شماره تماس : 02128426511

clicdata-agile-logo

با فاصله زیاد Agile CRM بهترین سیستم اتوماسیون بازاریابی و فروش مبتنی بر ابر است.
– Telmo Silva، مدیر عامل، ClicData

برترین ها

  • تعقیب سرنخ را تا 90 درصد افزایش دهید
  • زمان برگشت را کاهش دهید و بین 1 تا 2 روز پیگیری کنید
  • تبدیل فروش را 30 درصد نسبت به سال گذشته افزایش دهید

چالش

ClicData ارائه‌دهنده پیشرو سیستم‌های داشبورد مبتنی بر ابر است که برای بهبود کارایی کسب‌وکار از طریق گزارش‌دهی بهتر طراحی شده است. ClicData معتقد است که ابزارهای فعلی BI بسیار پیچیده و ثابت هستند. هر شرکتی باید بتواند بیشترین بهره را از داده های خود به روشی ساده داشته باشد. برای این منظور، این شرکت همه چیز را از انبار داده یکپارچه مبتنی بر ابر با مدیریت تاریخچه داده تا طراحی داشبورد کشیدن و رها کردن ارائه می‌کند که کسب‌وکارها را در چند دقیقه راه‌اندازی می‌کند.

برای تیم فروش ClicData ضروری بود که بتوانند در یک بازه زمانی کاملاً مشخص به همه مشتریان بالقوه خود دسترسی پیدا کنند. چالش این بود که مشتریان بالقوه به وضوح ردیابی نمی شدند و دستیابی به مشتریان بالقوه یک کار دستی بود. این فرآیند در آن زمان شامل رویکرد دستی برای ردیابی و دسترسی به مشتریان بود.

علاوه بر این، فعالیت‌های فروش و بازاریابی متمایز و بدون انسجام بود، و به عنوان یک ارائه‌دهنده برنامه ابری، آنها می‌خواستند CRM خود را به راحتی با برنامه ابری خود ادغام کند و از اطلاعات غیرضروری یا درز اطلاعات جلوگیری کند.

راه حل

ClicData چندین محصول اتوماسیون فروش و بازاریابی را در نظر گرفت قبل از اینکه در نهایت Agile CRM را بر اساس همه کاره و بعدی آن انتخاب کرد. قابلیت تولید که با ادغام و سهولت استفاده همراه است. ویژگی Campaigns در Agile CRM به ClicData در اتوماسیون فرآیند فروش و بازاریابی کمک کرد. نمایندگان فروش به راحتی می‌توانستند فعالیت‌های هر مشتری بالقوه را ردیابی کنند و بدون زحمت و به‌موقع، مشتریان بالقوه را پیگیری کردند. API گسترده Agile CRM به کسب و کار آنها کمک کرد تا یکپارچگی یکپارچه با ابزار خود ایجاد کنند، و به آنها امکان می داد تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در سیستم CRM همگام کنند.

این شرکت اکنون از یک پرورش پایه به “پرورش پیشرفته” با کمپین های گسترده برای راه اندازی محتوای مرتبط، ظریف و هدفمند در زمانی که مشتری بالقوه به خدمات آنها علاقه نشان می دهد، حرکت کرده است. این به ClicData اجازه می‌دهد تا روند تقسیم‌بندی سرنخ را بیشتر هموار کند و پیام مناسب را در زمان مناسب به فرد مناسب ارسال کند.

مزایا

تجربه نصب و یادگیری با Agile CRM صرفه جویی در زمان برای شرکت بوده است. آنها به راحتی توانستند تیم فروش خود را رشد دهند و در مدت زمان کوتاهی به اعضای جدید تیم آموزش دهند. در عرض چند ماه پس از پذیرش CRM، ClicData بهره‌وری تیم فروش خود را افزایش داد و فعالیت‌های بازاریابی آنها را خودکار کرد.

برای ClicData، ویژگی کمپین، توانایی ایجاد ویجت های داشبورد سفارشی، و ادغام با برنامه های خارجی مهم ترین ویژگی Agile CRM برای شرکت بوده است.

با استفاده از Agile CRM، ClicData می‌گوید که بینش‌های عمیق و قابل‌توجهی را به دست آورده است که اندازه‌گیری دقیق کمپین‌هایی را که از نظر بسته شدن فروش بسیار ارزشمند هستند، ممکن می‌سازد. علاوه بر این، آنها اکنون درک بهتری از آنچه برای تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان ضروری است دارند. این جریان معاملات را بهبود بخشیده و شرکت را قادر می‌سازد تا مشتریان بالقوه را سریعتر در چرخه خرید حرکت دهد.

در واقع، این شرکت در نتیجه اتخاذ CRM چابک، نرخ پیگیری سرنخ را 90 درصد افزایش داده و تبدیل فروش را 30 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بهبود بخشیده است. همه سرنخ های تولید شده در حال حاضر به دلیل ویژگی های اتوماسیون در Agile CRM ظرف یک یا دو روز پیگیری می شوند. توانایی آن‌ها برای اندازه‌گیری بازگشت سرمایه نیز با Agile CRM به‌طور چشمگیری بهبود یافته است و به تلاش‌های فروش و بازاریابی آنها اجازه می‌دهد نقش رهبری را در ایجاد درآمدهای بالاتر داشته باشند.

ما تجربه بسیار خوبی با Agile CRM داشته ایم. کاملاً با مدل فروش ما مطابقت دارد و با پیشرفت‌ها و ادغام‌های مستمر تیم Agile عالی بوده است.
– Shree Neve، مدیر فروش، ClicData

تعداد بازید : 18

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1