرم افزار اتوماسیون فروش این را فراهم می کند. استفاده از این بینش برای ایجاد روابط بهتر با مشتریان بالقوه بسیار مهم است.

از eDocs و قراردادهای الکترونیکی استفاده کنید

Leverage eDocs and electronic contracts

ارسال اسناد، پیشنهادات و قراردادها به مشتریان احتمالی هنگام مذاکره درباره یک معامله معلق می‌تواند زمان زیادی را برای فروشندگان به همراه داشته باشد.

این شامل مقادیر قابل توجهی مدیریت دستی است و باید با توجه دقیق به جزئیات انجام شود.

با eDocs پیشرفته و ویژگی‌های پیشنهادی و قرارداد الکترونیکی، نمایندگان می‌توانند فرآیند پیشنهاد و قرارداد را خودکار کنند. . این امر حتی زمان بیشتری را آزاد می کند که آنها می توانند صرف تعاملات بین فردی با مشتریان بالقوه کنند، بنابراین آنها را به تبدیل شدن نزدیکتر می کند.

زمان‌بندی آنلاین را اجرا کنید

زمان‌بندی قرار آنلاین تقریباً همان چیزی است که به نظر می‌رسد. این راهی است که مشتریان و مشتریان بالقوه می توانند قرار ملاقات ها یا جلساتی را با شما به صورت آنلاین برنامه ریزی کنند.

مفهوم نسبتاً ساده و سرراست است. شما یک تقویم تصویری دارید. شما تاریخ‌ها و زمان‌هایی را که در دسترس هستید و همچنین طول آن بازه‌های زمانی را انتخاب می‌کنید.

تقویم شما پیوند منحصربه‌فرد خود را دارد و شما آن پیوند را با هر کسی که می‌خواهد جلسه‌ای با شما برنامه‌ریزی کند به اشتراک می‌گذارید. آنها زمانی را که برایشان راحت‌تر است انتخاب می‌کنند و جلسه به‌طور خودکار در تقویم شما نشان داده می‌شود.

جنبه دستی زمان‌بندی را کاهش می‌دهد و رفت و آمدهایی را که معمولاً برای یافتن زمانی مناسب برای همه طرف‌ها لازم است حذف می‌کند.

از محرک‌های سیستم استفاده کنید تا در زمان مناسب ارتباط برقرار کنید

Use system triggers to reach out at just the right time

اگر از یک CRM همه کاره استفاده می‌کنید، می‌توانید گردش‌های کاری خودکاری را تنظیم کنید که یادآوری‌هایی را برای تکرارها ارسال کنند.

به عنوان مثال، وقتی فردی در تقویم آنلاین خود جایگاهی را رزرو می‌کند، نماینده فوراً و در زمان واقعی یک کار دریافت می‌کند، بنابراین می‌تواند برای آن جلسه برنامه‌ریزی کند.

یا اگر از امتیاز امتیاز استفاده می کنید، می توانید تنظیم کنید هنگامی که یک سرنخ واجد شرایط بازاریابی می شود، هشدارهای خودکار دریافت کنید، بنابراین نماینده می تواند در زمانی که سرنخ درگیر است، تماس بگیرد.

همچنین می‌توانید یک ماشه راه‌اندازی کنید تا زمانی که فروش یک سرنخ را می‌پذیرد، به‌طور خودکار فرصت جدیدی ایجاد کند و آن‌ها را به‌عنوان فروش پذیرفته‌شده در CRM همه کاره‌تان علامت‌گذاری کنید.

راه‌اندازهای سیستم به شما امکان می‌دهند فرآیند فروش خود را بیشتر ساده‌تر کنید.

استفاده از محرک‌های سیستم برای نیازهای مدیریت پروژه مانند ارسال هشدارها، یادآوری‌ها و اجرای سایر وظایف در سیستم شما این به نمایندگان شما امکان می‌دهد در زمان قابل توجهی صرفه‌جویی کنند که می‌تواند روی بستن معاملات بیشتر متمرکز شود و اطمینان حاصل شود که مشتریان فعلی پشتیبانی لازم برای ایجاد سطوح بالاتر رضایت مشتری را دریافت می‌کنند.

نتیجه گیری

اگر از نرم‌افزاری برای اجرای فرآیند اتوماسیون فروش استفاده می‌کنید، تیم فروش شما از اتلاف وقت برای مدیریت معمول و وقت‌گیر رهایی می‌یابد. درعوض، آن‌ها می‌توانند زمان بیشتری را به درک آنچه که سرنخ‌ها برای تبدیل شدن به مشتری نیاز دارند اختصاص دهند.

از بهترین شیوه‌های بالا پیروی کنید و همیشه به یاد داشته باشید که معیارهای فروش خود را اندازه‌گیری کنید. با اجرای این شیوه‌ها، تیم شما معاملات بیشتری را در زمان کمتری می‌بندد، درآمد را افزایش می‌دهد و سطح بالاتری از روحیه کارکنان را حفظ می‌کند.

تعداد بازید : 28

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1