شماره تماس : 02128426511

مقاله درباره فینالیست های جایزه تعالی فناوری اطلاعات و نرم افزار اروپا:

SME (Cloud یا SaaS) راه حل سال

تیم Really Simple Systems برای نامزد شدن به عنوان فینالیست در اروپایی به شدت خوشحال شده است. جوایز تعالی فناوری اطلاعات و نرم افزار 2020!

ظاهراً بیش از 500 کسب‌وکار برای جوایز شرکت کردند، بنابراین خیلی خوب است که در رده SME به فینال راه پیدا کردیم (Cloud or SaaS) راه حل سال. هشت ارائه‌دهنده در فهرست کوتاه دسته‌بندی وجود دارد، از جمله ما، به طوری که به ما 12.5٪ شانس برنده شدن می‌دهد!

اکنون در دوازدهمین سال خود، جوایز تعالی فناوری اطلاعات و نرم‌افزار ورودی‌هایی را برای طیف گسترده‌ای از دسته‌های تجاری از سراسر اروپا جذب می‌کند. این جوایز به راه‌حل‌های فناوری اطلاعاتی تعلق می‌گیرد که به قلب مسائل مشتری می‌پردازد، کسب‌وکار بهتر، درک واضح‌تر از داده‌ها و نتایج کارآمدتر و سودآورتر برای کانال‌ها و همچنین مشتریان ارائه می‌کند.

شناخت موفقیت

بنیانگذار و مدیر عامل Really Simple Systems، جان پترسون، اظهار داشت: «در فهرست نهایی کار ما در این برنامه بین‌المللی نه تنها یک افتخار است، بلکه به رسمیت شناختن موفقیت‌ها و رضایت مشتری است که با فناوری‌های ابری پیشرو برای دستیابی به آن تلاش می‌کنیم. ”

SME (Cloud or SaaS) Solution Award Badge

نوآوری برجسته

جان گارات، ویراستار IT Europa، که ریاست هیئت داوران جوایز را بر عهده دارد، در مورد استاندارد ورودی ها و نوآوری اظهار داشت: «مجدداً تحت تأثیر سطح نوآوری نشان داده شده در بسیاری از پروژه ها قرار گرفته ام. این نشان می دهد که برخی از ارائه دهندگان فناوری اطلاعات از همه نوع تفکر اولیه در مورد چگونگی تعامل واقعی با مسائل مشتریان وجود داشته است و این باید در زمان افزایش تغییرات و عدم اطمینان چیز خوبی باشد. نبرد برای استفاده مؤثرتر از فناوری به خوبی درک شده است و روش‌ها و سطوح ادغام جدید مطمئناً در حال ظهور هستند.»

یک قرار شام!

به روش معمول برای این موارد، برندگان جوایز در یک شام جشن در لندن در 19 مارس اعلام خواهند شد و ما مشتاقانه منتظر کشف نتایج هستیم. تنها سوالی که در این بین وجود دارد این است که چه کسی برای حضور در رویداد نی خوش شانس را می کشد!

تعداد بازید : 27

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1