شماره تماس : 02128426511
=”wpb_wrapper”>

جوایز DevOps

هر روز نیست که شما برای یک جایزه در نظر گرفته می شوید، با این حال، Really Simple Systems CRM به عنوان فینالیست برای جوایز برتری DevOps در رده بهترین محصول DevOps Cloud.

جوایز تعالی DevOps دستاوردهای برجسته سازمان‌ها، شخصیت‌ها و راه‌حل‌های فعال در توسعه نرم‌افزار را به نمایش می‌گذارد.

برای در نظر گرفتن جایزه، سازمان‌ها باید نشان دهند که چگونه یک فرهنگ DevOps، و همچنین نسخه های نرم افزاری نوآورانه و تکراری.

مدل DevOps چیست؟

بدون اینکه شما را با جزئیات فنی بیش از حد بارگذاری کند، DevOps اصطلاح محبوب ترکیبی از فلسفه‌های فرهنگی، شیوه‌ها و ابزارهایی است که توانایی سازمان را برای ارائه به‌روزرسانی‌ها، نرم‌افزارها و خدمات جدید افزایش می‌دهد.

Compluting's DevOps Excellence Awards Finalist

اصل این است که همیشه محصولات خود را با سرعت بیشتری نسبت به سازمان هایی که از مدل های توسعه نرم افزار سنتی استفاده می کنند، تکامل دهید و بهبود دهید. این سرعت سازمان ها را قادر می سازد تا تجربه مشتری بهتری را ارائه دهند و در بازار خود رقابتی تر باشند.

مدل DevOps چندین مزیت دارد، از جمله:

benefits of DevOps Infographic%0A%0A

%0A%0A

CRM DevOps و واقعاً ساده سیستم

فلسفه سیستم‌های واقعا ساده مبتنی بر استفاده از برنامه‌های پیچیده است و سپس آنها را آسان و مقرون به صرفه می‌کند، فلسفه‌ای که کاملاً با فرهنگ DevOps مطابقت دارد.

ما به‌طور خستگی‌ناپذیر برای ایجاد سیستم CRM میزبان ابری خود کار می‌کنیم و در عین حال از بازخورد مشتریاستقبال می‌کنیم. > برای بهبود تجربه کاربری خود با ویژگی‌ها یا تنظیمات جدید. همچنین بهبودهای بزرگتری را در CRM منتشر کرده ایم.

این نسخه‌ها شامل API به‌روز ما هستند که توانایی CRM را برای ادغام با سایر برنامه‌ها بهبود می‌بخشد. بنابراین مشتریان بهتر می توانند گردش کار خود و انتشار ویژگی های مطابق با GDPR و ابزارها را ساده کنند، چیزی که بسیاری از سیستم های CRM دیگر هنوز نمی تواند برای مشتریان خود فراهم کند.

تحسین شدن برای تلاش‌های ما برای توسعه سیستم CRM ابری ما فوق‌العاده است. بنیانگذار و مدیر عامل ما جان پترسون اظهار داشت: «سیستم های واقعا ساده همیشه تلاش کرده است که در خط مقدم برنامه های کاربردی ابری قرار گیرد. جوایز DevOps این را تشخیص داده اند، و من از شنیدن نتایج در ماه مارس هیجان زده هستم!»

تعداد بازید : 22

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1