شماره تماس : 02128426511

در دنیای نرم‌افزار CRM، Salesforce با 19.5% سهم بازار در سال 2018، یک رهبر مطلق در صنعت است. بزرگترین مزیت آن این است که جامع، بسیار قابل تنظیم و قابل اعتماد است. هر چند این با قیمتی همراه است. Salesforce Sales Professional 105 دلار استرالیا برای هر کاربر در ماه هزینه دارد و به طور کلی بهترین راه حل برای مشاغل بزرگی است که می توانند این کار را بپردازند.

با این حال، Salesforce گزینه ارزان‌تری را ارائه می‌دهد، Salesforce Essentials، که در بین مشاغل کوچک و متوسط ​​در استرالیا بسیار محبوب است. هزینه آن 35 دلار استرالیا برای هر کاربر در ماه است و یک دوره آزمایشی 14 روزه وجود دارد. این طرح مخصوصاً برای شرکت‌های کوچک‌تر مفید است، زیرا ویژگی‌هایی به ویژه برای آنها راحت است، مانند تخصیص سرنخ و گزارش‌دهی مبتنی بر قلمرو.

مشکل Salesforce Essentials این است که شما می‌توانید تنها تا 10 کاربر اضافه کنید که برای شرکت‌های کوچک‌تر کافی است، اما این می‌تواند مشکلات مقیاس‌پذیری را پس از شروع رشد کسب‌وکار شما ایجاد کند.

از دیگر ویژگی‌هایی که فقط در طرح حرفه‌ای موجود است، امتیازدهی به سرنخ، پشتیبانی تلفنی 24 ساعته، پیش‌بینی فروش، کمپین‌ها و برخی ویژگی‌های صورت‌حساب است. کارکردهایی مانند گرفتن سرنخ، ایمیل‌های انبوه، موارد پشتیبانی مشتری، و همچنین گزارش‌ها و داشبوردهای بسیار قابل تنظیم در هر دو طرح گنجانده شده است.

گذشته از همه زنگ‌ها و سوت‌هایی که Salesforce ارائه می‌دهد، شایان ذکر است که راه‌اندازی این نرم‌افزار می‌تواند بسیار پیچیده باشد و بسیاری از مشتریان در مورد عدم پشتیبانی موجود اظهار نظر کنند. سازمان‌های کوچک‌تر همچنین اظهار می‌کنند که با وجود جذابیت ویژگی‌های متعدد، اکثر آنها هرگز استفاده نمی‌شوند، بنابراین ارزش پیشنهادی تضعیف می‌شود.

تعداد بازید : 25

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1