شماره تماس : 02128426511

برای تقویم ها تاریخ تعیین کنید!

در پاشنه نمودارهای چند سری، ویژگی جدید دیگری را راه اندازی کرده ایم که خبر خوش آمدید!

خوشحالیم که اضافه شدن یک تقویم یکپارچه جدید در CRM را اعلام کنیم تا به شما در مدیریت کارها کمک کند. ، فعالیت‌ها و فرصت‌ها.

می‌توانید نماهای تقویم را برای وظایف، فعالیت‌ها، فرصت‌ها و سایر اشیاء CRM مربوط به تاریخ ایجاد کنید، به شما این امکان را می‌دهد تا قرارهای ملاقات کلیدی و بستن معاملات خود را به‌راحتی در قالب تقویم تجسم کنید. تقویم‌ها امکان مشاهده بر اساس ماه، هفته، روز یا به‌عنوان یک برنامه روزانه را فراهم می‌کنند و به شما امکان می‌دهند به راحتی نما را تغییر دهید و حجم کاری خود را برنامه‌ریزی کنید.

تقویم همچنین مسیری سریع برای به‌روزرسانی ورودی‌های شما فراهم می‌کند. با کلیک بر روی یک ورودی به عنوان مثال یک کار، فرصت، و غیره در تقویم جزئیات را در پانلی نشان می دهد که می توانید برای ویرایش آن کلیک کنید.

CRM Calendar Video

علاوه بر مشاهده ورودی‌های تقویم شخصی‌تان، این تقویم به شما امکان می‌دهد بر اساس «گروه کاربری» و «همه کاربران» فیلتر کنید و به مدیران تجسم سریعی برای نظارت بر حجم کاری تیمشان در طول زمان ارائه می‌دهد.

لیزا کیلمیستر، مدیر فروش سیستم‌های واقعا ساده، اظهار داشت: «تقویم جدید نمایش بصری خوبی از فرصت‌های پایانی، تماس‌های بعدی و جلسات شما ارائه می‌دهد. این کمک بزرگی برای فروشندگان است، نه تنها در پیگیری همه قرار ملاقات ها و پیگیری های شما، بلکه در ردیابی اهداف فروش ماهانه و سه ماهه شما نیز.”

تنظیم تقویم

در راه‌اندازی تقویم، می‌توانید ورودی‌ها را طوری قالب‌بندی کنید که اطلاعات مورد نیاز برای عمل کردن را نشان دهند و نشانگرهای رنگی را برای دسته‌بندی هر شی بر اساس آنچه که برای سازمان شما مرتبط‌تر است، تنظیم کنید. برای مثال، برای Tasks، این ممکن است سطح اولویت یا وضعیت کار باشد.

تقویم جدید اکنون در همه طرح‌های قیمت، از جمله CRM رایگان.

Setting up a Task Calendar

برای اطلاعات بیشتر، به مرکز پشتیبانی مشتری ما نگاهی بیندازید. در اینجا منابع کاملی را برای کمک به تنظیم تقویم‌های خود پیدا خواهید کرد.

مستندات تقویم

تعداد بازید : 28

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1