شماره تماس : 02128426511

تشخیص تیم توسعه سیستم های واقعا ساده

تیم توسعه نرم افزار Really Simple Systems به طور مداوم برای بهبود CRM ما کار می کند. از بهینه‌سازی‌های رابط کاربری کوچک (UI) گرفته تا ادغام‌های اصلی، هیچ‌گاه اجازه‌ای وجود ندارد.

خوشحالیم که اعلام کنیم این تلاش در جوایز رهبران فناوری دیجیتال برای سال 2019 به عنوان فینالیست های گروه توسعه بهترین تیم سال!

جوایز رهبران فناوری دیجیتال محاسباتی دستاوردهای افراد، تیم‌ها و شرکت‌هایی را که باعث تحقق فناوری‌های دیجیتال می‌شوند – از طراحی وب‌سایت و کدنویسی گرفته تا تجربه کاربر و مدیریت پروژه، به رسمیت می‌شناسد.

این عالی است که تلاش‌های تیم توسعه‌دهنده ما برجسته شود، اما آنها دقیقاً چه کار کرده‌اند؟

Digital technology Leaders Awards 2019 Finalists

CRM سیستم های واقعا ساده نسخه 5

نسخه 5 CRM ما مدتی است که منتشر شده است، اما همچنان ارزشمند است از ذکر نسخه اصلی CRM ما در Microsoft ASP نوشته شده بود که قدیمی و “باگ” شده بود. برای ادغام های امروزی ساخته نشده بود و با فناوری های جدید به خوبی کار نمی کرد.

به‌روزرسانی به معنای بازنویسی کل سیستم CRM بود. این یک کار عظیم بود اما به این معنی است که ما اکنون می‌توانیم از آخرین فناوری وب استفاده کنیم و ویژگی‌های آینده را سریع‌تر توسعه دهیم.

انتقال سرورها به Google Cloud

پس از راه‌اندازی نسخه 5، هم در مشتریان جدید و هم در استفاده از داده، رشد سریعی را تجربه کردیم. این نیاز به افزایش قابلیت‌های سرور ما را برانگیخت.

با داشتن زیرساخت تولید در سرورهای خودمان، به پلتفرم Google Cloud ساخته شد. این انتقال با کمترین زمان خرابی اجرا شد و از آن زمان شاهد پیشرفت‌های بزرگی در سرور بوده‌ایم.

ادغام‌های جدید

به لطف نوآوری‌های CRM نسخه 5، تیم Dev توانسته است ادغام‌های جدید CRM را برای بهبود گردش کار و اتوماسیون کاربر پیاده‌سازی کند.

یکی از این ادغام‌های جدید با Zapier است.

از آنجایی که رایانش ابری به صورت پیش‌فرض تبدیل می‌شود، کاربران ما به طور فزاینده‌ای می‌خواهند که Really Simple Systems با سایر برنامه‌های کاربردی متفاوت ادغام شود. این ادغام به آنها این امکان را می دهد که این کار را انجام دهند. کاربران ما اکنون می توانند به راحتی بیش از 1000 برنامه را با استفاده از Zapier متصل کنند.

Programming info graphic

یکی دیگر از نسخه های برجسته ادغام، مایکروسافت Azure بود که قابلیت Single Sign-On را فعال کرد. این ادغام به کاربران امکان می دهد امنیت دیجیتال خود را افزایش دهند و دسترسی به سیستم ها را ساده کنند.

بهبودهای UX/UI

علاوه بر نسخه‌های اصلی ذکر شده در بالا، تیم توسعه‌دهنده زمانی برای جمع‌آوری بازخورد مشتری و پیشنهادات اقدام برای بهبود تجربه کاربری CRM (UX) پیدا کرد. این شامل ایجاد ابزارک های سفارشی جدید و یک رابط کاربری (UI) بهبود یافته در گزارش نویسان ما می شود.

تیم Delight!

کریس تری، مدیر توسعه، با شنیدن اینکه تیم در فهرست نهایی جایزه قرار گرفته است، اظهار داشت: «کل تیم خوشحال هستند! من به آنها بسیار افتخار می کنم؛ رسیدن به این مرحله به معنای تلاش و تعهد زیادی است.»

مهمترین نکته این است که در حین بازنگری کلی CRM، اجرای ویژگی‌های جدید، یکپارچه‌سازی‌ها و تغییرات UX، تیم توسعه‌دهنده ما، فلسفه شرکت ما برای ساده نگه داشتن CRM را حفظ کرده است.

هنگامی که برندگان جوایز در 6 جولای اعلام می‌شوند، اکنون می‌خواهیم نتیجه مثبتی به دست آوریم!

تعداد بازید : 16

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1