شماره تماس : 02128426511

من فکر می کردم که فروش یک محصول CRM مبتنی بر Cloud کمی شبیه دوستیابی اینترنتی است. مشتریان در جستجوی بهترین محصول مناسب برای کسب و کار خود هستند، همانطور که شما ممکن است به دنبال شریک کامل خود باشید. شما مزایا و معایب نمایه مسابقه خود را با هم مقایسه می کنید، اما حتی زمانی که همه چیز عالی به نظر می رسد، تا زمانی که آن را انجام ندهید، واقعاً نمی دانید چه چیزی به دست می آورید!

و حتی بعد از اینکه چند ایمیل رد و بدل کردید و با تلفن صحبت کردید، آیا واقعاً می توانید بگویید که فردی را می شناسید تا زمانی که رو در رو ملاقات کنید؟

بنابراین علیرغم همه وبینارهای زنده، دموهای سیستمی، تماس‌های فروش، تماس‌های پشتیبانی مشتری و مبادله ایمیل‌ها، چشم‌انداز ملاقات با مشتریان خود در کنفرانس کاربر بسیار هیجان انگیز است! البته، همه چیز در مورد ایجاد روابط است و گاهی اوقات، ممکن است تطابق کامل نباشد، اما رابطه فقط کار می کند.

آماده شدن برای اولین قرار

قبل از اینکه هرگز چنین رویدادی را برگزار نکرده بودم، مطمئن نبودم که چه نوع سطح علاقه ای به دست خواهیم آورد. ما باید در نظر می گرفتیم که مردم چقدر برای سفر آماده می شوند و چگونه می توانیم از جذاب و جالب بودن رویداد اطمینان حاصل کنیم.

خب من نباید نگران باشم! پاسخ فوق‌العاده بود – نمی‌دانستم مردم برای شرکت در این مراسم تا این اندازه دور و بر سفر کنند – فکر می‌کنم حتی مشتریانی از آرژانتین و استرالیا داریم! و بدیهی است که علاقه زیادی به خودروهای سریع وجود دارد!

مکان جلسه

برای ما مهم بود که رویداد را سرگرم‌کننده و سرگرم‌کننده کنیم، بنابراین یافتن مکان مناسب اولین قدم بود. ما به چند مکان نگاه کردیم اما به محض بازدید از جهان مرسدس بنز در بروکلندز واقعاً هیچ رقابتی وجود نداشت. این مکان عالی با امکانات کنفرانس عالی و موارد دیگر است. کارکنان فوق‌العاده حرفه‌ای هستند و محل برگزاری در هنگام باران یا درخشش به خوبی کار می‌کند. ما نه تنها این شانس را داریم که اتومبیل ها را دور مدار موتور بروکلندز بچرخانیم، بلکه نمایشگاه های جالبی نیز در داخل آن وجود دارد.

در تلاش برای فراهم کردن چیزی برای همه مهمانانمان، تصمیم گرفتیم یک سری سواری با سرعت بالا در اطراف پیست رزرو کنیم و فرصتی برای “راندن” یک ماشین شبیه ساز فرمول 1 داشته باشیم. برای شخصی که سریع ترین دور شبیه ساز را انجام می دهد، تجربه رانندگی 1 ساعته به ارزش 200 پوند داریم!

چیز جالبی برای گفتن داشته باشید

بنابراین به مسائل جدی برگردیم… در حالی که هدف اصلی رویداد ملاقات با مشتریان و شناخت بهتر آنها است، ما نیز کارهایی برای انجام داریم. دستور کار برای ارائه‌های صبحگاهی ما، در مرکز قرار می‌گیرد و نسخه جدید CRM ما را نشان می‌دهد که در اواخر سال راه‌اندازی می‌شود.

در پاسخ به بازخورد مشتریان، ظاهری تازه و جدید برای CRM خود ایجاد کرده‌ایم که یافتن عملکردها را آسان‌تر کرده و دسترسی به اطلاعات مورد نیاز مشتریان را تسریع می‌کند. علاوه بر به‌روزرسانی رابط کاربری، گام بزرگ‌تری به جلو برداشته‌ایم و همه کدگذاری‌های پشتیبان CRM را دوباره نوشته‌ایم. تغییرات باعث ایجاد یک CRM سریع و حتی مطمئن‌تر می‌شود که به ما امکان می‌دهد در آینده پیشرفت‌های سریع‌تری در سراسر CRM داشته باشیم.

همه حرف زدن را انجام نده

با این حال، کنفرانس فقط مربوط به ما نیست. ما می‌خواهیم محیطی مهیج فراهم کنیم که در آن مشتریان ما بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، نکاتی را در مورد بهترین عملکردها دریافت کنند و در مورد مشکلاتی که ممکن است با آن‌ها مواجه شوند کمک کنند. سخنرانان مهمان ما عبارتند از مشتری قدیمی هیو اسکنتلبری، از آکیلا، و متخصص سئو مارک تیلیسون، از مشاوره تیلیسون. اکثر تیم Really Simple Systems آماده گفتگو با مشتریان، ارائه آموزش‌ها و ارائه کمک در مورد هرگونه مشکل فنی خواهد بود.

تاریخ دوم؟

برنامه‌ریزی رویداد اکنون به خوبی در حال انجام است و هنوز کاری برای انجام دادن باقی نمانده است که باعث نشده است مرتباً فهرست «کارها» خود را بررسی کنم تا مطمئن شوم چیزی را از دست نداده‌ام. مانند هر قرار اولی، اولین برداشت ها مهم است، و ما می خواهیم مشتریانمان با گذراندن اوقاتی خوب و مشتاقانه منتظر قرار بعدی ما، آنجا را ترک کنند! و نه، ما انتظار نداریم که آنها هلندی بروند!

تعداد بازید : 23

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1