شماره تماس : 02128426511

در Really Simple Systems، ما همیشه به آنچه می‌توانیم برای ساده‌تر کردن CRM خود انجام دهیم، توجه داریم. گاهی اوقات ممکن است یک تغییر بسیار کوچک باشد که تفاوت بزرگی ایجاد می کند.

آخرین ویرایش ما در منوی پیمایش اصلی است. در ابتدا، شما حتی ممکن است تفاوت را متوجه نشوید، اما ما رویکرد جدیدی را اتخاذ کرده‌ایم و به نحوه استفاده مشتریان از سیستم و تنظیم مجدد منوها نگاه می‌کنیم.

با استفاده از نقشه‌های حرارتی، ما شناسایی کرده‌ایم که برخی از ابزارهای CRM وجود دارند که برای همه کاربران، چه عملکردشان فروش، بازاریابی یا خدمات مشتری باشد، جهانی هستند. برای مثال، حساب‌ها، گزارش‌ها و وظایف. سپس ابزارهایی هستند که فقط توسط پرسنل خاص استفاده می‌شوند، مانند Quotations، کمپین‌ها و موارد.

CRM Navigation - set default dashboard

برای بهبود تجربه کاربر CRM، منوها را تقسیم کرده‌ایم تا ابزارهای جهانی به‌طور دائم در بالا نمایش داده شوند و بسته به نیاز فرد، ابزارهای خاص کاربر می‌توانند باز یا پنهان شوند.

یک ورودی منو برای داشبوردها وجود دارد که می‌توانید گزینه پیش‌فرض شخصی خود را انتخاب کنید، اما همچنان به سایرین دسترسی داشته باشید. این بدان معناست که کاربران CRM شما می‌توانند داشبورد پیش‌فرض خود را برای نمایش ویجت‌ها و نمودارها تنظیم کنند که آنها را ردیابی می‌کند. KPI ها و بینش های عملی ارائه می کنند.

اعضای تیم فروش می توانند ابزارهای بازاریابی و خدمات را برای نمایش منوی فروش با فرصت ها و نقل قول. اعضای تیم بازاریابی می‌توانند انتخاب کنند که فقط گزینه‌های بازاریابی را نشان دهند و به کمپین‌ها و فهرست‌های خود دسترسی آسانی داشته باشند. و کاربران خدمات و پشتیبانی شما فقط با گزینه Cases در منو نمایش داده می شوند.

این یک تغییر ساده است، اما تعداد کلیک‌هایی را که برای دسترسی به چیزهایی که برایتان مهم است، کاهش می‌دهد و کارایی بیشتری ایجاد می‌کند.

درباره استفاده از منوی پیمایش بیشتر بیاموزید.

تعداد بازید : 31

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1