شماره تماس : 02128426511
vc_column-inner”>

تعریف مدیریت ارتباط با مشتری 2021

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) یک استراتژی برای یک کسب و کار برای مدیریت تعاملات خود با آن است. مشتریان این در مورد سرمایه گذاری زمان بر روی پایگاه مشتریان فعلی و مشتریان بالقوه شما با هدف حفظ سفارش خود تا زمانی که ممکن است و افزایش هزینه های خود، با ارائه خدمات عالی به مشتریان.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

نرم افزار CRM یک ابزار ضروری برای کسب و کار است که به شما کمک می کند مشتریان، فروش و بازاریابی خود را مدیریت کنید.

سیستم مدیریت ارتباط با مشتری به‌جای تقلب در صفحات گسترده و یادداشت‌ها به شما امکان می‌دهد سوابق دقیق تماس‌های تلفنی، ایمیل‌ها، جلسات، مکالمات و نقل قول‌ها را حفظ کنید. می‌توانید این اطلاعات را با همکاران به اشتراک بگذارید، از قبل به طور مؤثر برنامه‌ریزی کنید و سطح مناسبی از تماس و پشتیبانی را به مشتریان ارائه دهید.

CRM به شما این امکان را می‌دهد تا از طریق خط لوله فروش سرنخ‌های جدید خود را از همان تماس اولیه مدیریت کنید. بسته. می‌توانید کارهای پیگیری را برای خود و همکارانتان تنظیم کنید، و همه فعالیت‌ها و پیش‌بینی‌های فروش را گزارش دهید. الف>. هدف این است که “نمای 360 درجه” از مشتری داشته باشیم، با تمام اطلاعات مربوط به مشتری در یک مکان نگهداری شود.

چرا مدیریت ارتباط با مشتری؟

تحقیق نشان می‌دهد که هزینه دارد پنج برابر بیشتر برای جذب مشتریان جدید، بنابراین منطقی است که مشتریان فعلی خود را تا زمانی که ممکن است حفظ کنید.

سیستم CRM با ثبت هر ارتباطی که با مشتری دارید، به خودکارسازی این امر کمک می‌کند. می‌توانید آنچه را که آنها خریده‌اند و چه زمانی خریداری کرده‌اند، ضبط کنید و وظایفی را تعیین کنید که هر چند هفته یا چند ماه با آنها تماس بگیرید. این به شما امکان می دهد پیش بینی کنید که چه زمانی ممکن است دوباره بخرند یا به چیز اضافی نیاز دارند. اگر مانند CRM سیستم های واقعاً ساده یک بازاریابی ایمیلی سیستم، شما همچنین می توانید در مورد پیشنهادات و محصولات جدیدی که ممکن است مرتبط باشند ایمیل ارسال کنید.

ایجاد یک استراتژی مشتری محور

سازمان‌های آینده‌نگر با قرار دادن مشتری در هر مرحله از فرآیند خرید، این ایجاد رابطه را به سطح بعدی ارتقا داده‌اند. با توجه به نقش حیاتی فناوری در سفر مشتریان، پیروی از رویکرد مشتری اول به ارائه خدمات شخصی‌تر کمک می‌کند.

نرم افزار CRM نقش مهمی در توسعه استراتژی مشتری محور، ارائه داده ها برای تصمیم گیری و همچنین ابزاری برای همکاری تیمی.

تعداد بازید : 18

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1