شماره تماس : 02128426511
vc_column-inner”>

تیم Really Simple Systems دائماً CRM ما را به‌روزرسانی می‌کند و ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدیدی را ارائه می‌کند. بسیاری از این پیشرفت‌ها از بازخورد مشتریان و نیازهای متغیر مشتریان ما ناشی می‌شوند.

یک تغییری که اخیراً اضافه کرده‌ایم به‌طور خاص برای مشتری ایجاد شده است که فکر می‌کردیم دیگران نیز از آن سود ببرند. این به مدیران سیستم اجازه می‌دهد زمان‌های دسترسی کاربر را تنظیم کنند و ساعاتی را که در طی آن کاربران می‌توانند وارد CRM شوند را کنترل کنند.

به عنوان بخشی از ویژگی مجوزهای سطح کاربر موجود در طرح های حرفه ای و سازمانی، اکنون می توانید زمان دسترسی را برای هر نمایه کاربری تنظیم کنید.

دسترسی CRM: محافظت از خط لوله شما

با همه داده‌های شما در یک مکان، یک سیستم CRM یک هاب کارآمد برای اشتراک‌گذاری داده و همکاری ایجاد می‌کند. مزایا چندگانه هستند، از جمله حفاظت از با ارزش ترین دارایی های شما – خط لوله فروش شما. حفظ مدیریت خوب CRM تضمین می کند که سرنخ های جدید شما به درستی ثبت و محافظت می شوند. خط لوله فروش شما نمایانگر درآمد آینده شماست و احتیاط کنید که چه کسی به آن دسترسی دارد.

ویژگی مجوزهای سطح کاربر CRM ما به کسب‌وکارها کمک می‌کند با کنترل اینکه چه کسی به چه چیزی و چه زمانی دسترسی دارد، چه کسی می‌تواند داده‌ها را ویرایش کند، و چه کسی می‌تواند فایل‌ها را وارد یا صادر کند، از داده‌های خود محافظت کنند. شاید شما کاربران CRM داشته باشید که فقط باید سوابق مشتریان را مشاهده کنند، اما آنها را ویرایش نکنند، و دیگرانی که نیاز به دسترسی برای ویرایش سوابق مشتریان خود دارند، اما نه همکارانشان.

استفاده از سطوح مجوز

سطوح مجوز CRM شما توسط گروه‌های کاربر سفارشی و نمایه‌های کاربری که مشخص می‌کنید کنترل می‌شود. با تخصیص هر کاربر به یک گروه کاربری و تخصیص یک نمایه کاربری، می توانید تعیین کنید که هر کدام از آنها چه سطحی و چه زمانی به داده های CRM دسترسی دارند. برای مثال، می‌توانید امنیت را طوری تنظیم کنید که کاربران در همان گروه کاربر بتوانند به حساب‌های خود و یکدیگر دسترسی داشته باشند و آن‌ها را ویرایش کنند، اما نه به حساب‌های مشتریان متعلق به کاربران گروه کاربری دیگر.

یک گروه یا تیم کاربر ممکن است نامی مانند “فروش بریتانیا”، “فروش ایالات متحده”، “بازاریابی” یا “مدیریت” باشد. نمایه کاربر تعیین می‌کند که آیا کاربر به حساب‌های خود «خواندن»، «نوشتن» یا عدم دسترسی دارد، حساب‌هایی که متعلق به سایر کاربران در گروه کاربری او هستند. و به تمام حساب های مشتری دیگر. اکنون می‌توانید ساعت‌های دسترسی را برای هر نمایه کاربر تنظیم کنید و سطح امنیتی بیشتری را اضافه کنید.

تنظیم سطوح مجوز کاربر

گزارش گروه کاربر

یک مزیت اضافه شده از ویژگی مجوزهای سطح کاربر این است که پس از تخصیص هر کاربر به یک گروه کاربری، می توانید این کاربران را برای ایزوله کنید. گزارش. برای مثال، می‌توانید از نام گروه کاربر برای اجرای گزارش‌های فروش برای هر تیم یا جمع‌آوری داده‌ها توسط گروه استفاده کنید.

همچنین می‌توانید دسترسی گزارش‌دهی به سوابق کاربر را محدود کنید، تا به یکی از اعضای تیم اجازه دهید در مورد حساب‌های مشتری خود، در حساب‌های گروه کاربری خود یا در مورد داده‌های جهانی گزارش ندهند.

اگر یک درخواست توسعه دارید که می‌خواهید درباره آن صحبت کنید، لطفاً مستقیماً با مدیر حساب خود تماس بگیرید یا به ask@reallysimplesystems.com ایمیل بزنید.

تعداد بازید : 23

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1