شماره تماس : 02128426511

23 ژوئیه 2020 هلن آرمور

مدیر بازاریابی، هلن آرمور، اظهار داشت: «دانستن این موضوع که روش امتیازدهی کاملاً بر اساس بازخورد مشتریان ما است، بسیار ارزشمند است. نظرات آنها واقعاً مهم است و محصول و خدمات ما را شکل می دهد.”

نرم افزار مدیریت تماس چیست؟

نرم افزار مدیریت تماس به شما کمک می کند تا مشتریان، مخاطبین، ارتباطات، فروش، وظایف و رویدادها این ابزاری است برای کسب و کارها برای ایجاد پایگاه داده الکترونیکی از مشتریان و مخاطبین تجاری. این اطلاعات مشتریان را در یک مکان نگه می‌دارد و همکاری تیم‌های فروش را آسان می‌کند و در عین حال از تمام جنبه‌های حساب‌هایشان به‌روز می‌مانند. سیستم مدیریت تماس (CMS) یک راه حل پشتیبان یکپارچه است که به سازمان ها و افراد امکان می دهد روابط و تعاملات خود را با مشتریان و تامین کنندگان ثبت کنند.

درباره GetApp

GetApp یک منبع آنلاین برای کسب‌وکارهایی است که نرم‌افزار به‌عنوان سرویس را بررسی می‌کنند. محصولات (SaaS). خریداران به راحتی محصولات نرم افزاری را با ابزارهای تعاملی رایگان GetApp و داده های دقیق محصول مقایسه می کنند. GetApp دارای تحقیقات، بینش ها، روندها و بررسی های معتبر کاربران است و به خریداران ابزارهایی را می دهد که برای تصمیم گیری آگاهانه برای سازمان خود نیاز دارند. GetApp یک شرکت گارتنر است.

سلب مسئولیت

رهبران دسته، نظرات ذهنی بررسی‌ها، رتبه‌بندی‌ها و داده‌های کاربر نهایی را تشکیل می‌دهند که بر اساس روش‌شناسی مستند استفاده می‌شوند. آنها نه نمایانگر دیدگاه‌های GetApp یا شرکت‌های وابسته به آن هستند و نه تأییدیه آن هستند.

تعداد بازید : 14

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1