شماره تماس : 02128426511

پس از ارسال ایمیل، اگر سرور ایمیل دریافت کننده نتواند یا نتواند پیام را بپذیرد، یک “Bounce” دریافت خواهید کرد. این ممکن است به این دلیل باشد که صندوق پستی مخاطبین شما پر است، آدرس ایمیل غیرفعال شده است یا حساب ایمیل در شرکت یافت نمی شود. برای جلوگیری از پرش، خوب است آدرس ایمیل خود را تأیید کنید.

در چنین مواردی، وضعیت مخاطب برای کمپین روی “بازگشت” تنظیم می‌شود. با Really Simple Systems، اگر سه یا بیشتر «پرش» دریافت شود، مخاطب به‌طور خودکار روی «Hold» قرار می‌گیرد (پایین را ببینید) بنابراین هیچ پیام دیگری ارسال نمی‌شود.

Monitoring email campaigns

حل نشده

شما همچنین ممکن است با وضعیت “حل نشده” روبرو شوید. این وضعیت زمانی رخ می دهد که سرور ایمیل نتواند آدرس ایمیل مخاطب را پیدا کند. ممکن است دلایل سقوط زیر را مشاهده کنید: هدر SMTPAPI نامعتبر است. آدرس ایمیل وجود ندارد. آدرس گزارش اسپم؛ بی اعتبار؛ فهرست گیرندگان بیش از سهمیه بسته. مجدداً این کار باعث می شود که CRM به طور خودکار مخاطب را در حالت “Hold” قرار دهد.

Hold چیست؟

در هر مخاطب در CRM سیستم واقعا ساده، کادری با علامت “Hold” مشاهده خواهید کرد. در صورت علامت زدن، این مخاطب دیگر ایمیلی از شما دریافت نخواهد کرد. می‌توانید به‌صورت دستی مخاطبی را در حالت تعلیق قرار دهید یا اگر ایمیل‌کننده یک اعلان «بازگشت» برای آدرس ایمیل مخاطب، یک «لغو اشتراک» یا شکایت هرزنامه دریافت کند، به‌طور خودکار فعال می‌شود.

لغو اشتراک

این تمرین خوبی است که همیشه گزینه «لغو اشتراک» از بازاریابی ایمیلی خود را در اختیار مخاطبین خود قرار دهید. ایمیل‌هایی که با استفاده از ویرایشگر ما ایجاد می‌شوند همیشه شامل بخش لغو اشتراک هستند. با استفاده از Really Simple Systems Mailer، اگر گیرنده روی پیوند لغو اشتراک کلیک کند، به طور خودکار روی «Hold» قرار می‌گیرد و به آمار لغو اشتراک اضافه می‌شود. لطفاً توجه داشته باشید که حتی اگر علامت «نگهداری» را به‌صورت دستی بردارید، ایمیل‌های بیشتری به آن مخاطب ارسال نمی‌شود.

شکایات هرزنامه

اگر گیرنده ایمیل شما را به‌عنوان «هرزنامه» علامت‌گذاری کند، به‌طور خودکار روی «حفظ» قرار می‌گیرد و آمار هرزنامه به‌روزرسانی می‌شود. اگر شکایات هرزنامه زیادی دریافت کنید، این امر به شدت بر اعتبار فرستنده شما تأثیر می گذارد.

پاسخ های ایمیل

اگر گیرنده به ایمیلی پاسخ دهد، به آدرس فرستنده مشخص شده هنگام ایجاد ایمیل می رود. پیام‌های خارج از دفتر به طور مشابه به آن آدرس ایمیل می‌روند و به عنوان پرش محاسبه نمی‌شوند.

تعداد بازید : 16

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1