شماره تماس : 02128426511

اتوماسیون هر سال رشد می کند و کسب و کارها به راه حل هایی برای خودکارسازی حوزه هایی مانند فروش و بازاریابی نیاز دارند. نود و یک درصد کسب و کارها از نرم افزار CRM برای مدیریت فروش و 61 درصد از اتوماسیون برای بازاریابی استفاده می کند. این ابزارها بسیار مهم هستند، و اگر هر دو در یک سیستم ادغام شوند، حتی سودمندتر است.

این نوع پلتفرمی است که Eventerprise به آن نیاز دارد. آنها می خواستند بیشتر حوزه های فروش و بازاریابی خود را خودکار کنند، اما نتوانستند، زیرا ابزارهایی که استفاده می کردند اتوماسیون کامل را ارائه نمی دادند. علاوه بر این، استفاده از ابزارهای متعدد منجر به قطع ارتباط در داده ها می شود.

چگونه CRM چابک اتوماسیون کامل Evterprise را ارائه کرد

Eventerprise AG یک پلت فرم دیجیتال جهانی برای صنعت رویدادها است. آنها به ارتباط میزبان های رویداد با تامین کنندگان خدمات رویداد، محصولات و مکان ها کمک می کنند. آنها یک پلت فرم شفاف به میزبانان رویداد ارائه می دهند تا به آنها کمک کند تا با استفاده از نمایه های تأمین کننده سفارشی با بررسی ها و رتبه بندی های تأیید شده، تأمین کنندگان رویداد را پیدا کنند، مقایسه کنند و با آنها ارتباط برقرار کنند تا حضور آنلاین و اعتماد ایجاد کنند.

Eventerprise در حین کار روی سایر فعالیت‌های فروش و بازاریابی با داده‌های بزرگ و متنوع سروکار دارد. مدیریت داده ها در حین داشتن سیلوها در فعالیت های بازاریابی و فروش نه تنها دست و پا گیر می شد، بلکه ردیابی آن نیز پر زحمت بود.

Eventerprise از ابزارهای مختلفی استفاده می کرد که داده ها را تقسیم می کرد و آنها را در سیلوهای مختلف قرار می داد. این باعث قطع ارتباط در ایمیل و ارتباطات شد. هیچ سابقه کاملی تحت یک ابزار یا سیستم وجود نداشت.

یکی دیگر از مشکلاتی که Eventerprise با آن مواجه شد، قطع ارتباط بین اعضای تیم بود. این شرکت دارای یک تیم 13 نفره به اضافه 15-20 کارآموز است. آنها به ابزاری نیاز داشتند که به تیم اجازه دهد با هم کار کنند و فعالیت ها را نظارت و مدیریت کنند.

مدیریت داده ها اولویت اصلی Eventerprise بود. آنها به راه حلی نیاز داشتند که مدیریت موثر کمپین ها و کانال ها را با استفاده از یک مکان مرکزی برای به حداکثر رساندن رشد در سرنخ ها و کسب و کار کلی ایجاد کند. با Agile CRM، Eventerprise می تواند به راحتی و به طور موثر داده های خود را متمرکز کند و سیلوها را از فروش و بازاریابی حذف کند.

مدیریت تماس Agile CRM به Eventerprise یک پایگاه داده متمرکز داده است که در آن آنها می توانند یک تماس 360 درجه داشته باشند. مشاهده از ایمیل، وظایف، برای تکمیل تاریخچه ارتباطات تماس.

این شرکت همچنین به ابزاری برای اتوماسیون کامل نیاز داشت. با استفاده از ویژگی‌های اتوماسیون بازاریابی Agile CRM برای کمپین‌های ایمیل، ردیابی وب و مجموعه اجتماعی، این شرکت می‌تواند فعالیت‌های بازاریابی خود را با خودکار کردن بیشتر وظایف خود بهبود بخشد. آنها همچنین برنامه‌ریزی قرار ملاقات را خودکار کردند و تقویم آنلاین و مدیریت وظایف خود را با استفاده از ویژگی‌های فعال‌سازی فروش ما بهبود دادند.

Agile CRM با ارائه تمام مزایای فروش و اتوماسیون بازاریابی در یک سیستم، قطع ارتباط بین تیم های فروش و بازاریابی را برطرف کرد. آنها راه حلی می خواستند که مداخلات دستی را تا حد امکان حذف کند. Agile با در اختیار گرفتن بیشتر فرآیندهای دستی مانند ایجاد وظایف، رویدادها و جلسات به آنها کمک کرد. اعلان‌های فوری و فشاری Agile CRM ردیابی مؤثر فعالیت‌های مختلف را آسان‌تر می‌کند.

اتوماسیون آسان شد

Eventerprise AG یک پلتفرم رو به رشد است و با Agile CRM به عنوان راه حل اتوماسیون آنها، آنها می توانند سریعتر و روانتر مقیاس شوند و به رشد جهانی خود ادامه دهند.

با Agile CRM، Eventerprise شاهد پیشرفت عمده ای در اتوماسیون فروش و بازاریابی و همچنین اجرای و تحویل کمپین بود. Agile CRM یک CRM اتوماسیون فروش و بازاریابی است که امکان چابکی و انعطاف پذیری را فراهم می کند. این شرکت توانست سرنخ ها را بر اساس معیارهای مختلفی مانند مکان، صنعت، عنوان شغلی، خط تولید و موارد دیگر تقسیم کند. با استفاده از این بخش‌ها، آنها می‌توانند ارتباطات هدفمند را با محتوای مرتبط با مخاطبان خاص ارسال کنند.

Eventerprise در ارائه کمپین‌های فروش و بازاریابی بهبودهایی ایجاد کرد، زیرا فرآیند یکپارچه Agile CRM امکان بینش و ردیابی مؤثر را فراهم می‌کند. Eventerprise حتی تصمیم گرفت از Agile CRM برای برنامه توسعه جهانی خود استفاده کند و در حال حاضر CRM را برای کمک به راه اندازی مرکز فروش دبی خود آماده می کند.

آنها همچنین در حال توسعه زیرساخت فروش SaaS هستند و از Agile CRM برای ارتباط با تیم‌های فروش جهانی خود و توسعه بازاریابی دیجیتال و کمپین‌های فروش مستقیم و همچنین کمپین‌های ایمیل و پیامک برای اهداف استخدام استفاده خواهند کرد. و سایر فعالیت های غیر فروش.

گوتز تومکه (Götz Thümecke)، یکی از بنیان‌گذاران، خاطرنشان می‌کند: «ما از گسترش بیشتر پلت‌فرم SaaS در مراحل اولیه خود با مشارکت Agile CRM هیجان‌زده هستیم و می‌توانیم تأثیر مثبت آن را بر فروش، بازاریابی و استراتژی‌های موفقیت مشتری ببینیم. مدیر عامل در Eventerprise.

Agile CRM به Eventerprise در دستیابی به مأموریت خود با استفاده از توانایی خود در خودکارسازی کمک می‌کند، اما همچنان ارتباط شخصی خود را با بازاریابی ویدیویی، گسترش رسانه های اجتماعی و چت های فوری.

برنامه موفقیت مشتری Eventerprise با ویجت‌ها و ادغام‌های مختلف Agile CRM برای پشتیبانی اختصاصی و حل سریع درخواست‌ها کاملاً خودکار است که به نوبه خود به بهبود تجربه مشتری کمک می‌کند.

همانند Agile CRM، Eventerprise نیز قصد دارد مشتریان خود را راضی نگه دارد. خدمات مشتری ما برای کمک به مشتریان خود تلاش بیشتری می کند و این کاری است که ما با این شرکت انجام دادیم. تمرکز Agile CRM و Eventerprise بر موفقیت مشتری چیزی است که به ما کمک کرد تا یک رابطه “سریع به جلو” سازنده با آنها ایجاد کنیم.

این شرکت با تمام ظرفیت خود از CRM استفاده می کند – اتوماسیون فروش، اتوماسیون بازاریابی و خدمات مشتری. Agile CRM به آنها کمک می کند تا به اتوماسیون کامل دست یابند و در عین حال داده های خود را متمرکز کرده و تیم های فروش و بازاریابی را به طور یکپارچه به هم متصل می کنند.

تعداد بازید : 15

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1