شماره تماس : 02128426511

پیگیری تماس ها و مکالمات با مشتریان مهم ترین جنبه فرآیند فروش موثر است. با این حال، تا همین اواخر، مدیریت تماس برای فروش در یک CRM یک رویه دست و پا گیر بود، ترکیبی از فرآیندهای آنلاین و آفلاین.

خوشبختانه، اکنون یک راه حل آسان وجود دارد. در دنیای امروزی که به سرعت در حال تغییر است، سیستم‌های CRM باید عملکرد مدیریت تماس را برای کاربران خود فراهم کنند تا تیم‌های فروش جایگاه خود را در برابر رقابت در بازار از دست ندهند.

روش قدیمی (فروش از بین رفته است)

فروشندگان روزانه صدها تماس برقرار می کنند و ردیابی همه آن تماس ها به صورت دستی یک کار دشوار است. نه تنها زمان و انرژی را هدر می دهد، بلکه عملاً تضمین می کند که تعداد فروش شما کاهش می یابد. با این حال، قبل از اینکه ادغام تلفن در یک CRM حتی یک امکان وجود داشته باشد، همه چیز به همین شکل است.

در مدل قدیمی، کاربران CRM باید مشتری را جستجو می‌کردند، جزئیات مشتری را واکشی می‌کردند و یک شماره تماس در CRM پیدا می‌کردند. سپس مجبور شدند تلفن را بردارند و شماره را شماره گیری کنند، یک دفترچه یادداشت پیدا کنند و به صورت دستی یادداشت برداری کنند. ارتباط آفلاین انجام شد و هیچ اثری از آن ارتباط در CRM وجود نداشت! اساساً هیچ سیستم مدیریت تماس کارآمد و مؤثری وجود نداشت.

CRMهای تلفنی امروز (فروش برنده شد)

یک هفته پیش، یکی از مشتریان ما درخواست تماس با من کرد. من در Agile CRM آنلاین بودم و چون یکپارچه‌سازی کامل تلفن در CRM داریم، یک تماس دریافتی از مشتری در زمان واقعی، مستقیماً در داشبورد CRM من.

درست است، تماس در CRM دریافت می‌شد. تماس را پذیرفتم و در حین تماس شروع به یادداشت برداری کردم. آن یادداشت ها را کجا بردم؟ مستقیماً در CRM، متصل به مخاطب.

Telephony CRM Telephony CRM

تمام مکالمه ما در CRM انجام شد. در مورد چند مورد بحث کردیم و تماس را قطع کردیم. اکنون وقتی به جدول زمانی مشتری نگاه می‌کنم، می‌بینم که تماسی وجود دارد که به تازگی اتفاق افتاده است، دقیقاً زمانی که اتفاق افتاده است و یادداشت‌های مربوط به آن تماس. تماس به طور خودکار در سابقه تماس مخاطب ثبت شد.

Telephony CRM

دفعه بعد که می‌خواهم با همان مشتری تعامل داشته باشم، زمینه تماس‌های قبلی را همراه با یادداشت‌های واضح درباره آن تماس‌ها خواهم داشت. من می‌توانم بر اساس اطلاعات موجود در CRM، و همچنین کل تیم فروش ما (یا سایر کاربران CRM در حساب ما) برنامه‌ریزی بیشتری داشته باشم.

مدیریت تماس موثر برای فرآیند برقراری ارتباط با سرنخ ها و مشتریان احتمالی برای واجد شرایط بودن و تبدیل آنها به مشتریان ضروری است. تلفن در یک CRM این فرآیند را خودکار می کند. داده‌های تماس 360 درجه‌ای را که برای بستن معاملات بیشتر و اغلب بیشتر لازم است، به تیم‌های فروش ارائه می‌کند.

Telephony CRM Telephony CRM

Telephony-Integration1

همچنین باعث افزایش رضایت مشتری می شود.

چه کاری می توانید با یک CRM تلفن انجام دهید

با استفاده از تلفنی که مستقیماً در CRM تعبیه شده است، کاربران می توانند به عملکردهای زیر دسترسی داشته باشند:

  • تماس های خروجی
  • تماس های ورودی
  • یادداشت‌ها
  • ضبط و پخش تماس
  • افت پست صوتی
  • اسکریپت های تماس
  • تغییر مسیرهای تماس
  • شماره‌گیر خودکار و کمپین‌های تماس
  • سابقه تماس، گزارش‌ها و گزارش‌ها

مدیریت تماس بخش مهمی از فرآیند فروش است و ادغام آن با CRM غیرقابل مذاکره است. در Agile CRM، ما این را خیلی زود متوجه شدیم و تلفن را با Twilio، Bria، Skype و SIP یکپارچه کردیم. با استفاده از ابزارک‌های تلفنی ما، کاربران می‌توانند در CRM از مشتریان خود تماس بگیرند و تماس بگیرند. اگر تماس با فرآیند فروش شما ارتباطی دارد، به یک CRM تلفنی نیاز دارید.

مزایای اصلی

یکپارچه‌سازی تلفن با CRM مزایای متعددی در بین سازمان‌ها دارد. کارایی و اثربخشی فرآیندهای فروش را بهبود می بخشد، اما موارد بیشتری نیز وجود دارد. همچنین به فروش کمک می‌کند تا با بخش‌های دیگر مانند بازاریابی و موفقیت مشتری ارتباط برقرار کند، به روش‌هایی که شاید هرگز فکرش را هم نمی‌کردید.

مزایای اصلی CRM تلفنی عبارتند از:

بهره وری افزایش یافته

با یکپارچه‌سازی تلفن، فروشندگان می‌توانند تماس‌ها و مکالمات ورودی و خروجی را مستقیماً از CRM مدیریت کنند و فرآیندهای آفلاین را حذف کنند. این کار بهره وری فروش را افزایش می دهد.

ردیابی آسان تماس

با یکپارچه‌سازی تلفن، فروشندگان می‌توانند تمام تماس‌ها و مکالمه‌هایی را که با مشتریانشان اتفاق می‌افتد دقیقاً در CRM ردیابی کنند. از آنجایی که هر تماس و مکالمه ای در داخل CRM انجام می شود، ردیابی همه آن تماس ها و مکالمات آسان تر از همیشه است.

خوشحالی مشتری

با هر تماس و مکالمه ای که در CRM وجود دارد، تیم های فروش، بازاریابی و موفقیت مشتری شما، همگی به سوابق کامل مشتری، از جمله زمینه تماس های قبلی و هر یادداشت اضافی که انجام شده است، دسترسی فوری دارند. وقتی همه افراد شرکت شما از رابطه خود با شرکت اطلاع داشته باشند، خوشحال کردن مشتریان بسیار آسان تر است.

فروشگاه تلفنی یک توقف

با یکپارچه‌سازی تلفن، اطلاعات مربوط به تماس‌ها و مکالمات برای همه اعضای تیم فروش شما در دسترس است. فروشندگان می توانند به سوابق تماس (ورودی و خروجی)، یادداشت تماس ها، گزارش تماس ها، فعالیت های تماس، گزارش تماس ها و غیره دسترسی داشته باشند. دیگر هیچ یادداشت یا منبع پراکنده ای وجود ندارد.

ردیابی عملکرد

همه تماس‌ها و مکالمات به‌طور خودکار ثبت می‌شوند و تداخل دستی حذف می‌شود. این به تیم های فروش کمک می کند تا عملکرد را بررسی کنند، اهداف واضح تری تعیین کنند و بفهمند چه چیزی می تواند بهبود یابد. معیارها در CRM نشان می‌دهند که فروشندگان چگونه عمل می‌کنند، از جمله گزارش‌های تماس. این راه را برای استراتژی موثرتری که در واقع نتیجه می دهد هموار می کند.

مراحل بعدی

از دیدگاه تیم فروش، مدیریت تماس موثر یک استدلال قوی برای پذیرش تلفن در یک CRM است. با این حال، نظم و انضباط برای دستیابی به این مزایا بسیار مهم است.

وقتی تلفن یکپارچه شد و همه چیز آماده شد، تیم‌های فروش می‌توانند از عملکرد تلفن برای مدیریت کل تماس‌ها و مکالمات خود استفاده کنند. اما ابتدا باید اهداف تعیین کنید و یک استراتژی موثر تلفنی ایجاد کنید.

زمان بیشتری را صرف فروش کنید. Agile CRM بقیه موارد را بر عهده خواهد گرفت. عملکرد مدیریت تماس ما برای کمک به فروشندگان طراحی شده است تا بهره وری بیشتری داشته باشند و فرآیند فروش شما را به یک دستگاه ساده تبدیل کند.

چگونه تماس ها و مکالمات خود را با مشتریان خود مدیریت می کنید؟ نظر خود را اینجا بگذارید یا ما را در توییتر هجو کنید. ما در حال گوش دادن هستیم.

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1