شماره تماس : 02128426511

وبینار: مدیریت خط لوله فروش شما

این یادداشت‌های وبینار عبارتند از:

ویجت های داشبورد فروش

در داشبورد فروش، تعدادی ویجت پیدا خواهید کرد که نمای کلی از معاملات فروش خود را به شما ارائه می دهد. قیف فروش یک نمای کلی از همه معاملات فعلی شما و جایی که آنها در فرآیند فروش هستند. شما همچنین می توانید روی یک مرحله خاص از قیف کلیک کنید. به شما امکان می دهد تمام فرصت های فعلی را که در آن مرحله هستند مشاهده کنید.

شبکه فروش همچنین به شما این امکان را می دهد که تفکیک فروش را توسط هر فروشنده مشاهده کنید. تعداد کل فروش هایی که بسته اند و معاملاتی که در خط لوله خود دارند. تیم پشتیبانی ما می‌تواند به شما کمک کند که نمای کلی را تغییر دهید تا بسته به چرخه فروش کسب‌وکارتان، فروش‌ها را به صورت ماهانه یا فصلی نشان دهید.

CRM Really Simple Systems به شما امکان می دهد فرصت های فروش خود را ردیابی و مدیریت کنید. فرصت به سادگی هر معامله فروش است که شما امیدوار به بستن آن هستید. برای افزودن یک فرصت جدید، ابتدا باید وارد حسابی شوید که در آن به دنبال اضافه کردن قرارداد جدید خود هستید. هنگامی که در صفحه حساب قرار گرفتید به سمت شبکه فرصت به پایین بروید. در سمت راست، دکمه سبز رنگی به نام «افزودن فرصت» را مشاهده خواهید کرد. دکمه را فشار دهید و می توانید جزئیات معامله فروش جدید خود را تکمیل کنید. می توانید تعداد نامحدودی فرصت به یک حساب اضافه کنید.

افزودن یک فرصت جدید

پس از ورود به صفحه فرصت، متوجه خواهید شد که نام فرصت پیش‌فرض نام حساب است. اگر می‌خواهید نام فرصت را تغییر دهید، به سادگی نام حساب را حذف کرده و نام جدیدی را تایپ کنید تا معامله را بهتر نشان دهد. برای مثال، اگر Opportunity یک سفارش مجدد یا ارتقا باشد. پس از دادن نام فرصت، تاریخ بسته را برای معامله تعیین می‌کنید. تاریخ بسته به طور خودکار به 6 هفته در سیستم CRM پیش‌فرض می‌شود. اگر چرخه فروش کوتاه‌تر یا طولانی‌تری دارید، تیم پشتیبانی ما می‌تواند زمان پیش‌فرض را برای شما تغییر دهد. سپس می توانید بقیه قسمت های فرصت خود را پر کنید.

خط فرصت

هنگامی که جزئیات فرصت جدید خود را تکمیل کردید، وقت آن است که ارزش معامله را اضافه کنید. در خط فرصت خود، یک فیلد برای مقدار خواهید دید. این تعداد واحد یا مجموعه محصول/جلسه ای است که در معامله می فروشید. سپس شما یک فیلد برای محصول(های) خود با یک لیست کشویی برای انتخاب محصول دارید. با رفتن به جداول Set-up, Manage Look Up می توانید لیست کشویی را برای مطابقت با محصولات خود تغییر دهید. به جدول OpportunityLine بروید، محصول انتخابی خود را اضافه کنید و برای ذخیره به‌روزرسانی را در پایین صفحه فشار دهید.

پس از انتخاب محصول صحیح، قیمت واحد را اضافه می‌کنید. قیمت واحد قیمت محصول است. اگر چندین محصول یکسان را می فروشید، سیستم به طور خودکار ارزش کل معامله را پس از ذخیره آن محاسبه می کند. پس از ذخیره فرصت، می توانید آن را در حسابی که فرصت برای آن است مشاهده کنید. یا با رفتن به فرصت ها در منوی اصلی.

دریافت پشتیبانی

اگر مشکلی در ایجاد فرصت دارید یا سؤالی در مورد مدیریت فرصت‌های خود دارید که در این بخش پوشش داده نشده است، لطفاً با تیم پشتیبانی ما در support@reallysimplesystems.com تماس بگیرید. .

می‌توانید تاریخچه فرصت‌ها را در پایین فرصت در زیر خطوط فرصت مشاهده کنید. تاریخچه فرصت همه تغییرات و به‌روزرسانی‌هایی را که در Opportunity انجام شده است به شما نشان می‌دهد.

اگر در عرض 2 ساعت پس از ایجاد فرصت، تغییری در فرصت ایجاد شود، تغییر در تاریخچه فرصت ثبت نخواهد شد.

در بخش گزارش CRM، می‌توانید گزارش‌های پیش‌بینی را در تمام فرصت‌های خود اجرا کنید. برای اجرای یک گزارش پیش‌بینی جدید لطفاً به ابزار گزارش‌دهی بروید در منوی اصلی و دکمه سبز رنگ افزودن گزارش پیش بینی را فشار دهید.

سپس می‌توانید گزارش را تنظیم کنید، برای مثال، اگر می‌خواهید فروش توسط یک فروشنده خاص یا برای یک بازه زمانی مشخص مشاهده شود. نویسنده گزارش پیش‌بینی به شما امکان می‌دهد تا از فروش‌های عقب افتاده ۲ سال پیش گزارش دهید. می‌توانید پیش از ذخیره کردن، با علامت زدن «در دسترس قرار دادن آن برای همه» گزارش‌ها را برای همه کاربران در سیستم در دسترس قرار دهید یا کادر تأیید را خالی بگذارید تا فقط شما به آن دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید گزارش ها را به عنوان صفحات گسترده برای تجزیه و تحلیل بیشتر صادر کنید.

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1