شماره تماس : 02128426511

جوایز2 ژانویه 2020نیک لئونگ

راه حل CRM سال

Really Simple Systems در برنامه بین المللی جوایز محاسبات ابری، The Cloud، فینالیست اعلام شد. جوایز، در دسته “راه حل CRM سال”.

جوایز Cloud یک برنامه بین المللی است که صنعت را به رسمیت می شناسد و به آن افتخار می کند. رهبران، نوآوران و تحول سازمانی در رایانش ابری این جوایز برای سازمان‌های بزرگ، کوچک، تأسیس‌شده و تازه‌کار از سراسر جهان باز است، با هدف یافتن و تجلیل از پیشگامانی که آینده ابر را با حرکت به سوی سال 2020 و فراتر از آن شکل خواهند داد.

جان پترسون، بنیانگذار و مدیر عامل در Really Simple Systems اظهار داشت: «در فهرست نهایی کار ما قرار گرفتن تنها یک افتخار، اما به رسمیت شناختن موفقیت‌ها و رضایت مشتری که با سیستم CRM مبتنی بر ابر خود تلاش می‌کنیم به دست آوریم.»

تشخیص موفقیت برجسته

جیمز ویلیامز، رئیس عملیات برای جوایز ابری، افزود: «تیم جوایز قبلاً یک کار تقریباً غیرممکن داشتند تا موارد استثنایی را از عالی و پیشرفت‌ها را از پیشرفته‌تر دسته‌بندی کنند. سنجیدن موفقیت های اثبات شده و وعده های استثنایی در چندین دسته منحصر به فرد یک چالش همیشگی است.”

“Really Simple Systems CRM اهمیت پذیرش و پیشگام بودن فناوری‌های ابری پیشرو را به منظور ارائه موفقیت چشمگیر به مشتری تشخیص داده است، به همین دلیل است که آنها یک فینالیست شایسته در برنامه جوایز هستند.”

CRM cloud solution of the year finals

فینال

برندگان نهایی در روز پنجشنبه، 30ام ژانویه اعلام خواهند شد و ما مشتاقانه منتظر کشف نتایج هستیم!

تعداد بازید : 24

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1