شماره تماس : 02128426511

Really Simple Systems در گزارش جدیدی نام‌گذاری شده است که 10 مورد از بهترین‌ها را فهرست می‌کند. ابزار رایگان CRM برای تجارت، منتشر شده توسط G2 Crowd. این گزارش بر اساس سطوح بالای ما، Really Simple Systems را به‌عنوان یکی از بهترین ابزارهای رایگان CRM فهرست می‌کند. رضایت مشتری و احتمال توصیه رتبه‌بندی‌ها از نظرات مشتریان. ما میانگین «4.3 از 5 ستاره» را برای رضایت کاربر در 66 نظر کاربر پست‌شده در G2 Crowd دریافت کردیم، که 90 درصد از آن‌ها از متخصصان کسب‌وکارهای کوچک است.

آنچه مشتریان ما می گویند

یکی از مشتریان می‌گوید: «شما به راحتی می‌توانید در سیستم بدون دردسر و سردرگمی دیگران کار کنید. وبینارها و پشتیبانی ارائه شده قابل شکست نیستند!» یکی دیگر به سادگی “پشتیبانی فوق العاده مشتری” را گزارش می دهد.

جاناتان اچ اظهار داشت: “آنها همچنین وبینارهای رایگانی را برگزار می کنند که در صورت عدم موفقیت در روز ضبط می شوند. اینها ارزش دیدن را دارند – متوجه شدم که چندین ترفند را از دست داده ام و اکنون حتی بیشتر از سیستم استفاده می کنم.

پلتفرم بررسی نرم افزار، جمعیت G2 ، از بیش از 255000 بررسی کاربر استفاده می کند که به تصمیم گیری بهتر برای خرید کسب و کار کمک می کند. متخصصان کسب و کار، خریداران، سرمایه گذاران و تحلیلگران از سایت برای مقایسه و انتخاب بهترین نرم افزار و خدمات بر اساس بررسی همتایان و داده های اجتماعی ترکیب شده استفاده می کنند. هر ماه، نزدیک به یک میلیون نفر از سایت G2 Crowd بازدید می کنند تا بینش منحصر به فردی کسب کنند. هدف G2 Crowd آوردن اصالت و شفافیت به بازار تجاری است. برای اطلاعات بیشتر، به G2Crowd.com بروید.

G2 Crowd "Users Love Us" CRM badge for Really Simple Systems
تعداد بازید : 12

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1