شماره تماس : 02128426511

در صورت اتخاذ صحیح، مزایای CRM باید بخش فروش و بازاریابی شما را هدایت کند. بنابراین مهم است که سیستم CRM خود را به روز نگه دارید و از آن نهایت استفاده را ببرید.

قبل از تصمیم گیری در مورد CRM، بسیاری از شرکت ها کار پر زحمت تحقیق در مورد سیستم های مختلف را انجام می دهند. آنها به قیمت، ویژگی‌های مختلف و اینکه آیا CRM واقعاً این کار را انجام می‌دهد، نگاه می‌کنند. آنچه آنها می خواهند انجام دهد. پس از این همه کار سخت، تعجب آور است که چگونه بسیاری از کسب و کارها از سیستم CRM خود به طور کامل استفاده نمی کنند و از مزایای CRM بهره می برند.

پس چگونه مطمئن می شوید که از CRM خود نهایت استفاده را می برید؟

کاربران خود را وارد کنید

این کلید برای هر پذیرش CRM موفقیت آمیز است. ممکن است خیلی ساده به نظر برسد، اما ممکن است دلایل متعددی وجود داشته باشد که چرا کارکنان ممکن است نخواهند با خرید جدید CRM موافقت کنند. به عنوان مثال، کارمندان شما ممکن است نخواهند که مدیریت بتواند ببیند آنها چه کاری انجام می دهند یا نمی کنند. یا ممکن است نخواهند چشم‌اندازهای بالقوه را با سایر همکاران به اشتراک بگذارند.

مطمئن شوید که کاربر تا حد امکان دلایل اعتراض کمتری دارد. بهترین راه برای انجام این کار این است که استفاده از آن را آسان کنید. ممکن است کارمندانی داشته باشید که احساس می کنند سیستم CRM برای آنها بسیار پیچیده است. مطمئن شوید که در مراحل اولیه به کارکنان پشتیبانی و آموزش کافی ارائه می دهید تا آنها را به درستی راه اندازی کنید. یک سیستم CRM خوب فقط زمانی کار می کند که همه افراد شرکت از آن استفاده کنند، بنابراین مطمئن شوید که تیم مدیریت ارشد شما نیز از آن استفاده می کنند. اگر مدیران ارشد خود الگوی خوبی باشند، به کارکنان این امکان را می‌دهد که بدانند در اجرای CRM جدی هستید.

ادغام

حتما CRM را با هر سیستم ابری یا داخلی دیگری که استفاده می‌کنید ادغام کنید. یکپارچه‌سازی CRM با، برای مثال، سیستم حسابداری شما باعث صرفه‌جویی در زمان، کاهش خطر خطای داده‌ها و ایجاد CRM می‌شود. سیستم برای کاربرانش قابل قبول تر است. بسیاری از سیستم های CRM به عنوان یک استاندارد با اکثر سیستم های حسابداری پیشرو یکپارچه سازی می کنند. در بیشتر موارد، می‌توانید CRM را با وب‌سایت خود وصل کنید تا از طریق یک API (رابط برنامه‌نویسی برنامه) از سرنخ‌ها و سایر سیستم‌های داخلی که استفاده می‌کنید، استفاده کنید.

بازاریابی ایمیل

اطلاعاتی که سیستم CRM شما جمع آوری می کند می تواند معدن طلایی برای بازاریابی باشد. مطمئن شوید که از این بهترین استفاده را می کنید. برخی از سیستم‌های CRM توانایی ایجاد کمپین‌های بازاریابی را مستقیماً از CRM ارائه می‌دهند. این بدان معناست که برای اجرای کمپین های بازاریابی شما نیازی به نرم افزار شخص ثالث نیست. همه چیز در زمان واقعی در CRM ایجاد و مدیریت می شود!

آن را ساده نگه دارید

در اینجا در Really Simple Systems ما دوست داریم کارها را تا حد امکان آسان کنیم و فکر می کنیم شما هم می خواهید همین کار را انجام دهید. سیستم CRM خود را خیلی پیچیده نکنید. کارمندان شما زمانی بهترین کار را خواهند داشت که یک سیستم CRM ساده داشته باشند که آنچه را که قرار است انجام دهد. فراموش نکنید که یک سیستم CRM به خوبی پذیرفته شده می تواند تأثیر مثبت زیادی بر فروش و سود شما داشته باشد.

تعداد بازید : 18

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1