شماره تماس : 02128426511

صفحه گسترده. آنها را دوست داشته باشید یا از آنها متنفر باشید، آنها پایه اصلی تجارت مدرن هستند. با این حال اغلب، همه از SMEها تا نهادهای دولتی از صفحات گسترده مانند پایگاه داده استفاده می کنند – کاری که آنها برای انجام آن ساخته نشده اند. /p>

علاوه بر این، این جمله عجیب و غریب “شبکه شما ارزش خالص شما است” وجود دارد. حفظ ارتباط با مشتریان بالقوه و جامعه تجاری گسترده‌تر شما برای هر کسب‌وکار کوچک یا در حال رشدی اهمیت دارد.

پس چرا بسیاری از کسب و کارهای کوچک برای مدیریت ارتباط با مشتری به صفحات گسترده متکی هستند؟ پایگاه داده تماس شما یک منبع گرانبها است، بنابراین دیدن این همه سازمان گیج کننده است که میخ های مربعی را به کار می گیرند. مدیریت تماس در سوراخ گرد یک صفحه گسترده.

بیایید مزایای بی شماری را که یک CRM SaaS برای هدف استفاده می کند، بررسی کنیم. پلتفرم بیش از استفاده از صفحه‌گسترده و اینکه چگونه CRMها واقعاً به فروشندگان در بالاترین عملکرد کمک می‌کنند، استفاده کرده است. بازی آنها.

کارایی و بهره وری

نمای بدون درهم ریختگی هر مشتری

هنگامی که همه مخاطبین شما در یک “پایگاه داده” صفحه گسترده نگهداری می شوند، چاره ای جز مشاهده کل کاربرگ فعلی ندارید. هیچ راهی برای جدا کردن و تمرکز روی یک صفحه خاص وجود ندارد. رکورد، که زمانی که در یک تماس فروش پرفشار هستید، می تواند بسیار حواس پرت کننده باشد.

با این حال CRMها هر رکورد را در یک نمای بدون درهم و برهم و منفرد نمایش می‌دهند، بنابراین وقتی با هر مشتری صحبت می‌کنید، می‌توانید روی آنها و به تنهایی تمرکز کنید.

ادغام ها، ادغام ها، ادغام ها!

روابط با مشتری بسیار بیشتر از نگهداری اطلاعات تماس ثابت است. شما باید فعالانه با مشتریان بالقوه خود تعامل داشته باشید و پیگیری ها و قرار ملاقات های خود را به موقع برنامه ریزی کنید. اما شما واقعا نمی توانید این کار را از صفحه گسترده انجام دهید. اگر می‌خواهید یک تماس را برنامه‌ریزی کنید یا به کسی ایمیل ارسال کنید، باید ایمیل یا برنامه تقویم خود را باز کنید و آن کار را جداگانه انجام دهید.

ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما جابجایی بین کارها و ویندوز یک هدف تاثیر عظیم بر بهره وری. عنصر دستی اضافه شده همچنین به این معنی است که لغزش‌های گاه به گاه و اجتناب‌ناپذیر اتفاق می‌افتد، که به طور بالقوه منجر به پیگیری‌های برنامه‌ریزی نشده، فرصت‌های فراموش شده و چشم‌اندازهای ناامید می‌شود.

پاسخ در اینجا یکپارچه سازی است. صفحات گسترده واقعاً با هیچ چیز ادغام نمی شوند، اما CRMها برای بازی خوب با سایر ابزارهای بهره وری طراحی شده اند. بیشتر آنها با ابزارهای تقویم مانند Google یا Microsoft 365، بنابراین پیگیری‌های برنامه‌ریزی شده و قرار ملاقات‌ها احتمال کمتری دارد که از شبکه خارج شوند. بسیاری به شما اجازه می‌دهند ایمیل‌هایی را مستقیماً برای مشتریان احتمالی ارسال کنید از صفحه رکورد آن مخاطب. برخی از CRMها حتی با نرم افزار حسابداری و توابع فراخوانی یکپارچه می شوند تا یک اکوسیستم تجاری کاملاً جامع و هماهنگ ایجاد کنند.<.>

spreadsheets vs crm - the benefits

همکاری، تفویض اختیار، و استراتژی

فروش همه چیز درباره استراتژی است. هنگامی که یک برنامه استراتژیک حمله جدید را تدوین می کنید، تیم فروش شما باید کاملاً هماهنگ، همگام و در یک صفحه باشد – در مرحله قفل کار کنند. همچنین باید پیشرفت و موفقیت هر استراتژی را اندازه گیری کنید، KPIهای ضروری را زیر نظر داشته باشید تا بتوانید در صورت نیاز دوره را اصلاح کنید.

هنگام اجرای یک استراتژی دقیق جراحی، هماهنگی و پاسخگویی ضروری است. اما در صفحه‌گسترده، به راحتی می‌توان ردیابی اینکه چه کسی، چه زمانی و چرا انجام می‌دهد را از دست داد. از طرف دیگر، با یک CRM، اقدامات هر نماینده با ورود به سیستم آنها مرتبط است، بنابراین شما به راحتی می توانید ببینید که کدام یک از مشتریان بالقوه به کدام عضو تیم اختصاص داده می شوند. چه کسی چه اقداماتی را انجام داد و چه زمانی. تاریخچه تغییرات پایگاه داده را ببینید. و حتی وظایف را محول کنید.

مدیریت خط لوله

فرآیند فروش را بهتر تجسم کنید

تیم فروش شما باید اساساً مراحل خط لوله فروش شما را درک کند. بسیاری از ما این را به عنوان یک “قیف” فروش تصور می کنیم. با این حال، هنگامی که یک سیستم کاملاً متنی مانند صفحه گسترده دارید، می توانید به راحتی سفر خریدار خود را از دست بدهید و به نوبه خود، چقدر به خرید نزدیک است.

CRMها در تجسم خط لوله فروش برتری دارند. ویجت‌ها و گزارش‌های بصری (مانند ویجت داشبورد قیف فروش و عملکرد آتی صفحه Kanban) به نمایندگان فروش شما اجازه می دهد تا در با یک نگاه، چشم انداز آنها در هر زمان چقدر به فروش نزدیک است. این می‌تواند به آن‌ها کمک کند فرصت‌های نزدیک به بسته شدن و سایر بردهای سریع را که به سادگی در صفحه‌گسترده غرق می‌شوند، پیدا کنند.

New Menu crm Dashboard

نگهداری عمیق، سوابق زمانی

با صفحه‌گسترده کار زیادی نمی‌توانید انجام دهید فراتر از توابع ساده «دفتر آدرس» و شاید کمی خرد کردن اعداد. CRMها از سوی دیگر، به شما امکان می‌دهند که سوابق زمانی و عمیقی از تمام تعاملات خود با هر مشتری داشته باشید.

متوسط ​​رکورد قابلیت مشتری CRM شما شامل تمام اطلاعات تماس آنهاست. جدول زمانی ایمیل ها و مکالمات؛ اطلاعات مربوط به وظایف و قرارهای ملاقات آتی؛ فایل های پیوست شده؛ فرصت های فروش فعلی؛ نقل قول های قبلی و تاریخچه سفارش؛ و خیلی بیشتر بسته به پلتفرمی که استفاده می کنید. سعی کنید همه این کارها را در یک صفحه گسترده انجام دهید!

با یک پایگاه داده صفحه گسترده مسطح از مخاطبین، ظرافت های یک مکالمه یا رابطه را از دست می دهید. با این حال، هنگامی که نمایندگان فروش شما سابقه ای تاریخی از تمام تعاملات بین هر دو طرف دارند، درک عمیق تر و عمیق تری از آن رابطه را باز می کنند که می تواند به آنها کمک کند تجارت بیشتری کسب کنند.

توجه به بهبود خط لوله

ابزارهای CRM بینش گسترده‌ای در مورد خط لوله فروش خود به شما می‌دهند که دستیابی به آن در صفحه‌گسترده دشوار است. وقتی می‌توانید دقیقاً ببینید مشتریان بالقوه چگونه در خط لوله فروش، می توانید شروع کنید تا ببینید کجا می توان پیشرفت هایی انجام داد.

آیا مرحله خاصی وجود دارد که تعداد نامتناسبی از مشتریان بالقوه کنار گذاشته شوند؟ یا مرحله ای که به نظر می رسد مشتریان بالقوه زمان زیادی را صرف می کنند؟ آیا اعضای مختلف تیم شما در مدیریت مراحل مختلف فرآیند فروش شما بهتر هستند یا انواع مختلف مشتری؟ ایجاد روندهایی مانند این می تواند به شما کمک کند تا قیف فروش خود را به طور انتقادی ارزیابی کنید و تغییرات مثبت را اعمال کنید.

مدیریت داده

ورود داده و ویرایش انبوه: آسان شده

ورود داده‌ها می‌تواند یک کار طاقت فرسا باشد. وقت گیر، یکنواخت است و اشتباه کردن آسان است. بسته به نوع صفحه‌گسترده‌ای که استفاده می‌کنید، ثبت خودکار داده‌ها در صفحه‌گسترده دشوار است (اگرچه با مواردی مانند Google Sheets و Zapier).

بسیاری از CRMها دارای عملکردهای ورود خودکار داده‌ها هستند – از عملکرد اسکن کارت ویزیت تا همگام‌سازی کتاب آدرس (اگرچه برخی از CRMها گاهی به ابزارهایی مانند Zapier برای ایجاد آن اتفاق می افتد).

ویرایش انبوه نیز می‌تواند برای صفحات گسترده دردسرساز باشد. پر کردن فلش عالی است، اما ابزارهای «یافتن و جایگزینی» کمی صریح هستند – اشتباه کردن آسان است و ویرایش فایل‌های بزرگ می‌تواند منابع دستگاه را تحت فشار قرار دهد. عملکرد ویرایش انبوه در ابزارهای CRM ابری بسیار روان‌تر است.

Data Management - Spreadsheets vs CRM

CRMها برای امنیت داده‌ها ساخته شده‌اند

با GDPR بریتانیا اکنون به خوبی و واقعاً در نوسان کامل، کسب و کارها باید به محرمانه بودن و امنیت فنی داده هایی که نگهداری می کنند توجه زیادی داشته باشند.

صفحه‌گسترده‌ها صرفاً فایل‌هایی روی یک درایو یا سرور هستند که به راحتی قابل دسترسی، تغییر، حذف یا سرقت هستند. یک صفحه‌گسترده متواضع می‌تواند به طور کامل در یک حمله سایبری یا فنی از بین برود. شکست. اگر فروشنده ای سازمان شما را ترک کند، برای او نسبتاً آسان خواهد بود که یک نسخه از کل صفحه گسترده مشتری احتمالی شما را به یک کارفرمای جدید و رقیب ببرد. این سناریوها ممکن است شما را به طور بالقوه در قبال خسارات حفاظت از داده و در صورتی که داده های احتمالی شما در دستان اشتباهی قرار دارد، مسئول کند.

از سوی دیگر، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری اجازه می دهد تا های مختلف سطوحی از امتیاز که باید اعطا شود و در صورت نیاز دسترسی کاربر لغو شود.

مشکلات کنترل نسخه بای بای

وقتی همه داده‌های مشتری خود را در یک فایل ذخیره می‌کنید، تهیه نسخه پشتیبان مؤثر از آن فایل ضروری است. اما مدیریت چندین نسخه از چنین فایل مهمی می‌تواند گیج‌کننده باشد، به‌ویژه زمانی که با یک فایل فیزیکی که به جای یک صفحه ابری منتشر می‌شود، سروکار دارید.

چگونه می توانید مطمئن باشید که همه در هر روز معینی آخرین نسخه فایل را تغییر می دهند؟ اگر آن فایل آلوده شود یا تا حدی درهم شود چه اتفاقی می افتد؟ یا اگر آخرین نسخه روی دستگاهی باشد که ناگهان خراب شود؟ و اگر یک حساب ابری با دسترسی به فایل به خطر بیفتد؟

استفاده از CRM مبتنی بر ابر این مشکلات را کاملاً کنار می‌گذارد.

داده های بیشتر = خوب، داده های آهسته = بد

همه ما خواهان مشتریان بالقوه بیشتری در پایگاه داده خود هستیم، اما با بزرگتر شدن صفحات گسترده، استفاده از آنها زمان بر و دست و پا گیر می شود. بارگیری فایل های بزرگ مدتی طول می کشد. پردازش توابع ساده “یافتن” می تواند به زمان مولد با ارزش بخورد. و اجرای گزارش‌ها روی انبوه داده‌ها می‌تواند باعث شود رایانه شما از کار بیفتد.

اما فقط تعداد بیت‌ها و بایت‌هایی نیست که به یک فایل وارد می‌شوند می‌توانند مشکل ساز باشند. فرمت های مختلف صفحه گسترده نیز محدودیت هایی دارند. بعید است که را بزنید سقف سلولی 5 میلیونی Google Sheets یا محدودیت سلولی 32767 کاراکتری اکسل، اما یک بار پایگاه داده شروع می شود برای اینکه به اندازه کافی سختگیر شوید، ممکن است زمان آن رسیده باشد که به دنبال یک سیستم مدیریت داده برای هدف باشید.

CRMها فوق‌العاده مقیاس‌پذیر هستند و 3,000,000 رکورد بالقوه را به همان آرامی مدیریت می‌کنند که 30 مورد را مدیریت می‌کنند. s/software-as-a-service-saas.asp” target=”_blank” rel=”noopener nofollow noreferrer”>ابزارهای SaaS به طور کلی) کاملاً ماژولار هستند، با باندهای قیمت‌گذاری مختلف و ویژگی‌های پولی اختیاری، در کنار شرکت شما در صورت بروز نیاز رشد می‌کند.

CRM Reporting

گزارش

گزارش‌های فروش بدون فاف

اگر تا به حال مجبور شده اید داده های خاصی را از یک صفحه گسترده گسترده و دست و پا گیر استخراج کنید، پس مشکلات شعبده بازی را درک می کنید VLOOKUPS و جدول محوری. با این حال، بسیاری از CRM ها حاوی ابزارهای گزارش دهی جامعی هستند که می توانند هر دو یا چند زمینه را که دوست دارید مقایسه کنید. اغلب بدون نیاز به دست زدن به تکه‌ای از کد یا به‌هم ریختگی سخت با فرمول‌ها.

به‌علاوه، هنگام اجرای گزارش‌ها بر روی داده‌های صفحه‌گسترده، یک حرکت اشتباه می‌تواند به‌طور دائم داده‌های پایه ذخیره شده در آن را تغییر دهد. با این حال ابزارهای گزارش CRM به شما این امکان را می‌دهد که داده‌های خود را در لحظه تکه تکه و تقسیم کنید تا روندها و همبستگی‌های مبهم را کشف کنید – همه بدون نگرانی از تأثیرگذاری بر داده های اساسی.

در واقع، Really Simple Systems تعدادی گزارش‌های پرکاربرد را مستقیماً از جعبه ارائه می‌کند، بنابراین ممکن است نیازی به تنظیم هیچ گزارشی در این آدرس نباشد. همه!

موفقیت تیم را حفظ کنید

از آنجایی که اقدامات هر کاربر CRM ثبت می‌شود، پیگیری نحوه عملکرد هر نماینده فروش آسان است. این امکان بررسی عملکرد آگاهانه، تعیین اهداف فردی، و پاسخگویی و بینش بسیار مهم در سطح تیم را فراهم می کند. چیزی که تقریباً در یک صفحه گسترده غیرممکن است.

حکم نهایی

واضح است که CRMها واقعاً به نمایندگان فروش شما کمک می کنند تا بهترین عملکرد خود را داشته باشند. ابزارهای CRM در زمان صرفه‌جویی می‌کنند، تمرکز را بهبود می‌بخشند، بهره‌وری را افزایش می‌دهند، به استراتژی فروش کمک می‌کنند، داده‌های شما را ایمن نگه می‌دارند و امکان گزارش‌دهی عمیق را فراهم می‌کنند.

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1