شماره تماس : 02128426511

راه اندازی فرم های آنلاین

مشتریان با استفاده از ابزار بازاریابی ما اکنون می‌توانند مستقیماً از CRM فرم‌های آنلاین ایجاد کنند.

در گزینه بازاریابی پیشرفته در دسترس است، Web Forms به شما امکان می‌دهد فرمی را در وب‌سایت خود ایجاد کنید که مخاطبین جدید را ضبط کرده و به‌طور خودکار به سیستم CRM شما اضافه می‌کند.

وقتی یک بازدیدکننده وب‌سایت برای ارسال فرم کلیک می‌کند، یک حساب و مخاطب جدید در CRM شما ایجاد می‌کند. شما همچنین می توانید یک Task را فعال کنید و یک فعالیت را به حساب اضافه کنید. می‌توانید برای یک فروشنده کاری ایجاد کنید که سرنخ را دنبال کند و تراکنش را ثبت کند و نحوه و زمان ایجاد حساب را نشان دهد.

با استفاده از الگوی فرم‌ها، می‌توانید فیلدهای فرم را با فیلدهای موجود در CRM خود ترسیم کنید، داده‌های مورد نیاز خود را جمع‌آوری کرده و CRM خود را پر کنید. می‌توانید فرم را به هر یک از فیلدهای موجود در صفحه حساب یا تماس، از جمله هر فیلدهای سفارشی که ایجاد کرده اید.

شما ممکن است از این فرم به عنوان ثبت‌نام در خبرنامه، فرم درخواست سرنخ جدید یا شاید فرم ثبت رویداد استفاده کنید.

Use online forms connected to Really Simple Systems CRM

در اینجا چگونه کار می کند

وقتی یک فرم وب ایجاد می‌کنید، یک تراکنش وب به طور خودکار با همین نام ایجاد می‌شود، و شما به سادگی کد را به آن اضافه کنید وبسایت شما. وقتی بازدیدکننده وب‌سایت شما فرم را ارسال می‌کند، تراکنش وب را در کد فعال می‌کند و داده‌های او به CRM ارسال می‌شود و یک حساب جدید ایجاد می‌کند.

می‌توانید تراکنش وب را ویرایش کنید تا اقدامات پیچیده‌تری را اضافه کنید، شاید یک وظیفه برای شما ایجاد شود. تیم فروش برای پیگیری یا ایجاد یک فرصت.

مخاطبین جدید شما همچنین می‌تواند به کمپین خودکار بازاریابی قطره‌ای اضافه شود، شاید برای آنها یک ایمیل خوش‌آمدگویی، با یک سری پیام‌های از پیش تعریف‌شده در یک دوره زمانی.

تنظیم آن آسان و استفاده از آن آسان است. فقط فرم وب خود را با استفاده از قالب ساده طراحی کنید و کد را در وب سایت خود کپی کنید. ما به بقیه رسیدگی می کنیم!

تعداد بازید : 26

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1