شماره تماس : 02128426511

خوشحالیم اعلام کنیم که Really Simple Systems به عنوان فینالیست ECCCSA، مرکز تماس اروپا و جوایز خدمات مشتری در فهرست نهایی قرار گرفته است (ECCCSA) 2018.

در دسته «موثرترین طرح خودسرویس» توسط مشتری Enterprise نامزد شده است Creative8 Ltd، این جایزه کار ما را در توسعه کشوهای راهنمای درون محصول و مرکز پشتیبانی مشتری قدردانی می کند.

مرکز تماس اروپا و جوایز خدمات مشتری نهایی

جوایز مرکز تماس اروپا و خدمات مشتری بزرگترین و طولانی‌ترین جوایز در صنعت تماس با مشتری هستند. آن‌ها کار انجام شده توسط سازمان‌ها در ارزش‌گذاری افراد خود و نوآوری مستمر برای بهبود تجربه مشتری را تصدیق می‌کنند.

برندگان در یک شب جوایز معتبر در ماه نوامبر به میزبانی فیونا بروس مجری اخبار بی‌بی‌سی معرفی خواهند شد.

ECCCSA Finalist logo

کشوهای کمک

کشوهای راهنما با راه‌اندازی نسخه 5 CRM ما در سال 2017 معرفی شدند. برای اطمینان از اینکه استفاده از محصول واقعا آسان است. کشوهای راهنمای “کشش بیرون” در هر صفحه CRM گنجانده شده است و شامل اطلاعات مربوط به صفحه ای است که مشتری از آن استفاده می کند.

هر کدام شامل نکاتی در مورد استفاده از محصول، ویدیوهای کوتاه “نحوه” و پیوندهایی به منابع بیشتر در مرکز پشتیبانی مشتری.

ما واقعاً خوشحالیم که در فهرست نهایی این جایزه قرار بگیرند. تحقیقات نشان داده است که افراد به طور فزاینده‌ای در فناوری مهارت بیشتری پیدا کرده‌اند و ترجیح می‌دهند خودشان یاد بگیرند تا اینکه منتظر کمک باشند. روند رو به رشدی برای سلف سرویس وجود دارد و برای ما مهم بود که اطلاعات پشتیبانی خود را واقعاً در دسترس قرار دهیم.

هلن آرمور، مدیر بازاریابی

بررسی PC Mag

کشوهای راهنمای واقعاً ساده سیستم‌ها و مرکز پشتیبانی مشتری نیز در بررسی توسط PC Mag، جایی که باربارا کراسنوف سیستم های واقعا ساده را در مقاله ای گنجانده است بهترین نرم افزار مدیریت سرنخ در سال 2018 نوشتن:

“این سطح از پشتیبانی مستقیماً به سمت شما می رود زیرا از لحظه ای که شما شروع به استفاده از سیستم های واقعا ساده می کنید شروع می شود. نرم افزار به صفحه خوش آمدگویی باز می شود که پیوندی به یک ویدیوی مقدماتی، ثبت نام برای یک وبینار زنده و دسترسی به مرکز پشتیبانی مشتری را فهرست می کند. هاب تعداد زیادی از مقالات، آموزش های ویدئویی و بخش پرسش و پاسخ را ارائه می دهد. همچنین چت زنده وجود دارد و با کلیک بر روی علامت سوال در سمت راست صفحه، یک صفحه راهنمای متنی بیرون‌کشی به ارمغان می‌آورد که صفحه فعلی را توضیح می‌دهد و به اطلاعات بیشتری منجر می‌شود، که اکثر آنها به خوبی مفید هستند.

تعداد بازید : 16

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1